Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tou optimalizací bych to neviděl zase tak pozivitně. On ten engine se neustále vylepšuje od dob OFP, ze které dodnes táhne třeba fyzikální model vozidel. Ale to neznamená, že se to bude hýbat stejně jako ArmAII. Osobně očekávám opět placenou public betu. A jako první komunitní mise vznikne bitva s harpunama ve vodě :D
  • Obávám se, že současná (natož budoucí) technika partizánskému boji v evropských podmínkách moc prostoru nedává. Takže jsem zvědavej jak to Miller zvládne. (OPF je moje srdcovka - doba, vzhled české krajiny, vesničky a auta)
  • Myslím, že mnohem větší vlnu nevole by vyvolalo vydání nové hry (tedy nikoli samospustitelného datadisku jako OA) se sice reálnými, ale stokrát dokola omýlanými typy vozidel a zbraní. Jak psal autor článku i mě už nebaví pořád jezdit a střílet tím samým. co jsem měl k dispozici v každé hře. Kdyby BI ve hře vydala současnou techniku, všichni by nadávali, že to jsou jen recyklované modely z Arma 2. Vývojáři si tady trochu popustili uzdu fantazii a já je v tom plně podporuju. Kdo bude chtít hrát se současnou technikou, bude mu stačit, když si počká pár týdnů, než někdo zbraně a vehikly importuje. Pokud znáš komunitní dení okolo Army, víš, že dílka zkušených addon-makerů leckdy kvalitou a puntičkářským citem pro detail převyšují i samotné BI, takže žádné strachy.
  • problem je v tom, ze arma je spis pro HC hrace a nadsence a takovi vetsinou nemaji radi odklon od reality...zvlast, kdyz se jedna o odklon uplne zbytecny
  • Ti airsoftaci v roli "cehosik specialniho americkeho" v hrane scene jsou ultra srandovni.
  • Balisticku krivku ovplyvnuje mnozstvo nastaveni v configu zbrane a municie. Ak je vsetko spravne nastavene, tak je balisticka krivka realna. V Operation Arrowhead uz je dokonca aj nulovanie mieridiel, kde si musis pri strelbe na rozne vzdialenosti manualne mieridla prenastavovat, tak ako v reale.
  • ten engine se prubezne vyviji stejne jako treba jako ID tech 3 engine z Q3 (1999) na kterym bezi vsechny CoD a spousta dalsich her..
    treba takovy ID tech 5 (rage) je taky pouze modernizovany ID3/4 engine.. jen blazen by vyvijel novy engine obzvlast tak komplexni jako ma arma..
    kazdopadne uz v arme 2 byl engine dost odladeny, pokud tam byli bugy tak souviseli vetsinou s misema a ne enginem..
  • Nevím, jestli tu někdo psal. Pokud ano, omlouvám se, nečetl jsem celou diskuzi.

    Rád bych se znovu stal obyčejným pěšákem. Být velitelem mě nebaví. Dávat příkazy AI hňupům když vím, že to stejně udělají jinak, než chci je dosti frustrující. Raději je někde "zaparkuji" k nejbližšímu stromu a misi jdu splnit sám.
  • destrukční model narazu vozidla do objektu nic jenom se odraží to jedivný
  • Nechápu, jak se zahrnutím fiktivní techniky z Arma 3 stává střílečka? V Operaci Flashpoint (té pravé a jediné) byly taky použity zbraně, které v době kampaně neměly co dělat... a změnilo to nějak ráz boje na střílečku? Reálná simulace boje neznamená kompletní uzda představivosti, reálně mohou nasimulovat i fiktivní techniku. Část tvého komentáře o VBS je už úplně mimo mísu.
  • Obráceně ;-)
  • Obvious troll is obvious
  • je uplne jasne ze to dopadne katastrofalne, tam bude takove mnozstvi bugu, ze to bude temer nehratelne, maji toho udelat mene a poradne bez bugu a nee se poustet do takoveho monstra kdyz na nej proste nemaji zdroje; priste se snad uz na kampat vyserou, udelaji poradnej engine a nechaji pracovat komunitu
  • Možná tak po vrstevnicích *3*
  • Rorschah
    ono jde o to, proč překopat něco, co se i přes svoji nedoladěnost dobře prodává. a taky vydání opravných patchů je přece jen jednodušší ... ale souhlasim
  • Rorschah
    jako češi sme na armu hrdí - krom mafie jsme toho do světa totiž moc nepustili. sice je fakt, že arma hry jsou VELICE KOMPLEXNÍ a nemají konkurenci, ale rozhodně taky skoro nemají konkurenci v zabugovanosti. přišlo mi to jako vypuštění nedoladěných betaverzí. btw scifi prvky se už jen vezou na vlně populismu...
  • Ten engine môžu modernizovať koľko chcú, je skrátka starý ! Svoje už nezvláda a preto sú aj hry "Arma" tak hrozne zabugované. Doteraz mi to až tak nevadilo ale s 3. armou už by som čakal nejakú poriadnu inováciu. Zbytočne.
  • Jen tak mimochodem, jak se dá po vrstevnici šplhat? ;)
  • No jasně, budou se střílet laserový čáry jako u OPF, NATO zelený a OPFOR červený :-)
  • sidi
    inak mam jednu otazku ako to bolo v Arme 2 s balistikou neviete niekto nahodou bola realna ? lebo co som videl prezentovanie Army 3 tak mi prislo ze tam este balistiku nemaju nejak poriesenu a to sa mi nezda kedze je to v podstate ten isty engine ako v Arme 2 ale k tomu este trochu upraveny ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit