Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D

    Si zabil vole :D :D :D
  • Ristoro
    To je pravda. Na žádném jiném herním, českém webu není tolik urážek, nenávisti a trollů. A když někdo řekne názor, který se neshoduje s většinou, tak má o flame postaráno.
  • Já bych tuhle debatu asi uzavřel tím, že děcka jako Führer měli v životě tu smůlu, že moc inteligence prostě nepobraly a navíc se nejspíš chytli nějaké špatné party, nebo prostě blbá výchova a díky tomu jsou značně omezení. Nemá smysl s takovýma lidma dál bavit :) Zkus toho doktora .)
  • Co na to vlastně říká pan doktor?
  • Hm, sice netusim, KOHO na tomto serveri zaujimaju kecy 2000 rokov stareho tesara, ale ok... v tomto pripade sa to da pochopit *1*.
  • Ty trololo... tak sa mi zda, ze bud hulis MOC alebo naopak MALO... Pokojne si ubal jointa... ved napokon ujo Adolf do seba nechaval svojim doslova "dvornym" lekarom pchat jednu drogu za druhou...

    Btw, je mi jasne, ze tato osoba sa proste akurat snazila patricne na$rat jednotlivych uzivatelov. Nic viac, nic menej. A ako sa zda, tak vo viacerych pripadoch sa to danemu exotovi aj uspesne podarilo. Co sa mna tyka, rozhodne si ma nijak zvlast nerozhodil, pretoze nejaky ubohy, radoby "ftipny" neonacek, ktory cituje blaboly pomateneho demagoga na HERNOM serveri, je akurat neskutocne trapny, co si vsak jeho degenerovana mysel ocividne neuvedomuje. Nu, zial, ku dnesnemu dnu je uz trollov plny internet. *7*
  • Ten chrchel xhit pravdu neměl, protože prostě ani nemá šanci to pochopit, stejně jako ty evidentně (fakt musíte pořád vytahovat to vnucování? Už mi to děláte příliš snadné) - moc bych nedal za to, že jsi xhit s jiným nickem, protože z tvého komentu cítim stejnej zápach jako z těch jeho...

    Ale já to nemyslím jako urážku, někdo se holt takovej narodí a je fakt že není ode mne pěkné že si z toho dělám srandu, ale tak trochu si za to můžete sami...
    Ani bych se nedivil tomu že nosíš rovnej kšilt :D
  • Je jasný, že v tvoje první reakce na xhit byla v rozčílení, ale v té další jde vidět, že tě naštvalo, že xhit má rozum a nepřistoupil na tvoji hru urážek a tak do něj stále rejpeš v naději, že se stejně nakonec chytne. Ubohý sry... :)
  • Führere laskavě přestaň urážet lidi kolem a vnucovat někomu svůj názor. Řekl jsi ho a tím to končí, je normální, že někdo s ním nesouhlasí. Tak si odpusť to vnucování laskavě. Kdo to má číst takový bláboly furt...
  • Mato1987
    Som nevedel, že ježíš nazaretský bol udavač, nebola tak trocha úloha judáša v tej rozprávke o tisíc a jednej noci.
  • nightborne: Ano máš pravdu, napsal jsem to trochu neobratně, ale za to z části může to moje rozčílení z těch individuí se kterýma tu jsem nucen vést debatu (velká škoda že xhit stáhnul ocas mezi nohy a neměl koule na mě reagovat, určitě by jsme se ještě hodně nasmáli).

    Na druhou stranu tu konečně je někdo, kdo pochopil o čem tu celou dobu mluvím.
  • RangerCZ
    Chci vědět, jestli je kluk narušenej nebo si dělá srandu :)
  • nightborne
    U me osobne to neni nijaky zvlastni problem, ale spis takova preference, kdyz to na vyber neni.

    Kdyz je, nevim, jestli je tezka obtiznost nastavena umele, nebo pomoci hernich mechanik, nevim, jak se to ma hrat "spravne", a to mi pusobi mirny diskomfort.

    Na druhou stranu, pokud volba neni, mam jistotu, ze budu hrat jenom a presne to, co mi tvurci chteli predvest.

    Nic, z ceho by clovek silel a skakal do zdi, ale fírerove pointe vcelku rozumim =).
  • nightborne
    A tak nevypada to vubec spatne, akorat to abych si k hrani pripravil tak patnactery spodky...
  • RangerCZ
    Když se ti zjeví nastavení, trvá to většinou pár sekund.
    V čem je problém ?
  • To se musíš ještě tak blbě ptát? *15*
  • XXHUGOXX
    Všetko v poriadku ? *3*
  • Ale ony to jsou dobrý RE díly. Není v nich vidět problém.
  • Že by tím, že místní jsou tak trochu debil*vé? To bude tím.
  • Vím že je víkend, ale prosím Vás milá redakce, udělejte něco s tím neonacistou. Nemusím snad dodávat, že jej čeká krásná vyhlídková cesta do pekla, kde mu zajistím nadstandardní služby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit