Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sector.sk dal 9
    Aj tak sa tam teším iba na tie lodné bitky, preto to nejdem ani kupovať, ale dám demo a kúpim kompletku ACII+
  • 7 je podle mě akorád, né li až moc.... pro mě Assassins Creed 1=9/10, pokračování 8/10, další pokračování 7/10 a tomuhle bych dal tak těch 6/10...
    Jedničku pro mě prostě nic nepřekoná. V relevations a brotherhood sem nesnášel to teplý prostředí... co že to bylo Italie? fuj nemam rad tu kulturu. mentalitu a architekturu...
    • Revelations se v Itálii přece neodehrávalo.
    • Takže si užíváš mentalitu a kultůru Muslimů a židů ? Hm tak šalom Rosťo, pač ty mi jsou fakt uplně nejvizejší :D A pokud vim tak v jedničce se nedalo dělat vůbec nic a vlastně to bylo jen těch demo něčwho co teprv bude hra ;)
      • Sry za chyby nečetl sem to po sobě :)
      • Tak to toho asi moc nevíš xD
        • Igore Igore :) Jedničku sem dohrál dvakrát , takže mam představu co tam šlo a nešlo.
          • pokud si ji dohrál dvakrát, svědčí to o tom že tě to moc bavilo! takže je to jednoznačně nejlepší ze všech dílů :P
      • ano přesně tak. prostředí templářů je mi mnohem přiznivější než nějakej teplej ital :D
    • rhaegar
      Jednička má sice fajn atmošku ,ale hratelnost nic moc..nejlepší díl série je Brotherhood i za krásné ztvárnění Říma
  • rhaegar
    7/10 není málo jenže je problém je v tom,že hra typu Dishonored tu dostane 9/10 a tohle jen 7/10... Nevím no
    • Magister_Peditum
      To je opravdu tragédie... *7*
    • Dishonored je skvělý! akorad hrozně krátý :(
      • Krátký ? Tak to vypovídá dost o tvym stylu hraní.
        • Styl meho hraní? skoro ve všech misích všechny Runy a bez zabití? myslim že muj styl hraní je v pořádku
      • rhaegar
        Dishonored je jednoduchá akce v koridorech s nulovým příběhem a krátkou herní dobou v mizerné grafice a 9/10 AC 3 má asi tak 10krát herní dobu,hra má dokonce fajn příběh a dostane 7/10 něco tu není dobře
        • kostejnesmrtelny: nehrál, jinak by o tom nepronášel takový hovadiny, nebo to hrál rambo stylem na Easy... pak bych chapal že to považuje za jednoduchý koridor. At si to dá na Hard a na Ghost zpusob a za jednoduchý to považovat nebude. naopak by si stěžoval že hra je hrozně těžká :D
        • možná to je tim že dishonored je radost hrát. Dishonored příběh má a grafika je dobrá. Assassins creed už žádnej příběh nezachrání
        • kostejnesmrtelny
          Dishonored ti aspoň dá svobodu řešit věci po svým, a to zdaleka největší, jakou jsem ve stealth hrách viděl. Přesně ten jejich přístup by AC prospěl jako praseti drbání.
          • Magister_Peditum
            rhaegar: Heh, prej fakta! Heh, prej pravda! *1*
          • Miserius: Myšlíš že by si fanda CoD stěžoval na Koridor, jednoduchost, bezpříběhovost a kratkou hraci dobu? :D xD xD
            • ... *2* U nich bych se nedivil ničemu
          • rhaegar
            A mysliš svobudu... jestli zabíjet nebo nezabíjet jelikož na konci je to stejně úplně jedno?
            • No, ale kdybys ji hral tak tady neplkáš takovýhle nesmysly... Jediné možné vysvětleni,pokud jsi to teda hrál, je, že jsi ehm...méně inteligentní a nebo CoD fanda (navzajem se nevylučuje, ba naopak)
            • rhaegar
              Takže znamená,že se mě hra nelíbí ,že jsem ji nehrál? Kdybych ji nehrál tak ji snad nekritizuji ne?
            • kostejnesmrtelny
              Jo, myslím svobodu jestli vůbec a případně JAK zabíjet. A ne, fakt to není to jedno; to co zvolíš tvůj gameplay do konce hry ovlivňuje (stav města, konec hry, runa kterou jsem dostal od sestry mýho cíle za to, že jsem ho ušetřil). Hrál jsi to sakra vůbec?

              RE: ne, to že jsi to nehrál naznačuje to, že ve svý kritice uvádíš zjevný nepravdy a nesmysly, viz výše. To, že jsi právě v tichosti přešel argumenty a příklady, který jsem tu uvedl to dál jenom potvrzuje. Měj se pěkně, další diskuze s tebou by pro mě byla ztráta času.
            • Hehe, že tys Dishonored nehral, nebo jen 1. misi? *15*
              Minuska mas protoze lžes, jednoduché jako facka
            • rhaegar
              Jenom by mě zajímalo,proč mám mínuska *3*,když jen konstatuji fakta! nebo se vám pravda nelíbí?
        • 10x delsi doba? Supr, uz douho nemel singl 200 hodin...
          • rhaegar
            Teď jsem tě nepochopil, čeho že jsem fanboy... v současnostii tak jedině Dark Souls,ale o tom nepadla ani zmínka.
          • rhaegar
            Ha docela vtipné mluvit o inteligenci,když jsi fanda této hry *3*
            • walltar
              Ale aspoň že umíš používat cizí slova ... s tím má dost fanboyů problémy.
            • rhaegar
              Tvůj příspěvek je naprosto irelevantní.
            • walltar
              Hmm tak to si proletěl hru jak vítr .... já sem hrál kolem 20hodin. Ale ono je u tebe těžké mluvit o inteligenci když si fanboy.
            • rhaegar
              Dishonored jsem dohrál za 7.5 hodiny ,,, AC 3 bude mít přes 60 hodin takže jsem to skoro trefil... a podle tvého vyjadřovaní ti to řeknu takhle středoškolák vysokoškoláka neurazí *3* no a pokud jsi vysoškolák tak potěš koště kam jsi se dostal na pedák?
            • Soudis podle ceho? Ze mam radost ze bude singl mit 200 hodin? Ty jsi fakt jeliman...

              Stredoskolak vysokoskolaka neurazi :D :D Tak ted jsi tomu natrh pr*el kamarade *1* . Jsem v druháku na vejšce a potkávám tam lidi kterym bych na ulici dal 5 korun a nebo je hodně velkym obloukem obešel... Machrovat v dnešní době studiem na vysoký škole, to chce kuráž... Asi jako říct, mě neurazíš, já mam řidičák *1*
              Stredoskolak vysokoskolaka neurazi *14* *1* *1* *1* ...to muže fakt říct leda někdo koho letos přijali a po měsíci si připadá jako elita národa *1*
        • walltar
          No podle té recenze na tom AC3 fakt není moc dobře. *1*
  • Autor se opět uchýlil k nízkému hodnocení pouze proto aby byl zajímavý. Na místě bych ho vyrazil, jinak tento web klesne ještě hlouběji
  • Jinak jsem fakt zvědavej kolik tady na Games dostane Most wanted 2 :) A jestli tolik kolik se obávam , tak už tady recenze budu fakt číst nebo zhlédnu pouze od Lukáše.
    • tak tomu já dávám tak Max. 2/10....děs a bída
  • No což , recenze jsou dost o subjektivních dojmech recenzanta, i když tvrdí že se snaží bejt objektivní jak jen to jde. Mě osobně tenhle díl zasazením a vším co sem viděl vyhovuje nejvíc z celé série.
    Alešovi to prostě tolik nesedlo, ale já moc dobře vim že u mě tomu bude zhola jinak. Některé recenze holt hru vystihnou dost dobře, jako většinou od Lukáše Grygara , a některé zase beru na lehkou váhu. Ono vůbec recenzím přikládam důležitost tak 40% a jinak si musí člověk udělat názor sám. I když u některých titulů netřeba , pač to jsou evidentní Crappy. *3*
    • Jojo, jsou desítkové hry u kterých po hodině jednim okem koukám na televizi a za chvilku je mažu a pak jsou šestkové hry které hraju už roky a ještě hrát budu :)
  • walltar
    7? ... to zase bude diskuze *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit