Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    FPS MOBA jak si vybájil Veskoslav, neexistuje nicméně hnát FPS vehemtně do MOBY je zopufalost. Proč to neudělali po vzoru Overwatch... takhle to mohlo bejt zadara a ne za litra a něco ugh. Nebo za litra ale aby tam bylo s čím hrát ne jak tady.
  • Cože?
  • Jack1947
    FPS her s prvky MOBA na trhu taky moc není tady spíš o to že už nemá čím víc zaujmout. Tak jasný Online hra na kterou se brzo zapomene je případ sám osobě.
  • Se nedivím, vždyť to vypadalo otřesně a nezáživně už jen ze samotných trailerů.
  • Jack1947
    Mínuskář s tebou nesouhlasí, klidně si tu vyváděj s 50 multi dalšími nicky... Znám jen pojem MOBA tak se přestan ohánět moc ti to nejde *3*

    Už jsem s tebou skončil asi tak 2-4příspěvky a ty se furt hádáš. Né já jsem tupon a tyletadlo tos chtěl slyšet ne? *6* *7*
  • Veskoslav
    Ty jsi prostě tupoun, co používá výrazy, u kterých ani nezná význam.
  • Jack1947
    FPS s prvky MOBA maximálně, MOBA infused FPS ale FPS mOBA arena neexistuje a je to jako hra nesmysl.
  • Tak vzhledem k tomu, že Overwatch je asi tak 85x zábavnější než tahle Pičfordsračka, tak bych to viděl na pěknou osmičku či devítku ;)
  • Nejspíš 11/10 jako nejlepší hra vesmíru. Aneb jak šla objektivita do*****e.
  • JInak poznatek z recenze na metacriticu. Našli dírů v systému vrácení peněz na Steamu, pokud ti hra nevyhovuje. Prostě nemůžete pořádně vyzkoušet hru, protože prvních 60 minut jste zaseklý v prologu , kde nemůžete přeskočit filmečky. Pak hru vyzkoušíte, a čas na zkoušku máte vyčerpaný. Prasárna. :)
  • Neuvěřitelně hezká, ale neuvěřitelně nudná a zpackaná hra. Absolutně žádný pocit zábavnosti.Cena je také obrovské mínus. Za pár měsíců to bude prázdná hra pro pár fandů.
  • first person shooter multiplayer online battle arena, když bys zapojil mozek, který vlastně nemáš. tak zjistíš že ta kombinace zkratek není úplná blbost
  • tak už vím jak by vypadal overwatch, kdyby blizzard neuměl dělat hry...
  • Rychlokvaškou bych to asi nenazvýval, vždyť hra byla ve vývoji docela dlouho. Ale tu moba mánii taky nechápu. Tenhle typ her mi nic moc neříká. Dota mě teda chvilku bavila, ale dlouhodobě bych u toho nevydržel.
  • Sem zvedavej kolik vyfasuje overwatch. 6/10?
  • I zadarmo drahý, nebýt blbých moba prvků tak možná by to bylo i hratelné
  • tato hra je destilovana nuda
  • Veskoslav
    Aha. Ty nejspíš nevíš, co znamená zkratka FPS, co? *7*
  • Úpadek žánru v přímém přenosu. Nejdřív jsem si myslel, že levné klony lolka, kde tvůrci absolutně nechápou jak věci fungují a chtějí akorát přetáhnout hráče z velkých her jsou tím nejhorším, ale bohužel jsem se zmýlil. Hry jako Battleborn mají sice větší kvalitu než různé nekvalitní kopie, ale pro budoucnost žánru jsou mnohem horší. Tvůrci neví jak udělat dobrou hru na klasickém základu, takže z toho udělají střílečku a nazvou to evolucí. Ve skutečnosti je to jen snaha přitáhnout hráče akčních her, protože strategie nejsou populární a FPS má větší potencionální publikum. Navíc s výrobou týmových stříleček má už mnoho vývojářů zkušenosti a je to mnohem jednodušší než se snažit prorazit v novém žánru. Inovace pro pohled ze třetí osoby byl SMITE, tohle je jen snaha prodávat starý koncept pod novou nálepkou.
  • Battleborn byl oznámený před OW.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit