Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me by zajimala jedna vec.Mam 15lvl udelal jsem par questu ve svem meste a uz tam zbyli jenom ty modry denni.To je jakoze konec?Vic toho tam neni?Co mam delat furt to sami?Myslim ty denni.
    • A co ostatni mesta? V quest logu najdes nazvy mest,staci na ne kliknout a prenese te to k nim. A tam jsou dalsi questy. Pripadne to jde resit pres mapu,ale tam to neni tak prehledne.
  • Jak free-2-play? Vždyť to prodávaj za čtyři kila, ne? Chcete mi říct, že jsem si koupil hru zadarmo? *15*
    • ano kupil si si zadarmo hru :D ale tym ze si si ju kupil mas par veci naviac :)
    • Ta hra je zadarmo, ale tím, že sis ji koupil (ten startovní balíček nebo jak to nazvat), máš myslím už odzačátku premium pack Řeků plus další možnosti a tedy dobrou šanci si tu hru už od začátku užívat... Takže kdyby sis to nekoupil, v podstatě bys asi pak nadával jak všichni ostatní na téhle diskuzi, co to vyzkoušeli jen v té holé Free2play verzi :-)
  • Len pre zaujímavosť -chystané novinky
    http://aoeonline.eu/forum/5-veobecna-diskuze/915-novinky-v-hre#917
    • A mame to tu zase, legendarni mod je pristupny i pro free hrace ale itemy z nej uz ne *5*
  • Hodne me zarazi, ze hraci tu hodne komentuji cartoonovou grafiku, ktera (i kdyz muze byt pro nekoho skareda) gameplayi moc neublizi, zatimco free to play model ktery je jenom lzive oznaceni pro demo (ci trial) a dale absence multiplayeru v online hre (coop misi je polovina a jen pro dva) a jakychkoliv skirmishu. Tohle pro me neni strategie typu aoe, tohle je travian, divoky kmeny nebo ikariam. Byt to ve flashi tak je to dobra hra. Takhle je to komercni hnuj typu facebook farma. Nechapu jak to vubec nekdo muze srovnat s klasickym AoE a rict ze serie AoE ma novyho zastupce. *11* Otevrete oci.
    • Uf - a kolik ty jsi videl dem nebo trialů, v kterých hraješ desítky hodin desítky misí? Já tedy moc ne. *3*
      Ta hra je fajn, v podstatě nejhorší věc je neskutečně pomalý začátek, ten tutoriál má snad patnáct misí, ve kterých se nikdo, kdo už nějakou RTS hrál, nedozví nic nového, ale pak už je to v pohodě - a jo, zadarmo. Ono v systému F2P a mikrotransakcí platí totéž, co kdekoliv jinde: dá se to udělat dobře a dá se to udělat blbě. Age of Empires Online to dělá "vcelku fajn", nikoho nevydírá a já si sice před týdnem tu "premium civilizaci" do košíku hodil, ovšem mám jí tam pořád. Zatím jsem to nezaplatil a užívám si v pohodě.
      A mimochodem: ty jsi Travian / Ikariam / Divoké kmeny nikdy nehrál, co?
      • Myslim ze ty jsi presne ten typ hrace,na ktere jsou tyhle F2P a jine ''free'' hry cilene. Je to ''zadarmo'',na to jedine slysite. Ono je opravdu skvele chodit mise za ktere sice dostavas super vybavu,ale protoze jsi nezaplatil tak si ji nemuzes oblect. Nemuzes pouzivat vsechny budovy,nemuzes proste plnohodotne hrat za zadny narod. Nemuzes si uzit vsechny mise,protoze jsi si je nekoupil. atd. Ale co. Jednou za pul roku si koupis premium pack za par stovek a budes spokojeny. Pokud te hra bude porad bavit,po dvou letech zjistis ze jsi do hry zdarma vrazil pres dva tisice nebo i vice. Hlavne ze budes spokojeny.
        Ale s tim Travianem s tebou souhlasim. AoE Online s tim nema absolutne nic spolecneho. A to ani po 10 pivech. *2*
      • Ne a co se dela v Travianu ? Postavis mesto, postav farmu, postav sklad, postav tohle postav tamto. Pila dela drevo, lom dela kameni. Akorat tady se nedaj mesta dobyvat atd. A bitvy jsou holt udelany stylem AoE. Kazdy demo muzes hrat desitky hodin dokola. A hodne trialu na mmo je dneska bez casovyho omezeni. Ale jestli ti prijde ze muzes hrat zadarmo ale nesmis 4 veci z 5ti jako "hrat" tak asi mame jiny pohled na vec.
      • smejki
        taky tam nevidím jedinou známku Travianu.
    • Tak treba ja na tento model,kdy z nas vyvojari delaji blbce,upozornuji dost hlasite. Me spise zarazi ze to neuvadi zadna recenze. U jinych her kolikrat za cenu hry nesmyslne srazi body a u teto predrazene nic.
      A skirmish? Opravdu tam neni? To se mi nezda. Mozna neni ve free verzi....
      • Krom areny 1v1 a 2v2 tam nic neni. Nevim jestli jde udelat domluvenej match nebo to jenom hazi random nepratele. Ale i kdyby to slo tak 2v2 je trochu chaby skirmish. Ale zase si muzeme za 20 euro koupit krasny kericky a stromky do nasi far.. eh hlavniho mesta *5*
        • smejki
          na chatu se navíc množí dost békání ohledně mizerného matchmakingu. není problém, aby hra spárovala hráče lvl15 vs lvl40
  • 2poslitomne -jsou zatim dva narody. Egypt a Recko. Chysta se Persie. Rozdil mezi free a premium narodem? Nemoznost stavet nektere stavby,pouzivat advisory,lepsi vybaveni.... To jsou zakladni veci,ale urcite je toho vic. Kazdy tvuj lvl ti proda 3 body a ty nasledne muzes ve svem hlavnim meste investovat do vyzkumu. Ten se deli na tri casti-vojsko,budovy a lepsi craft(zjednodusene). Ve hre existuje crafting a to jk offline tak klasicky ze si to vyrobis sam.
    To je asi v kostce vse:)
  • netuší někdo proč se mě nejde do hry přihlásit??? windows live mě píše že se nejde přihlásit a netuším proč :(
    • smejki
      pokud máš starší účet, je potřeba provést aktualizaci. při hlášení chyby vyskočí link, kde se to dělá. pokud se hlásíš mimo čr, zjisti, jestli nejsi v nepodporované zemi
    • pomohlo ze jsem si hru oficialne stahnul z windows life marketu , a nebo zkus vypnout firewall
  • No cetl jsem si vase poznamky a obcas jsem se zasmal.
    Co se tyce teto gamesky a jako skalni fanousek rikam ano je to stare dobre oprasene AOE 1 s RPG prvky.
    Grafika me ze zacatku stvala pac nejsem zrovna fanda techto druhu stylu ale prece je to pekne udelane free se to teda moc neda hrat pac je to hodne osekane ale mate moznost od 299,- si poridit ruzny balicek ale pokud chcete celou hru vide vas jako aaa titul za 1 200,- a nebo spesl za 2 500,- :)
    Co se tyce socialni sluzby je to nejhorsi moznost co tu je ale uz jsem prisel jak na ni ale zase obtezuji zakaznikya dohani lidi k silenstvi pac porad je neco spatne muze za to zakaznik ale skutecnost je jina:)
    Kdo by mel problem stouto sluzbou nedeste se pac staci jit pres klienta v systemu ne ve hre tam vam to bude hlasit chybu casto 80004005:)
    Jinak za 1 200,- se muzete tesit na persany celty reky a egyptany za 750,- na recko a egyptany.
    Co se mi obvzlast na tomhle zamlouva je to ze kazda postava v aoe je vlastne heroes ktery po nasazeni predmetu v city se zmeni i v mini hre.
    Zapor ma tady velmi cet ktery neni dost dobre udelany a areny dost dlouho laduji.
    Schazi me tu trh kde bych bez mi malickosti mohl prodavat sve predmety:)
    Jinak si myslim ze to ma smysl a to free to play je omyl si to malinko spletly:)
    • Kr.Pa
      RPG prvky ???
      • Zrejme tim mysli vybavovani si postav a vlastne i budov.
    • Aoe byly singlplayerovky, s par (polovina?) misema pro dva?
      • To ano ale multak mu cizi take snad neni sice ne v tom to podani ale byl as pro 8 hracu jak tady a coop modem.
  • tak jsem naistalova a kdyz spustim z adresare exe soubor, objevi se tabulka s nabidkou play the game,dam a nestane se nic.. nevite nekd co s tim?
  • podle ty grafiky to vypada na hru asterix a obelix
  • muzu vsem doporucit . po par dnech hrani free-to-play jsem se sebral a sel jsem si koupit za petikilo premium , za to peto to stoji 100%. Uzijete si plno zabavy *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit