Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz

    Hry už moc nehrávam, občas sa ale vraciam k AC (a obom Mirror's Edge:P) Svet a atmosféra Origins sú úžasné, Ubi podporím aj kúpou Odyssey, vyzerá to fakt perfektne. Žiadna iná herná firma nič podobne (pseudo)historicky ukotvené nerobí. Za mňa gratulácia všetkým štúdiam Ubisoftu.

  • MickeyMutant

    "Bude vaše Kassandra svůdnice, která se otočí za každou tógou...?"

    Neotočí, to by si musela odskočit do Říma.

  • Lukass

    Neverim ze ubisoft umi udelat kvalitni pribeh

    • Derp_1337

      Ubisoft je velká společnost s mnoha menšími dceřinými studii. Statisticky je skoro nemožné, aby z té hromady studií úplně všechny dělali brakové příběhy.

      Jen tak pro připomínku od Ubisoftu pochází i takové herní série jako byl Prince of Persia nebo Tom Clancy's (např. můj oblíbený Splinter Cell)

  • Lukyz

    BTW při oznámení zároveň UBI říkali něco o remasteru AC3, ale nikde o tom už ani zmínka.

    Já bych si upřímně dal raději znovu AC3 než Origins II 😀

    • Veskoslav

      AC III, nejhorší díl série. Naprosto otřesný hlavní hrdina a "USA", které teklo z každého koutu příběhu. Horší snad už byl jenom Liberation.

      • JamesFaith

        Ano, je strašně překvapivé a šokující, že v díle situovaném v USA během války o nezávislost "teče z každého koutu USA".  Ono by přece dávalo mnohem větší smysl, kdyby se tam řešilo ruské nevolnictví a potlačené povstání Inků. 

      • Jack1947

        AC3 remaster by špatnej bejt nemusel. Nicméně Liberation zbytečnost...

    • Lukyz

      Škoda, že už nejde editovat příspěvky po delší době jak 5min 😠

      "Assassin’s Creed III and Liberation Remastered Versions are set to launch on March 2019"

  • StarejKokos

    Zajimalo by me jak je hra natom po technicke strance? Framedropy? Streaming v narocnejsich pasazich? A co teprve na PC... posledni dil mel tragickou optimalizaci. Co ty placeny lootboxy, stale tam jsou? Atd atd atd

    • Ty jo, mám celkem starej komp, I5ku a vůbec skoro vše "špatné", co se tu zmiňuje a ta hra mi frčí krásně a vypadá nádherně... 

      • twicer

        Todle bývá často zavádějící jelikož někdo považuje frčící hru při 30fps vše na low, kde druhý ( třeba já :D ) považuje dobře frčící hru na 120fps a aspoň střední nastavení.

    • schali

      Origins má právě vynikající optimalizaci. Jedná se asi o nejlépe vypadající a optimalizovaný engine současnosti.  Problém může být v procesoru, mám i7 haswell 4Ghz a bylo to na hraně, takže s čímkoli horším může být problém.  V origins jsou nějaký placený lootboxy? Sem si ani nevšiml a to mám odehraných 112 hodin. Asi nejsou k hraní potřeba:) 

    • Lukyz

      Tragickou optimalizaci? 😯 

      Já ti teda nevím, ale mě to jelo na 1070 v HD na max. víceméně stabilních 60 FPS, dropy a stuttering jen ve více zalidněných oblastech, ale to hlavně proto, že nestíhal můj obstarožní procesor. Za mě vzhledem k vizuálu a rozhlehlosti prostředí byla optimalizace naopak vyníkající. 

      • Lukass

        Na starsich procesorech I5 to bylo klasicky nehratelny,  stejne jako Watch Dogs 2 ktere sem nebyl schopne rozjet na 60 fps pri jakymkoliv nastaveni. 

        Ale abych Ubisoftu nekrivdil tak ted sem koupil za par kacek Far Cry Primal a ten ma optimalizaci skvelou. 

        Jinak Ubisoft me s tema obrima prazdnema svetama dost stve,  kdo potrebuje takhle velkou mapu,  myslim ze to je problem hromady dnesnich her,  kvantita pred kvalitou. 

      • TheGGG

        optimalizace byla hodně špatná, taky mám gtx 1070 a na YT je více než dost videí co to potvrzují, 60fps ve full hd na max detaily, to gtx 1070 nezvládala (pokud teda člověk nestál uprostřed prázdné pouště)... vyšší rozlišení pak ani nemělo cenu zkoušet. Vůbec nemá cenu se řídit podle toho podvodného benchmarku ve hře, ten zdaleka nereprezentuje to, jak může být hra náročná...

      • Johnny

        mě to na ryzenu a GTX 1060 taky jelo velmi obstojně


  • TheGGG

    vypadá to docela pěkně, jednou ručitě koupím, protože jsem zatím hrál všechny AC a toto vynechat by byl shame... hrát budu určitě za chlapa...nechci si kazit imerzi

  • Leatham

    Děkuji za kvalitní recenzi, rozhoupal jsem se díky ní ke koupi... alespoň člověk zabije čekání na RDR 2 za necelý měsíc. 

    Mohu se zeptat, proč je Kassandra "kánon" v rámci příběhu?

    • JamesFaith

      Protože v rámci série se na starší postavy běžně odkazuje, takže jedna z postav se musela vybrat jako ta pravá.

    • cms.sarka-tmejova

      Asi čistě proto, že si museli vybrat kvůli dalším pokračováním a knižní adaptaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit