Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne ze by nebylo her s podobnou tematikou dost, a ani si nemyslim ze AC4 prisel s necim nevidanym, ale tohle bude mozna první dil tehle serie který zkusim. jen doufam ze se to vyhne traparnam ve stylu..jsme vrazi z ultratajne vrahounske zakladny a nosime bile stejnokroje aby nas nikdo nepoznal:D
    • Tak nevidanym...koľko máš dnes poriadne spracovaných hier s lodmi na mori?
      • UBISOFT jen oprasil letity koncept Age of Pirates ala Sea Dogs, je to vzasade uplne ten samy koncept jen hezci a lip zpracovanej, takze ne pro me to nic nevidaneho není. Ale lepsi to byt muze, nevim, zatím jsem to nehral.
        • Jack1947
          Lodni bitvy jsou jedna z nejzabavnejsich slozek hry, s upgradem atp... proste pecka.
    • Miserius
      Bílé stejnokroje mužes snad už od AC2 nabarvit ne?
      • je to mozny, ale po několika hodinách hrani prvního dilu jsem tuhle serii poslal do zapomeni prave kvůli nesmyslum jako jsem napsal vyse.A od te doby se radim spis k tem kteří si z AC tropi legraci a zaradily jsi ji po bok her jako CoD,NHL,Fifa,medal of honor a dalším , každý rok novy dil,, seriim:) Ale tahle ctyrka mozna bude dobra, i když jsme spis skepticky..ale zkusim.
        • Je jen jeden opravdovej assassin a ten má na temeni vytetovaný čárkový kod :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit