Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erendiel
    Dostal 9 ku? To tady někdo určitě nezkousne *15* já jsem příjemně navnazen a ono to snad i překvapí.
  • I'm Edward Kenway, Mighty Pirate!
    • Yar har, fiddle di dee,
      Being a pirate is alright with me!
      Do what you want ‘cause a pirate is free,
      You are a pirate!
  • Právě dohráno.Jízda od začátku do konce
  • Nejlepší díl série podle mě bohužel je to zrovna díl kdy příběh assasinu byl prakticky spíš vedlejší dějová linka :D osobně doufám že vezmou black flag a použijou ho na sandbox typu port royale s propracovanym obchodem ,vic lodi a možnost je řídit a vylepšovat upravit trochu systém posádky ve finále by mi ani nevadilo kdyby vybrackovali tenhle díl do zakladu akorát trochu rozšířili větši mapa vic menších měst příběh by ani nebyl tak podstatnej a byl by s toho trhák protože ta atmosféra na moři je fakt dechberouci :D kohokoli se zeptám na assasina tak odpověď MOŘE o nejakejch assasinech nikdo neřekne ani pid slova :D je to jen muj osbni názor ale myslim si jak bylo už zminováno že tuhle hru brzdí to že je to assasins creed :( mohla bejt mnohem vic je mnohem víc :D
    • Ještě jsem nehrál, ale podle reakcí soudím, že to budu muset napravit.... nicméně i z videí bych si taky přál, aby bylo vytvořeno něco jako port royale.... bylo by to myslím si nádherné.
    • Jabych radsi nez port royale videl takhle udelanej Age of Pirates. Ale jinak stebou souhlasim
  • Umí už vojáci plavat? :)
    • a může na lodi propuknout vzpoura? a kurděje? je možné házet zajatce žralokům chůzí po prkně? a pověsit neposlušné členy posádky na ráhno? může si Edward pořídit sprostého mluvícího papouška? tolik otázek,,
      • myslím, že odpověď na všechny tvé otázky bude "ne", ale zajímalo by mě jestli už umí vojáci v assassin's creed hře plavat (hlavně když svět tvoří 60% vody)...
        • Umí! :-D
  • Je možné (případně jak dlouho po začátku) získat nějaký vzhledem více pirátský a méně asasinsky oblek? Ideálně bez kápě. :-)
    • Je ich tam hromada, nič sa neboj.
    • ales.smutny
      Jojo, jsou tam i ryze námořnické ohozy, tedy krátké nohavice, vesta, šátek kolem hlavy, bez kápě. Některé jsou za peníze, některé jdou přes crafting z kůží ulovených zvířat, takže čas nějak neodhadnu. Ale je jich tam celkem dost :)
    • Jack1947
      Bez kape urcite ne, zpocatku taky nelze - Chce si to vydelat a pak se rozhodnout co si poridit.
      • Škoda, ta kápě mi k pirátskému tématu vůbec nesedí. :-)
        • Taky si myslím, že je to škoda ... nějaký pirátský oblek by se tady šiknul určitě víc :).
  • walltar
    Tak čekal jsem, že tenhle díl propadne podobně jako jeho předchůdce ... ale vypadá to, že tuhle hru zkusím.
    • Tak ona trojka nebyla vyloženě propadák, tak se o ní mluví jen tady. Osobně jsem se u ní dlouho bavil, ale je pravda, že měla svoje mouchy, kterých se 4ka pravděpodobně vyvarovala - tím líp *2*
      • Ristoro
        Nejvíce kritizovaná "moucha" byla to, že úvod byl 1/4 hry :D. To mě taky docela sralo. Buď měli udělat hru za Haythama a nebo ho tam dát jenom jako postavu, jak tomu bylo ve zbytku hry. Ale ne, že se za něho hraje a potom za Connora.
        • Ano tutorial byl dlouhej, Ubisoft chtěl zkrátka zkusit něco novýho, co tak úplně nevyšlo. Hlavně že poslouchal přání hráčů a poučil se. Hra za dvě postavy tam byla podle mě hlavně proto, aby ukázali podobnost templářů a asasínů (Haythamova příslušnot mě opravdu překvapila), plus konflikt otec a syn, protože uznej sám, že kdyby jsi hrál od začátku za Cannora a šel po tátovi, zdaleka by to nemělo takovou šťávu, kdyby jsi naopak hrál za Haythama celou hru, mnoho lidí by bylo naštvanejch, že celou hru nehráli za asasína.
          • Ristoro
            To je pravda. Ale když se hodně hráčům více líbilo hrát za Haythama, než za Connora, tak je něco špatně. I mně se Haytham líbil, má lépe napsanou postavu než Connor. Charismatický, namyšlený "hajzl". Kdyby nebyl templář, mohli o něm udělat i samostatný díl.
            • Tilwaen
              To by teoreticky mohli udělat tak či tak, třeba v nějakém DLC. Mohlo by to být zajímavé, hrát to projednou s vědomím, že hraješ za "tu druhou" stranu.
  • Skvělá recenze, po dlouhé době mi naprosto sedne hodnocení i samotný text pro daný titul, děkuji pane Smutný :)
  • smajdal
    Už při prvním oznámení jsem viděl ve hře veliký potenciál, i když kopa nerdů okolo kopala a prskala, jak se k AC pirátská tématika vůbec nehodí a prostě také kecy.
  • Fakt pěkná hra oproti předešlému dílu halda možností vedlejší aktivity ůkoly grafika dobrá multiplayer jsem ještě neskoušel fakt pěkná hra doporučuji:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit