Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Tak nějak jsem to přesně očekával. Linearita toho, co tvoří jádro hratelnosti je ještě umocněná v zájmu wow efektu; místo toho k tomu uměle přilepíme spoustu nepodstatnejch kravinek na zabití času a prodloužení delší doby, protože hlavní dějová linka je strašně repetetivní.

    Dvě věci, který by mě zajímaly a v recenzi jsem se je nedočetl:

    - co obtížnost? Mění se nějak v průběhu hry, nebo je to pořád to samý jako ve dvojce?
    - mají ty nepovinný části hry nějakej skutečnej efekt na tu povinnou? Jakej konkrétně?
  • Dopiči hurrduurrr vole du komentovat a stěžovat si na číslo a text recenze mě nezajímá. Takhle to tu bude ale asi v diskuzi u každý recenze.
    • Magister_Peditum
      Některým se zkrátka nezavděčíš. Když dáš hře nízké hodnocení (a někteří zjevně jen koukají na hodnocení a text recenze je absolutně nezajímá), tak hudrují, že to je málo. A když ji dáš víc bodů, tak zase budou brblat, že si tolik bodů nezaslouží. *3*
  • Pan Ales Smutny zase vyplodil jednu opravdu Smutnou recenzi..Nesouhlasim vic k tomu nereknu.
    • S recenzí souhlasim opravdu nemůže dostat víc jak 8/10 s koncepcí kterou už jsme 4x viděli a hráli.
    • Nic ve zlým ale codko, které je přes pet let stejně a neprineslo nikdy nic nového krom prostředí dostane 9/10, ale AC3, který nabízí neskutečně moc nových věci a některé vskutku revoluční tak dostane 7/10? Ať ti lidí radši ty recenze nepisou
      • sleepless
        Co je nase redakce na Games, zadne CoDko 9/10 nedostalo.....
      • walltar
        Který COd dostalo tady v receni 9/10? MW1 ho dostalo a to byl na svou dobu celkem dost dobrý a inovativní počin ... ostatní COD tady dostali 7/10pokud vím .... tamže prosím nelhat a mlčet.
        • I Modern warfare 2 dostalo 9 uplne zbytecne. Za co ?
      • Poslední COD dostalo od pana Smutného taky 7/10
      • No presne to je ono. Az se tu za chvili obevi CoD tak to bude zase 9 jak jinak....
    • Bylo by dobrý říct pane,co se se Vám na recenzi nelíbí.Ono totiz říct,že se něco nelibí jen tak z hecu je zbabělý to čin.Je to takový vykrik do tmy..Meeee seeee tooo nelibiiii.
      Hru jste napr ani nehral,nebo "hral" .. a pal rict,me se to nelibi vic k tomu nereknu to je dost zbytecny vykrik ne ?
  • prudislav
    fajn recenze - víceméně se potvrzují moje obavy spojený see zasazením do války o nezávislost. Já osobně si počkám na PC verzi. Ještě že alespon ty vedlejší questy (lov+lodě)vypadaj jako něco pro mě :-)
    Snad se další díl zas vrátí víc do historie :-)
    BTW: Videorecenze bude až s PC verzí že???
    • sleepless
      JJ, videorecenze bude az z PC verze.
      • dufam, ze ju nedate Smutnemu do ruk....dufam, ze uz nikdy nic nedate Smutnemu do ruk na zrecenzovanie....
  • Když mel vyjít první díl tak jsem to sledoval, protože jsem čekal stealth akci (s tím že místo stínu tu bude fungovat dav). Bohužel se z toho vyklula trapná mlátička - hopsačka s nezáživným konceptem takže jsem to prestal sledovat. další vývoj mi dal pouze za pravdu když se z toho stala dojná kr. .va jako kdysi NFS nebo ted CoD.
    (tohle neni flame ani trolling)
    • Ale oproti tebou zminovaným hrám, tenhle díl přinesl Tunu novýho obsahu. WTF ? Nebránim ho a neni dokonalej , ale co tu píšete za laploviny z toho bych umřel na plochý nohy smrat z uší.
      • jo správa hradu a vedlejší questy vzdyt oni asi ani nemaji jasno jaky zanr chteji udelat
    • pravdu má ten chlapec!!!
  • No jako vám se nelibí nic hre daj 9/10 a to je fuuj fuj hre daj 7/10 fuj fuj
    Ja jsem s tímhle spokojen autor rek,co se mu nelibí a tak to má být :) na konkuretni strance tomu dali 9/10 :) a vsichni jo jo
    • Jako mě je u assu co se Alešovi líbí či ne a neberu mu to , ale 7/10 je fakt fekal málo :) Nechci po něm ani 9 ani 10 /10 ale objektivně si ta hra určitě 8/10 zaslouží ! O to mi jde celou dobu. 7/10 vážně ? To je známka pro COD nebo FIFU, pač když to člověk srovná třeba s NBA 13 2k tak by se měla fifa stytěd. Za ty roky co na tom makaj se hovnénko nového děje. A tyhle hry jsou na 7/10 jak vyšitý.
  • cumpi3
    až Vám to vycucne peněženku ve jménu DLC, může to být lepší *1* *6*
  • Je sice fajn, že se redakce začala jako jedna z mála vracet k využívání všech deseti bodů hodnotící stupnice, ale tím si na sebe upletla pořádný bič. Pokud tu totiž vyhypované, krátké a absolutně neinovativní pokračování mainstreamových titulů budou dostávat osmičky (ne-li ještě vyšší známky), tak přijde tahle snaha vniveč a čtenáři tenhle spolek obrozenců rozsápají na kusy.

    Co se týče mého hodnocení jednotlivých dílů, Assassins Creed 1 byla naprostá paráda (i když trochu upozadil mého oblíbeného Prince) - 8/10, Assassins Creed 2 zkrátka nemá chybu - 10/10, Assassins Creed 2: Brotherhood - 9/10 a k Revelations jsem se bohužel ještě nedostal.
    • Hrat me bavilo jen jednucku, ostatni jsem zkousel, ale pokochal jsem se jen virtualnimi mesty a na shledanou. A to nemluvim o jednech z nejhorsich zkusenosti s technickou podporou, tou Ubisofti.
      • Souhlas, kvůli absolutně neschopné podpoře a zabugovanému UPLAY jsem skoro půl roku hrál AC2 a neukládali se mi uložené pozice... to byl očistec, když člověk nahrál 4-5 hodin a ty se neuložily *11*. Po vydání nové verze UPLAY už to pak bylo v pohodě...
        • Hele ja si chtel jen pripomenout jak byla jednicka dobra, tak jsem ji nainstaloval, na novej notebook. Ve kterem jsou dve graficky karty. Hra se spoustela jen pod integrovanou, kde nevypadala zrovna nejlip. Kdyz jsem manualne nastavil vykonou grafiku, tak se ani nezapla. Z technicky podpory, po dlouhych disputacich, nakonec vypadlo, ze novej HW a s nim spojeny komplikace neresi a ze mam smulu (jinak receno tech. podpora poradi hur nez google). Nakonec jsem se k reseni prokousal skrz warez CRACK a pri hrani jsem musel odpojovat pripojeni k internetu...
    • Je to velice správný postup,proč hru vychvalovat do nebes,když to prostě tak není
      Já jsem velice rád,že stupnice se zas používá.Ale nelíbí se mi,že lidi chtěj upřímnost a v závěru to slyšet nechtěj. A chtěj slyšet jak hra je dokonalá revoluční nepřekonatelná.
      Stačí se podívat na hodnocení CoD dílů
  • walltar
    No tak u téhle recenze sem se začal o hru celkem dost bát ... to co dělalo z AC dobrou hru zmizelo a zůstali infantilní lodičky a wow efekt. *9*

    Nějak mě přešla chuť hru vůbec stahovat a zkoušet.
  • opravdu byli ty rasisticke narazky na indiansky puvod hrdinu nutne? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit