Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na XO je stale dost hracu ale chce to mit i dlc.
  • Jack1947
    Stojí to krabicově za 299,. rok od vydání nebo kolik lol... to už by možná stálo za zkoušku i když se mi nelíbí že ten Matchmaking tam je stále špatný a čekací doba dlouhá noo... nevííím.
  • rozhodne je to zabavnejsi nez Overwatch
  • A Blizzard vůbec žádný nápady nekrade a nekopíruje že..
    Warhammer 40k -> Starcraft
    Magic the Gathering -> Heartstone
  • Jak můžete dát tolik bodů takové sprosté kopii!
    Držíte snad Mega strategie jako sudden strike 1 za své božstvo?
  • Ty jsi úplně mimo. Že prej koukněte se na jiný recenze. =DD Jsi kresťan? Proč ne? Cca třetina světa v to věří, tak drž brázdu.
  • Mám takový neodbytný pocit, že před půl rokem tu bylo 10 po sobě jdoucích článků jen o Blizzardu/hrách od nich. Blizz mám rád, ale ten fanboyismus co Tiscali nacvičuje je opravdu na pováženou.

    Overwatch mám koupený a hrát budu obě dvě hry. (Už jen proto, že obě jsou uplně jiné FPSka)

    A jen tak pro zajímavost otázka pro fanboye. Proč váš dokonalý Overwatch nemá single player? Blizzard je snad společnost co dělá jen MP gamesy? Nemá s tím valné zkušenosti? Výsledek by stál za nic?

    Proč Blizz investuje tolik do marketingu, který se točí okolo "příběhu" jednotlivých postav, když ve výsledku dostaneme "jenom" multiplayer bez jakékoliv logiky "kdo proti komu a proč" ?
  • Tak tak, neoznámené věci se totiž kopírují nejsnáze, jak všichni víme! *3*
  • Ano, to je opravdu vedlejší a nepodstatné, jak říkáš
  • Zase recenze totálně mimo, tiscali je mrtvý, ti lidi vůbec neví jak hodnotit battleborn je 7/10 s přehledem. Koukněte na jiný recenze, ano je to předražený, ale hra je to určitě above average.
  • A to, že Battleborn byl oznámený o několik měsíců před Overwatchem, je samozřejmě vedlejší nepodstaný fakt, který se nehodí *4*
  • zřejmě nové pravidlo herního byznysu: "jakmile začne Valve nebo Blizzard něco kutit, je třeba co nejrychleji udělat kopii, jelikož je velká šance že se z žánru stane hit a je třeba si urvat z koláče, dokud je co, nechceme, aby nám ujel vlak jako u WOW nebo Doty"
  • Ako moze takato hra tolko stát penazi :D
  • som sa dosral z tej recenzie
  • Blizzard nemam rad, ale potom co jsem vyzkousel obe hry mam jasno ..Overwatch se proste povedl a tahle koncentrovana nuda mu bohuzel nesaha po kotniky.
  • mikezz
    Sorry ale produkty céčkovej/déčkovej populárnej kultúry nás z doby temna fakt ďalej neposunuli.
  • S takovým přístupem by se nikdo nikam nedostal - zůstali by jsme v době temna... co to je za nesmyslný názor ?
  • Není , viz Destiny. Vše se dá zachránit. Otázkou je jestli Gearbox budou mít koule jako Bungie. Mimochodem beta battleborn mě nenadchla. Pekna , levelovani supr, ale tak trochu jsem se nudil. Oproti tomu třeba alfa paragonu mě bavila o mnoho víc. Tam mě trápila spíš jen dlouhá herní doba :-) Pro mě ideál těchhle 5v5 je zatím Heroes of The Storm.
  • A ještě se nad ní bude honit v diskuzi.
  • Jack1947
    Spíš je nesmysl to se vší vervou nandavat do FPS. Cop ak Bordrlands bylo MOBA ? prostě zoufalost. Kampan o kratoulinkejch 8misích ani nestojí za to... tak ted ještě snad ten Battlecray i když je to trochu o nečem jiném no...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit