Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli tu někdo psal. Pokud ano, omlouvám se, nečetl jsem celou diskuzi.

    Rád bych se znovu stal obyčejným pěšákem. Být velitelem mě nebaví. Dávat příkazy AI hňupům když vím, že to stejně udělají jinak, než chci je dosti frustrující. Raději je někde "zaparkuji" k nejbližšímu stromu a misi jdu splnit sám.
  • Jen tak mimochodem, jak se dá po vrstevnici šplhat? ;)
    • Možná tak po vrstevnicích *3*
  • Ty zbraně a vojáci a vozidla vypadají už tak moderně, že to vypadá jako nějaký scifi. No jo ten čas, ale letí
  • Obávám se, že současná (natož budoucí) technika partizánskému boji v evropských podmínkách moc prostoru nedává. Takže jsem zvědavej jak to Miller zvládne. (OPF je moje srdcovka - doba, vzhled české krajiny, vesničky a auta)
  • S tou optimalizací bych to neviděl zase tak pozivitně. On ten engine se neustále vylepšuje od dob OFP, ze které dodnes táhne třeba fyzikální model vozidel. Ale to neznamená, že se to bude hýbat stejně jako ArmAII. Osobně očekávám opět placenou public betu. A jako první komunitní mise vznikne bitva s harpunama ve vodě :D
  • já bych tam přidal přídavné spalování u letadla, lékárničky, obvazy, morfia, adrenaliny, náhradní pneumatiky, navádění střel typu hellfire laserem(zabudovaném v onom vrtulníku) atd...prostě většinu toho, co bylo v ACE2....taky by to chtělo letouny jako mig 1.42(1.44) a suchoj pak fa...jinak taky by šlo udělat podřezávání...to by bylo hustý, nemyslíte?
    • Tak chtělo by to trošku oživit věcmi jak tady píšeš, aspoň by to byla pořádná sranda a konečně pořádná simulace boje. Ohledně toho podřezávání : bylo by to super akorát si nepamatuji, že bych se někdy jak už v OFP nebo ARMA 1,2 dostal k někomu tak blízko aby mě nezahlédl a nesundal :) asi by to mělo využití jen v MP.
      Taky už mě trošku štve hrát pořád za USA jednotky atd... bylo by fajn hrát Rusy a podobné národy. Třeba nechápu proč se nemůže hrát ARMA 3 třeba za Českou Republiku když už tam budou tvůrci vymyšlené zbraně a další udělátka.
      • Akorát jsem ještě zapomenul dodat, že by v MP mohli udělat ženský charakter ať si holky taky užijí trochu toho boje :) Pač znám docela dost holek co hrají ARMA 2 a štve je, že musí hrát za mužský charakter.
  • A hype zacina a bohuzel za pomoci games.cz.. Pripada mi to jako PR clanek.
  • ta fyzika je lepsialety krabice maji gravitaci spis jak na mesici nez na zemi padaji dolu jak kdyby byly ve stavu beztize
  • Ti airsoftaci v roli "cehosik specialniho americkeho" v hrane scene jsou ultra srandovni.
  • Cituji: " Když mě před lety Ivan Buchta představoval samostatně hratelný datadisk Operation Arrowhead, dával najevo, že kampaň v Arma 2 byla hodně překombinovaná a hlavně pro mnoho hráčů složitá. Sám doslova řekl, že právě v misi Manhattan velká část hráčů vůbec nepochopila, že je vlastně zcela na nich, jak akci provedou. Byli vystrašeni z toho, že je nikdo nevedl za ruku. " ... ale i nééé .. právě že i tohle dělalo Armu Armou safra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit