Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Tam je taky škoda, že ze stránek i z celé kampaně zmizela zmínka o Turecko, které měla zasáhnout vlna naprosto nepředpokládaných přírodních katastrof a notně oslabené Turecko pak snadno následně "obsadilla" Iránská armáda.
  • celoush
    "ale chybělo jim obtížně popsatelné kouzlo či atmosféra něčeho speciálního" - Já už dříve uvedl, že místo "wow" momentu, ke kterému to celkem příjemně gradovalo, přišel "wtf" moment.... víceméně si vystihl mé pocity a dojmy z celé kampaně.
  • Homo Slovakus - stvoření trpící zvláštními mindráky neustále cítící potřebu cpát se do ČR ať už osobně nebo přes internet.
  • Tak pokud jsi v poslední neuposlechl rozkaz a šel zachranit kamarada. Tak ti Milers dost jasně řekl, že celá intervence Britů, je kvuli danému seismickému generatoru a aby ho získali, tak se ani neštítili sabotovat Natackou invazi... Ovšem pokud jsi zvolil ten "dobry konec" tak jsi měl smůlu a žil jsi dál s růžovými brýlemi na očích.
  • kovar.jakub
    Pokud čtete více než nadpis, tak rozhodně nejde o chválu od začátku do konce. A z příběhového hlediska tam konec zkritizovaný je.
  • přesně tak jediný nejsi, mě to zklamalo celkem dost, čekal jsem mise ve vrtulníku, v tanku, v letadle atd. a ono nic a navíc to bylo dost krátký a nic se nevysvětlilo
  • Mohu se tě prosím zeptat, jak to tedy bylo s těmi Brity? Co mělo být to zařízení a co to mělo společného se zemětřesením?
  • Mozna by to chtelo trochu patriotismu stranou. Vsichni, kdo to hrali kritizuji konec. Nechapu, jak cesti recenzenti mohou tohle prehlizet. Je smutny, ze komunita dokaze vytvaret lepsi veci nez vyvojari.
  • Zalez ty maďarská opice...
  • Neboj, nejseš.
  • Neboj, nejseš.
  • To jsem jediný, koho ta třetí část kampaně vyloženě zklamala? Příjde mi, že Bohemka vůbec nevyužila potenciál hry a něco upekla velmi narychlo. Na Altisu je spousta úžasných míst,které si vyloženě říkají o to, aby se v nich odehrávaly nějaké vymakané mise a místo toho se snad 3 mise odehrávají v blízkém okolí letiště, které už mně přišlo ohrané. Stejně tak mi chybí formát příběhu, kde by bylo více postav a měli byste možnost hrát pár misí i za pilota, případně za tankistu. Někdo může namítnout, že od toho je tu editor, popř. těch pár ukázkových misí, ale mně už fakt nebaví sedět u editoru a dělat si všechno sám.
    Tak nějak pořád doufám, že výjde další kampaň a že bude zadarmo - pořád toho Arma za ty prachy nabízí proklatě málo. Jinak hra je to dobrá, kampaň je až na tu třetí část fajn, prakticky je to jediná hra, která mě momentálně baví hrát - nikdo mě nevodí za ručičku, nejsou tam žádné koridory, tak to mám rád.
  • pepíci sa uráčili dokončit konečne to technologické demo? *15* táto zabugovaná hlupost si ani nezasluži aby sa to nazyvalo hrou.
  • *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit