Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • konecne normalne hodnotenie
  • Wyder
    Ach, ach, pan Smutný o novém Assassinovi mluvil s despektem (lze doložit, pokud to nesmaže) už ve chvíli, kdy zjistil, že nebude ve středověku, který má zřejmě vystudovaný (či nějaký obor související) a oblibuje ho. Tudíž, pokud ke hře nemáte stejné předsudky, vůbec bych se tímhle textem nezabýval.

    Jeho názor mu ale neberu, nic jiného se nedalo čekat.
    • sleepless
      Proč bychom to mazali, není důvod. Jen si prosím nepleť despekt a nějaké očekávání, které má holt každý. Kdyby ses nicméně textem zabýval, tak zjistíš, že Alešův ( a na to konto můžu říci, že i můj, protože hru už mám rozehranou rovněž a recenzi i hodnocení jsme tedy mohli konzultovat) problém není v settingu ani v době (obojí je v pořádku), ale ve hře.
      • Wyder
        V jednom máš pravdu. Hry nekradu, ani nikam nepíšu, takže jsem hru zatím nehrál, natož dohrál. Co jsem z toho textu osobně cítil nicméně platí, mohl jsem ho ale pochopit špatně.

        A tím mazáním jsem nemyslel texty na Games.cz.

        Snad mu po dohrání nebudu muset dát za pravdu, protože by mě ta hra pak asi zklamala. :)

        P.S. Despekt tu byl, a já si myslím, že je to pro ostatní celkem hodnotná informace. Konečně i nějací vaši kolegové s tímhle textem, řekněme, "polemizují"...
    • Magister_Peditum
      Pokud vím, tak mu vadila ta patriotistická reklamní kampaň před vydáním (a to v tom nebyl zdaleka sám) a srandu si tady dělali ještě z pohybu lodí (což se mu nakonec podle recenze líbilo), takže jaképak předsudky?
      • Wyder
        Narážím na něco jiného.
  • No, předtím než si vůbec přečtu recenzi, tak jen zmíním, že na netu si dost lidí stěžuje na několik věcí:
    - zdlouhavej a nudnej tutoriál
    - další zjednodušení free running - teď už prý stačí jen držet tlačítko a páčku dopředu, předtím bylo potřeba i trochu určovat směr vpravo, vlevo
    - hnusná grafika, hlavně otřesný provedení LODu - horší jak AC2 atd.

    Tak uvidíme, co se píše v recenzi.
    • Souhlasim, ale jeste jsem nikde nevidel/necetl nekoho pomlouvat grafiku... Naopak, kazdej ji chvali a prirovnava k RDR (divočinu)
      • http://www.youtube.com/watch?v=JXs9fUWBQjM

        2:20, ten LOD je fakt otřesnej.

        Jo, + ještě bugy. Američtí tleskači jistě ocení, že můžeš hrát za majestátního orla bělohlavého.
        http://images.4chan.org/v/src/1351629951568.gif
        • No...jeden spatne vypadajici vyhled najdu v kazde hre...hnidopichu
          • Abys nebyl překvapen, až v AC3 nebude jen jeden.

            Radši počky na PC verzi.
        • walltar
          Tak ten gif mě rozbrečel ... díky tak sem se dlouho nezasmál.
          • nápodobně :)
  • Já nemohu říct,jestli si to AC zaslouží,ale mohu říct,že herní novinařina by si zasloužila pětistupňová hodnocení,která by byla pro čtenáře asi čitelnější.
    • walltar
      Většina lidí nečte tu recenzi vedle toho ... podle mě by si novinařina zasloužila vypustit číselné hodnocení jako takové.
      • Robotron3
        To by ale pořád ty lidi, co koukají jen na hodnocení recenzi nečetli, navíc by pak na web vůbec nechodili ;)
  • Robotron3
    Moc pěkná recenze. Aleše beru jako fandu série, takže o to víc musí být kritičtější, přičemž kdo recenzi opravdu přečte, zjistí, že hra dopadla celkem dobře, ale samozřejmě s řadou výtek. Což je pochopitelné a ten trend byl vidět už na předešlých dílech. Ať se AC někomu líbí, nebo ne, je zatim spousta práce na mnoha úrovních a ukočírovat tak velký projekt musí být ďábelské, navíc když se série musí vyvíjet a ne jen vylepšovat to stávající. Nakonec pro českého hráče je na tom asi nejpozitivnější, že trojka vychází v češtině i na konzolích.
    • walltar
      No tak já sem měl po přečtení pocit, že moc dobře nedopadla ... ale ono jde asi o to co odAC člověk čeká.
      • Robotron3
        To rozhodně. Pro mě je dobře, že recenze je velice kritická a to hlavně v závislosti, co AC přinášel dříve a jak se prezentuje nyní. Nemůže se pak dostavit zklamání, když to vím. Dozvěděl jsem se vše potřebné a nakonec stejně Aleš napíše: "Assassin’s Creed III je bez diskusí velmi dobrá hra." Takže pro mě nepřichází v úvahu za plnou, ale až po slevách :)
  • bobsh
    Sakryš... recenze na jiných webech (Hrej, Polygon, GameInformer, Gamespot) mě dost navnadily a tahle celkem odradila, i když je v celkovym vyznění pozitivní. Budu spoléhat na to, že to třeba jenom Alešovi nesedlo, jde se do obchodu *1*
    • GameInformer vydává americký řetězec herních obchodů GameStop. Dobrej nápad nechat si od prodejce radit, který hry si máš koupit. Rovnou můžeš koupit všechno, co mí dost hypu.

      GameSpot je jasnej jak facka, stačí se podívat kolik a jaký mají reklamy na stránce.

      atd. atd.
      • Cahir
        Zdroj recenze je naprosto irelevantní, záleží na obsahu recenze, na argumentech a faktech.
      • bobsh
        Děkuju za radu, ale ve chvíli, kdy jejich text čtu v kontextu ostatních "nezávislých" zdrojů, nevidim důvod, proč si tu recenzi nepřečíst. Samozřejmě že jenom na jejich názor bych se nespoléhal, ale jako jedna recenze z mnoha, nevidim v tom problém.
    • ja bych počkal na reakce hráču "GGG" a "osvicený" a rozhodl se podle toho, ja zatim s nimi souhlasim na 100%
      • Jenže ty kradou hry na pc, to si ještě počká *9*
  • smajdal
    V AC3 bych hlavně vyzdvihl přírodu...je to jak balzám na duši, zbytek je už takový "standartní".
  • Mna by zaujimalo ci su v hre nejake hadanky a puzzle ako boli V AC2? Tie konspiracne veci ma tam celkom bavily
  • Hurááá já tu sérii nikdy neměl rád. Člověk by řekl ze zabíjení lidí holýma rukama bude výzva ale v téhle sérii se jim podařilo že to zvládne i 6ti leté děcko. V půlce dvojky sem si říkal jestli to náhodou nedělal David Cage, protože to připomínalo spíš interaktivní film. Mačkáš tlačítka do rytmu aby ses dostal do dalšího města kde, jaké překvapení , zase mačkáš tlačítka do rytmu. Smysl her je v tom aby to byla trochu výzva, aspoň trošičku. Pokud bych se chtěl příběh o zabijákovi s hodně špatným koncem tak si ho radši přečtu někde v parku pod stromem za 2 hoďky a nebudu se na něho dívat ( dívat ne hrát !!!! ) několik dní.
    Jediné na zábavné na AC jsou exteriéry , proto jich tam je tolik a pořád se mění. Gameplay je prostě nuda a příběh ........ škoda mluvit .
    • jo jen škoda že tohle se v recenzi nedočtete, je to tam jen tak nesmele naznačeno a konečná známka 7/10 aby nahodou nebyl nikdo dotčen.
  • podle me lidem co to kritizují vadí že hl. hrdina je rom, za me 10/10
    • cd-rom.
    • walltar
      Ty si to teď trefíl! *7*
    • kostejnesmrtelny
      cody, fakt jsi v tom trolení dost špatnej. Najdi si nějakej jinej koníček.
      • Magister_Peditum
        Asi se mu to neustálé omílání toho, že SP dnes už nikoho nezajímá, pomalu začalo zajídat. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit