Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veď ja to stale vravim že to nie je hra ale len technologické demo! pepici už radšej nech sa nepokušaju robiť hry ked to nevedia *6*
  • Díky, TPW nainstalováno a celkem spokojenost.
  • A až tu misi dohraješ, tak se ti to odmění nápisem THE END a hra se vrátí do menu... Dobré, že? Bohemka ví, jak na to. Teď jsem si chtěl užít zábavy, tak jsem si dal patrolu před 2. misí na Campu Maxwell... Hodinu jsem jezdil po ostrově a nenarazil na jediného nepřítele, ani na bodech vyznačených jako nepřátelská aktivita - prostě prázdný ostrov... Takže jen hodina zabitého času. Proč tam tu patrolu dávají, když ji nemají udělanou? Amatérismus Bohemky nemá hranic, příjde mi, že tu hru po sobě ani nehráli. Zajímalo by mě, jestli jsou jejich testeři vážně takoví amatéři nebo na to prostě kašlou. Arma3 je v mnoha ohledech super, ale tyto naprosto zbytečné chyby ji dost sráží dolů.
  • Mas je tam i ohodnocene, ale stahovat to nemusis. Radsi si tu brblej. *1*
  • no ved ako može pepík naprogramovať dobrú AI keď sám je hlúpy *15*
  • Ja ho treba odsoudil jako cloveka. Neresim odkud je. To ze bych na nem testoval chemikalie a kosmetiku je pouze jedna z moznosti, jak tyto bezcenne jedince alespon nejak uzitecne vyuzit. Dale je tu moznost diky nim usetrit plast na figuriny v crash testech a udelat z nej misto toho detske klouzacky, nebo napriklad pro legalni obchod s lidskymi organy.....
  • Zas tak dobrá ta kampaň není, drtí to hlavně její délka a chyby AI. Někdy vás netrefí ani ze sta metrů, jindy z otočky na půl kiláku i když jste ukrytí v křoví.
    Snažím se několik dní dohrát poslední misi (B). Obtížnost je uměle navýšena absencí save pointů a tak se o četu, která se cestou docela rozroste, musíte starat jak o mimino. Pokud se dostanete k dopravnímu prostředku, rozhodně zvažte, zda ho někomu svěříte. Pořád dokola opravovat zničená vozidla je velmi nezábavné. AI neumí řídit ani na silnici, jakmile narazí na překážku a to doslova, tak není schopná adekvátně zareagovat. Jakoby chyběla část algoritmu pro hledání optimální cesty. Ignoruje překážky i rozměry vozidla. Taky nepotěší resetované vybavení, takže pokud jste náhodou měli před začátkem mise plně vybavený 12mm sniper rifle, obdržíte jen základní flusku.
    Naštěstí je to sandbox, takže si tuhle misi "vychutnám", dokud mě neomrzí, zatím prodloužila hratelnost o 150%
  • jakou sestavu potřebuju, abych to vypadalo, jako na tom načančaným videu? je to líp optimalizovaný jako arma 2? Stačí starej procesor core 2 quad 3Ghz?
  • ne to bude něco na klouby
  • Pro mě bude Arma3 aktuální, až bude venku A.C.E mod a snad taky něco pro AI
  • Nejsou to ty tablety proti kašli?
  • Doporučuju počkat na mód, který přenese všechny addony z Army2 i s podporou PhysX a všech fičur. Nebudeš se tak muset stresovat s padáním hry při kombinování starých a nových jednotek a navíc se vozidla (snad) nebudou chovat tak blbě jako v Armě 2.

    AllInArma je takový narychlo zplácaný nestabilní trucmód pro nedočkavce.
  • Co to je Cauldron?
  • A kdo se má v tom milionu přehrabovat? 90% z nich jsou amatérské hovadiny. Chci kvalitu, Bohemka měla hru udělat tak, aby to nejlepší bylo přímo od autorů a ne od komunity.
  • Inquisitor
    nekrmte toho chudáka, vždyť je to jeho jediná radost v životě.
  • Nehral som Armu na piratskej verzii, ale predpokladam, ze si nezahras MP ak mas Armu upiratenu na serveri co nieje pre piratov.
  • neke a co třeba?
  • Jaký je rozdíl mezi serverem, který běží na pirátské verzi a serverem, který běží na orig. verzi? :)
  • Slovenský CAULDRON robil ovela lepšie hry ako pepíci! *5*
  • Pojde, ale nebude to velmi hratelne.. hlavne v MP. SP si teoreticky zahras. Arma ma zle optimalizovany engine, potrebujes silny procesor s vykonom na jadro. A musis sa velmi pohrat s nastaveniami. Nizsie detaily prenasaju vykon na procesory, vysie detaily na grafiku. Treba to vybalancovat a najst optimalne nastavenia. Pri najhorsom upravit .cfg subory manualne a spustat hru s parametrami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit