Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mattiCZ ještě lepší je kooperace se super partou lidí ve vlastních misích a coop kampaních :) Jestli máš zájem tak steam 505.Griffen nebo víc info na 505skss.team-forum.net :)
  • Musím říct, že mě originální kampaň od Bohemky poměrně zklamala. Zdá se mi, že velice málo využívá obrovský potenciál hry a prostředí. Ale spravil jsem si chuť fanouškovskou misí Dynamic Universal War System. A konstatuji, že ARMA III je ve své podstatě fantastická hra. *3*
  • sugy
    Nevim nevim, oproti Armě 2... *13*
  • Taky jsem čekal,že ta záverečná část bude delší, mnohem akčnější a vyburcovaný katar na závěr, ale i tak je to parádní hra.Mimochodem ten kdo má problém s absencí save pointů, si lze nastavit v obtížnosti dole v tabulce unlimited save point bo tak nějak to tam je, stačí přepnout na "enabled".
  • proc to bohemka neudela rovnou a musi to resit mody?
  • to slovak
    "pepíci sa uráčili dokončit konečne to technologické demo? táto zabugovaná hlupost si ani nezasluži aby sa to nazyvalo hrou. "

    o co ti ide ty chudak? hambim sa, ze som rovnakej narodnosti, ako ty.
    • Preco sa hambis ze si Slovák kvoli nejakym blbym komentarom? Skor dotycny by sa mal hambit ze take peachoviny vypusta z klavesnice a bavi sa na tom.
      A vy ostatni co nazyvate Slovakov "horni Madari" a podobne, trochu sa zamyslite co robite. Nechavate sa zatiahnut do debilnej hry nejakeho trolla a vypustate jedovate slova na cely narod kvoli par koko.om. Don't feed the troll!
    • tak sa odsťahuj do čiech keď ich máš tak rád! *15*
  • Tak za prvé robil ale už nerobí. A za druhé robil daleko horší hry. Nepamatuješ třeba Soldier of Fortune: Payback. Jedinné co stálo za to byl Spellcross.
  • Zas tak dobrá ta kampaň není, drtí to hlavně její délka a chyby AI. Někdy vás netrefí ani ze sta metrů, jindy z otočky na půl kiláku i když jste ukrytí v křoví.
    Snažím se několik dní dohrát poslední misi (B). Obtížnost je uměle navýšena absencí save pointů a tak se o četu, která se cestou docela rozroste, musíte starat jak o mimino. Pokud se dostanete k dopravnímu prostředku, rozhodně zvažte, zda ho někomu svěříte. Pořád dokola opravovat zničená vozidla je velmi nezábavné. AI neumí řídit ani na silnici, jakmile narazí na překážku a to doslova, tak není schopná adekvátně zareagovat. Jakoby chyběla část algoritmu pro hledání optimální cesty. Ignoruje překážky i rozměry vozidla. Taky nepotěší resetované vybavení, takže pokud jste náhodou měli před začátkem mise plně vybavený 12mm sniper rifle, obdržíte jen základní flusku.
    Naštěstí je to sandbox, takže si tuhle misi "vychutnám", dokud mě neomrzí, zatím prodloužila hratelnost o 150%
    • Vybavení se rozšiřuje plněním nepovinných misí. Ano, o podřízené je třeba se starat - i tak je AI na vysoké úrovni, co se týče práce v otevřeném světě. To nejde srovnávat s koridorovými střílečkami, stejně jako nejde srovnávat práce na úrovni jednotek s jedním nebo dvěma parťáky.
    • A až tu misi dohraješ, tak se ti to odmění nápisem THE END a hra se vrátí do menu... Dobré, že? Bohemka ví, jak na to. Teď jsem si chtěl užít zábavy, tak jsem si dal patrolu před 2. misí na Campu Maxwell... Hodinu jsem jezdil po ostrově a nenarazil na jediného nepřítele, ani na bodech vyznačených jako nepřátelská aktivita - prostě prázdný ostrov... Takže jen hodina zabitého času. Proč tam tu patrolu dávají, když ji nemají udělanou? Amatérismus Bohemky nemá hranic, příjde mi, že tu hru po sobě ani nehráli. Zajímalo by mě, jestli jsou jejich testeři vážně takoví amatéři nebo na to prostě kašlou. Arma3 je v mnoha ohledech super, ale tyto naprosto zbytečné chyby ji dost sráží dolů.
      • veď ja to stale vravim že to nie je hra ale len technologické demo! pepici už radšej nech sa nepokušaju robiť hry ked to nevedia *6*
    • no ved ako može pepík naprogramovať dobrú AI keď sám je hlúpy *15*
      • +1 za pepíka. *1*
      • Pravil hornouherský maďar kterej mluví slovenštinou jen díky českým legionářům...jinak by jezdil za prací do hlavního města velkého uherska - budapeště )))
        • Budapešť je krásně město. Mnohem hezčí než celá Blava. Celkově mám raději Maďary, než povětšinou zamindrákované Slováky.

          PS: ještě jsem nezažil Maďara, co by měl proti Čechům takové mindráky, jako mají oni proti Čechům, či Maďarům.
          • O kráse měst jsem nic nepsal...(v Budapešti jsem nebyl, zato souhlasím, že Bratislava je město ošklivé)a maďara tasky neznám ale jen jsem konstatoval holej fakt, že by bez čechů by bylo Slovensko součástí Maďarska, jelikož se o to maďarsko v roce 18/19 pokoušelo, načež museli přijít "čehůni" a Maďary ze Slovenska vykopat...Rád připomínám tyto historické události namyšleným šovinistickým slovákům (nicméně věřím, že většina jich je normálních)
  • jakou sestavu potřebuju, abych to vypadalo, jako na tom načančaným videu? je to líp optimalizovaný jako arma 2? Stačí starej procesor core 2 quad 3Ghz?
    • Je to o něco lépe optimalizované, ale pořád je to hra v otevřeném světě s náročnou grafikou.
  • Pro mě bude Arma3 aktuální, až bude venku A.C.E mod a snad taky něco pro AI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit