Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak me tedy prekvapuje, pokud je to pravda s tim grafickym portem. Protoze Asseto neni zrovna graficka orgie ani na pc a moje sunka GTX 970 dava ve FullHD pres 150fps pri prakticky maximalnich detailech mozna tam nemam 8xAA. To by znamenalo, ze se port opravdu nepovedl, nebo ze ty konsole stoji vykonem za prdlacku.
  • V podstate celou recenzi autor vycita hre, ze to neni dalsi arkada. Tech je preci na konzolich habadej.
  • Zdravim a chtel bych poprosit o radu..
    Nekdy v letech 98-05 musla vyjit zavodni hra se ,,skvelym,, fyzikalnim modelem na tu dobu, ze treba poskozeni zadniho kridla nebo predniho melo vliv na rizeni, dal hra resila opotrebeni gum, stav paliva - muselo se tedy jezdit i do boxu. Byla zde ruzna auta audi, bmw, porsche mi tak nejak utkvela v hlave.
    Zavody se jezdily ciste na asfaltu (okruhy) a uz tehdy to dost bralo v potaz vyjeti na kacirek ci travu a clovek si musel davat bacha.
    Nasel jsem serii TOCA, ale dle videi, fotek mi prijde, ze to neni ono.
    Mate prosim, lide toto tema sledujici, nejake napady co to mohlo byt?
    Moc diky
    • Tak jeste jednou vsem dekuji, je to nakonec opravdu TOCA :-))).
      Jsem v tom opet... :-D
    • Diky vsem za napady, vecer to projdu. A pardon, bylo to na PC.
      Fakt jsem u toho stravil hromadu casu a ta hra mela sama o sobe dokonale zarizeno, ze clovek u ni sedel a chtel ta kola zajet byt o setinku vteriny lepe!!
      Zkouknu vase doporuceni a snad se tam objevi.
      • Jack1947
        Jestli tam byl dabing tak stopro RBR jenže ten vyšel až 2005.
    • Nebyla to Richard burns rally? Existuje její opensourcová verze RBRSR
    • Vogon
      Jaká platforma? Pokud PS1, tak je to podle mě vážně ta TOCA World Touring Car. Vyšlo to v roce 2000.
      • PC :-).
      • první díl už 1997
    • Lukass
      To by mohlo byt prvni GTR, skvela hra na svou dobu, nejak rok 2003.
    • Třebas GTR?
    • A pred zavodem se nastavovala konfigurace auta: brzdy, gumy dle ocekavaneho pocasi, KOLIK PALIVA OD STARTU, atd.
      Nejak jsem si na to po recenzi vzpomnel a rad bych oprasil.
      • GT Legends, GTR 1 a 2 a možná i Toca Race Driver 1 (Pro Race Driver - mělo to několik názvů podle regionů)
      • Mart9
        Life for speed? Rfactor?
  • Simulace bez A.I a modelu poškození? To jde?
  • Závodní hry mě nezajímají a ani je nehraju, ale recenzi jsem si stejně přečetl, protože si kamarád tuhle hru nemůže vynachválit (prostě zvědavost, znáte to).

    Předně vůbec nechápu proč v recenzi simulátoru čtu o "mainstream to" "mainstream ono" - nehrají náhodou simulátory lidé, které mainstream naopak vůbec nezajímá? Jak se o to recenzent vůbec může opírat? A strhávat za něco takového hodnocení? Možná by recenze na určitý druh her měli psát ti, co jim opravdu rozumí a jsou schopní hodnotit v rozsahu daného žánru a neutíkat někam, kde vůbec nepatří.
    Někdy tu fakt kroutím hlavou nad obsahem článků.
    • Widl_CZ
      Tak na druhou stranu je to fajn, pojmout tu recenzi z pohledu mainstreamového hráče, protože je hned vidět, že to pro něj určené není. A oni jsou drtivá většina konzolového trhu.

      Celkově je to na konzolích hlavně devalvované už od nepaměti tím, že GT a Forza tam nastavily laťku "tohle je simulátor". Když pak přijde něco víc "simulátorovějšího", neslučuje se to s očekáváním. Nic proti nim, jsou to fajn autíčkový hry.
  • samuel.polak
    Tento sim ma neskutocnu hratelnost, kazde kolo je originalne.
  • Tak k Assettu. Rad si zajezdim jakoukoliv zavodni hru. At je to Need for Speed nebo Assetto. Clovek si jen musi v hlave predem urovnat do ceho jde a pak si to uzije. V clanku souhlasim s par vecma, ze ta hra nenabizi takovy obsah .ano, to je na Assettu spatne a kdyz pak vydaji season pass, kterej ma 5mb, takze vsechen obsah uz je davno od vydani ve hre, jen holt musite vysolit dalsich 8 stovek, tak bych blil.

    Ok, ale co me vzdycky vytoci, je recenze samotna. Me prijde, ze recenzi na zavodni hru pro jistotu vzdycky dela nekdo, kdo k zavodeni nema absolutne vztah. Uz jen to, ze si na konzole dovolili vydat zavodni hru bez Private Lobby a ze recenzentovi na zavodeni s cizincema neprijde nic divnyho, tak uz podle toho si dokazu predstavit styl jeho jizdy...Jezis, kritizovat hru za to, ze je to tezky? Pane boze, takhle se ty auta chovaj, konecne mate moznost si zajezdit hru, kde se auta chovaj tak, jak by mely a ono je to najednou moc tezky. Tohle je hra pro ty, kdo maji radi zavody a simulatory. A kdyz uz si na obalu clovek precte SIMULATOR, tak si tu hru koupi s tim, ze je to simulator. Kazdej, i vyjezdenej hrac potrebuje x hodin treninku s kazdym autem, aby se szil, udelal spravny setup....Tohle je proste hra, ktery musite venovat cas a musite pochopit, ze hra obsahuje zavodni specialy ve vsi surovosti a to, ze se s tim clovek pere, to je ta nejvetsi vyzva a pozitek. Bohuzel uz jsem presvedcen, ze krize zavodnich recenzi na ceskych webech bude donekonecna pokracovat, ale stejne se u kazde nove recenze nastvu a ztratim 20 minut psanim zbytecneho komentare, ktery nic nezmeni. no nic...
    • Pletes nesmysly. Seasson pass mel sice mozna 5mega ale kazdy z Porsche DLC nemelo min nez 400 mega. Auta se samozrejme vyvyji v prubehu... Viz. licence od Porsche.
  • Tahle hra je fakt demo.
    Koupil jsem si ji už před časem.
    Dneska (pod vlivem článku) jsem se zase připojil a:
    jestli něco trpí DLC morem je to Asseto Corsa.
    Porsche - DLC Auta - Ferrari FXX, PRAGA (!!!!) a mnohá další atd. DLC Nürmburgring Nordschleife - DLCMám i Project Cars a tam mi příjde že je teda víc aut, tratí a tak - a nedokupuje se nic.
    Nemám problém s daťáky nebo DLC - ale musí to stát za to. Tady dáte sedm euro za každý další pack s autíčkama nebo tratěmi. Takže je to fakt spíš demo...
    Grafika je taková divná (dneska jsem jel novou trať někde v Itálii, plnou serpentin, na skalách textura jak z roku 1999), auta pěkná ale....
    Na Asseto Corsu jsem se těšil, ale prostě.... ty DLC jsou mor....
    Kde jsou ty doby kdy jste si koupili hru měli v ní několik stovek nebo desítek aut, spoustu tratí a byla to zábava... Naposled mě z těch echt závodních bavil první shift, myslel jsem že Asseto i Project Cars budou podobné...no nevím....
    • Do DCS:World a jiných leteckých simulátorů stojí jedno surové letadlo i 2000kč, tady brečíte nad pár éčkama.
      • Jo a které? Mimo to je toto srovnání dost mimo mísu.
        • Např.
          PMDG 777 - 90USD + rozšíření model 300ER - 30USD - takže celkem 120USD=3000Kč. Podobně je to u dalších jejich strojů.
          FSL ConcordeX 80USD = 2000Kč
          Nový model letadla L-049 - 60USD=1500kč.
  • Jack1947
    Kdo čekal že simulátor ( no dobře více simulátor) na konzoli bude taky hratelný ten se jak se zdá mýlil až moc. To je pomalu jako říct že konzole sice by utáhli ARMU jenže hrála by se dost blbě... tak to tam radši ani nemaj vlastně nemají ani nic podobného *3*
  • Další důkaz, že gamepad není ideální pro všechny hry. Ale strhávat za to hodnocení je trošku úlet...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit