Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já měl Connora rád a to, že každá hra v dnešní době není brutus jako HBO seriály není zas takový zlo jak se nám intelektuální Aleš Smutný snaží vnutit. Ono s tou krví to taky ne vždy vyjde (trágedie Dragon Age)
    • Ja som tú krv vypol po prvom súboji v kuchyni s krysami. Najprv som pozeral, že prečo sú postavy nejaké fľakaté, potom som si to zoomol a vravím si, že toto tvorcovia fakt nemôžu myslieť vážne.
  • "Když krátce po vydání trojky Ubisoft oznámil ryze pirátský Assassin's Creed IV: Black Flag, nemohl jsem se ubránit skepsi."
    To píšete velmi často (Risen II, SC:Blacklist) ... a pak téměř stejně často sázíte vysoká hodnocení. Takže kecy v kleci.

    "Zároveň ale Kenway nejstarší není dvourozměrným charakterem."
    Za mne naprostý souhlas a poklona Ubisoftu. Příjemný avatar.

    "Sliby o zpracování pirátské tématiky v „drsném stylu HBO“ samozřejmě zůstaly nenaplněny, protože míra kontroverze, kterou si dnes hry jako médium dovolí, je značně omezená."
    Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?

    Vloženo znovu, předchozí pokus byl zapsán jako reakce na již existující komentář, i když tak nebyl zamýšlen.
    • "Po dlouhé době jsem u Assassin’s Creed hry řešil, kam vrazím peníze, protože jich bylo pořád málo."
      Jojo, alespoň něco Ubisoft konečně upravil k lepšímu. Souhlas.

      "Všechny ty uličky, proluky, balkony a zahrádky jsou navíc herně funkční a podporují stealthový přístup k hraní."
      Řekl bych, že tichému postupu spíš napomáhají všudypřítomné "skoč do mě" keříky a tradičně hluchoslepá AI, která sice vidí na pár set metrů rovně před sebe, ale že zešikma po pravé ruce deset metrů od ní s kvikuntím zapadne kolega do keříku, to už nějak moc neřeší.

      "Nepřátelé útočí častěji a občas mají konečně tu drzost vás seknout, aniž by počkali na dokončení vašeho útoku na jejich kolegu."
      Pane recenzent, to bylo už AC:B, Ubisoft okolo této mechaniky tehdy dělal tanečky jak se souboje staly obtížnějšími a .... a nic, protože Ezio (a Connor a Edward tipji taky) umí udělat instantní 180° otočku a protiútok klidně během právě probíhající animace jiné bojové akce.
      • "Střelci se už nestydí vás počastovat olovem ve chvíli, kdy šermujete. Kulka vám také ubere klidně devadesát procent zdraví a vyhodí vás z rovnováhy, takže vás další útok klidně dorazí."
        Střelci stříleli do boje na blízko už od dob Brotherhood (papal guards), potíž byla v nesnesitelně dlouhé prodlevě mezi telegrafováním střelby a výstřelem. Souhlasím a vítám, že v AC IV:BF už konečně AI střílí tak, aby to hráč alespoň trochu pocítil.

        Ohledně uděleného zranění výstřelem: 90% poměrně, nebo 90% základního zdraví (tedy cca tři čárky)?

        A mimochodem není zmíněno, že regenerace zdraví probíhá i při boji, což osobně beru jako krok zpět.


        Celkově na mne prozatím hra působí jako mírný pokrok, ale pořád jsou v mechnikách neduhy, které mi velmi vadí (zejména v oblasti AI).
        A Ubisoft (ke své vlastní škodě) naneštěstí stále trpí představou, že zákazníci jsou hlupáci a dá se jim nakukat cokoliv.
    • Chce tím pisatel recenze (který má jako žurnalista právě na podobné jevy upozorňovat) naznačit, že je naprosto samozřejmé a očekávané, když firma lže svým zákazníkům?

      Že každá firma lže je naprosto samozřejmé a očekávané. To, že to není správny je věc druhá, ale na to ses neptal.
      • Takhle samostatně zní daná odrážka dětinsky, ano ano.

        Jedná se o narážku na předchozí články ohledně AC IV: BF, ve kterých zdejší redakce ochotně papouškovala PR prohlášení Ubisoftu, místo aby zaujala spíše pozorovatelský postoj k tomu, jak toho chce Ubisoft docílit (což se ale konečně objevilo alespoň teď v recenzi, díky moc).
  • Keyz
    Hra vychází na platformách: PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4, Xbox One

    ?

    Na PC/PS 4, Xbox One bude jiná verze později.

    A jestli tohle má 9, tak ta nová bude mít 10 když bude stejná jen s pokročilejší grafikou :)
    • bude 9.2
    • http://www.youtube.com/watch?v=HIHH_PNwcVE&feature=youtu.be

      Uplne ale uplne jina a pokroci... oh wait. Jen lepsi textury. *15*
      • Keyz
        A některé efekty podle toho co píšou :)

        Prostě next gen voe!
        • Ano, grafika poskocila z low na ... 5 let stary medium. *15*
  • Někteří z vás se musí vzpamatovat. U některých jedinců mám dojem, že jsou na tom zdravotně hodně špatně. Protože ty nesmysli, co vypouštíte je fakt na zvracení.
    Zvlášť LIDI, kteří si AC:Black Flag pletou se simulátorem lodiček.

    Jinak pro mě je zase AC3 lepší, než první díle (díky změně doby).
    Ale ten příběh mohl být maličko víc vyladěnější (zvlášť od prostředku hry dále).
    Connor byl v pohodě
  • plně souhlasím s recenzentem ... jen mám větší výhrady k bugum kterých je ve hře mraky ... ale co by jste chtěli od tak obrovského světa *4*
  • a je tam vobec nejake poriadne mesto ? lebo z videi tam vidim len lode ostrovy a nejake dedinky mensie... *8*
    • Ristoro
      Havana, Nassau, Kingston.
      • dakujem to som nevedel.. len som sa pytal tak neviem zaco minusky heh
  • RazorProduction
    a pak videorecenze :)
  • Opravdu bylo tak moc nutné protkat recenzi tolika spoilery??!! Vím, že toho bylo spousta prokecnuto už ve videích (nečekal jsem mnoho dějových zvratů), ale ta pasáž o "zapíchnutí" assassína mohla být slušný WTF moment - teď z něho nebudu mít nic *1* *1* I když si stejně myslím, že nejpřekvapivějším momentem celého AC byl Connerův tatíček a jeho příslušnost....Tehdá jsem měl čelist až ve sklepě....
    • Tím nechci nijak hanit recenzi i recenzenta....jen se v tomhle mohl udržet trošku zkrátka *3* *3*
  • Ano opravu dech beroucí je tento díl Black Flag,Předchozího Assassina jsem ani nedohrála protože mě nevzal za srdce,prostě mě nebavil.. Od Black flag se fakt nemohu odtrhnout a vypínám jen kuli přehřátemu notasu.tiše závidím těm co si hru ještě můžou vychutnat na plné grafice,je to prostě nádhera a to mě nikdy extra piráti nebraly.stačí mi jen plout po moři a slyšet zpívat moji posádku,samozřejmě potopit nějakou tu loďičku je třešnička na dortu :-D
  • Ristoro
    Tak jak se tak dívám, převládají tady vesměs pozitivní názory na hru. I na jiných webech a na yt je kritika pozitivní. Pro mě, jako zarytého fanouška AC série, co čeká na PC verzi, je to jen dobře. Bavily mě všechny díly, ale u každého, po AC II jsem věděl, že nebude prostě lepší, než AC II. Tenhle díl vypadá, že se může konečně rovnat nepřekonatelné 2ce. No uvidím. Na to kolik tady bylo haterů před vydáním se to tu nějak otočilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit