Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne suhlasim z tymto komentom
  • Já myslím, že naopak té reálné techniky už bylo až až. Navíc, komunita si vždy poradí. Věřím, že import modelů z Arma 2 bude pro moddery dost snadný.

    Těším se na trochu sci-fi.
  • přesně tak. a když už šli do budoucnosti a v ARMA 2 byla F-35 proč tam nedají spíš J-20 nebo SU PAK FA? a zvlášť na hlavu je Mil se souosými, protiběžnými rotory ála Kamov. snad by proboha mohli u toho trochu přemýšlet. takhle se z toho stává spíš střílečka.
    zajímalo by mě jestli by si tenhle nesmysl dovolili strčit doi novější verze VBS? celou dobu měli heslo téměř reálná simulace boje. teď je z toho fraška.
  • v zadnem zverejnenem videu to co popisujes nebylo.. nevim o co se tu snazis
  • na 100% bude(ou) mod(y), ktery chybejici realnou techniku doplni. Tohodle se vubec nebojim.
  • Awakened
    Vypadá to hezky, ale ta fiktivní technika mě štve. Proč má někdo potřebu vymýšlet fiktivní Mi-48, když je to kombinace zcela reálných, moderních a podle mě dostatečně "cool" vrtulníků Mi-28, Mi-24 a Ka-50? Možná je to pro designéry zábava, ale jiný důvod nevidím. Škoda
  • Stejná sra..a jako obě Army před tím. Strašná optimalizace, doskakování textur a chvástání se zabugovaným simulátorem. Díky ale potřetí už nechci!
  • Tak v podstatě ono to vycházi z reálu jen sou ty vozidla trochu smíchaný do sebe ale třeba taková F2000 (na obr. 1) futuristická rozhodně není.
  • Nemůžu si pomoct, ale ten deníčkový preview psaný ich formou mi nevyhovuje, pominu psaní slova partyzán s i po t.

    Co se týče Army 3, tak mám trochu strach z nových zbraní. Vždy jsem měl rád, že to vycházelo z reálu. Nemohli autoři vyjít z nějakých konceptů a různých klepů? No uvidíme. Zatím to vypadá hodně slušně. A co bourání domů? Už v Armě II mělo jít projet tankem dům, ale šlo to jen dost omezeně. *9*
  • Hlavně ať využijí co nejvíce moderních zbraní, prototypů a návrhů... Přece jen na Discovery i Viasat Exploreru mohou najít hafo inspirace.
  • Začínám slintat *1*.
  • Ty zbraně a vojáci a vozidla vypadají už tak moderně, že to vypadá jako nějaký scifi. No jo ten čas, ale letí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit