Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasne neni to dokonala hra, ale este je na nej kopec roboty.

    PS: Mam znameho je to najvatsi DJ , co ma celeron, hra to v rozliseni 3x4 na low a nadava ze je zla hra a grafika ni moc *2*
    • akoze na vysku to hra? letter format?
  • docela pěkná mise
  • aa pepíci se uráčili urobiť do toho technologickeho dema aj nejake misie ? :DDD Trapas. Ja si radšej zahrám našu slovenskú Air Conflicts to je ovela vačšia zábava!
    • Dost nepovedený pokus o trolling. Nikdo není tak dementní, aby šel hrát Air Conflicts...
    • Súhlasím, táto ARMA je uplne trápna zasluži si hodnotenie 1/10 všetky army boli otrasné, pepíci nevedia robiť hry.
      • vlastik.plaminek
        A ten váš anální výmrd se Soldier of Fortune bylo co? Dobrá hra? Aha, tak v tom případě tě chápu.
      • ty jsi tak zoufalý, že už si povídáš sám se sebou?
      • No hlavne, ze severomadari to umi :p
        • a Jánošík byl maďarský žid, kdyby ještě něco
  • zajimalo by mne jak je na tom multiplayer, hraje to nekdo nebo servery zeji prazdnotou?

    jinak když už delaji vojensky simulator mohli si najmout lepší poradce
    • Multiplayer se hraje, ale je v podstatě nehratelný, jede to tak na 10-20 snímků za sekundu.

      https://www.youtube.com/watch?v=eu9rSX3TvOY
  • Tak co myslíte: mohl jsem napoprvé dohrát misi s dronem?

    Taky mě zaráží věci jako rozmístění budov v kempu: to je opravdu tak těžké umístit velitele a ošetřování raněných pod nějakou střechu, aby byli jakože chráněni před deštěm, když přijde? Ale proč přemýšlet nad něčím, jako je návrh kempu, kde se odehrává polovina celé hry.

    Jinak se mi sevřenější charakter líbí, i když občas bych asi uvítal trochu víc přesunů auty / vrtulníky / pěšky. Ony ty běhy lesem mají kouzlo, jak postupně stupňují napětí, navíc narozdíl od jiných her těžko předpokládat, kdy na vás vybafne nepřátelská hlídka. A hlavně, po dlouhé době zas střílečka, kde má hráč strach o život.
  • Keyz
    Po Montignacu to bylo něco.

    Jsem se doplazil ke škodovce (tuším) u jednoho domu a snažil se dojet na místo, bohužel mě po cestě nepřítel poškodil auto, tak že to v terénu skoro nejelo (možná to nejelo tím, že to nebylo vhodné pro ten terén již nevím přesně ale stříleli po mě). Musel jsem to nějak dorazit pěšky.

    Navíc jsem na začátku lezl tím lesem kde jsou vojáci a divil se proč to je tak obtížné :D. Nakonec jsem to prolezl...To byla mise.
    • Operace Flashpoint vycházela z jednoduchých konceptů...a v jednoduchosti je síla. Divím se, proč to nikdo nechápe a snaží se o co větší komplexitu....

      Vždyt stačí pár poznámek v sešitě, útok na vesnici a rychlý ústup před T72... žádná věda a funguje to dokonale. Po misi se hodí animačka s patrolou vojáků kolem hrobů neznámých vojínů a atmosféra je na světě.
  • osobne som cakal viacej, pre mna to bolo kratke, ale hlavne ze sme opustili maly ostrov, na velkom altise sa to rozbehne...
  • MikeiXX
    Já bych akorát neřekl, že ty přesuny v původním Flashpointu byly nějaké nudné nebo zdlouhavé. :) Naopak mi to přidávalo na reálnosti. To samé platí o dlouhých misích. Užíval jsem si je. Pokud se tedy samozřejmě nezbláznil skript a helikoptéra s kamarády nehavarovala, popřípadě nezabloudil vojenský Jeap s velitelem někde v lese.
    • kovar.jakub
      Myšleny byly spíše přesuny v Arma 1 a 2, kde se nedělo vůbec nic. Ve Flashpointu tam často byl právě dialog nebo prostě něco navíc.
    • To bych ještě řekl, že OF byla jen odvar před tím, co přinesl Resistence...v mnoha ohledech těžš a náročnější. Ale fantastický, že si člověk vyzbrojoval svoje vojáky, které si přenášel z mise do mise. A i plnění úkolů a jejich způsob byl čistě na hráči.
    • Občas to zdlouhavé bylo, ale jednou jsem holt hrál vojenskou SIMULACI, tak jsem to bral jako nutné zlo.

      "Válka je nudná. Ještě někdo se tady nudí?"
      "Měl by ses naučit užívat si každou volnou chvíli, Kozlowski."
      (...)
      *1*
    • Obojí se může stát, takže je to taky realistické *4*
      • MikeiXX
        *1* to je pravda. Ale víš jak jsem to myslel.
  • Jack1947
    Jednoduse receno, Zkusit muzete - Vzdyt je to zdarma k Arme3 (aby nebylo) jen necekejte nejake to zlepseni, a uz vubec ne nic lepsiho nez minule jesteze to ma 8misi a je to dlouhe jak BF4... ci delsi Nudu necekejte, zabavu to si kazdy udela obrazek sam. *3*
    • Proč máš pořád nutkání sem něco psát i přestože tvé příspěvky jsou naprosto o ničem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit