Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraju jenom single a ze zacatku me pravda trochu vydesilo, jak je hra lehka a pomalu se rozjizdi pro casual hrace, ale postupne zacina prituhovat a je to v principu porad ta stara dobra Age of Empires, takze ja jsem spokojenej. A zatim jsem si shrou uzil zabavu (kdo mi to dneska zadara da :). Hra je rekl bych mozna i chytlavejsi, nez predchozi AOE. Sem rad, ze se nekdo neboji jit s hodnocenim az na 8, protoze hra je to urcite fajn.
  • Suprová hra, ale PVP je strasný a já to hral vicemené jen kvuli nemu.
    Máte možnost jít 1vs1 2vs2 unranket - pro Free to play a to sáme, ale ranket pro premium.
    Jakožto free to play nemuže založit partu na 2vs2 ani na co-op q.

    Ale k hlavímu problemu. 2vs2 se nechodi takrka nikdy a to jsem čekal klidne i 30min.
    1vs1 už najdete celkem rychle, ale taky nic skvělého a když už se někdo najde tak to může být klidne 40levl premium zatímco já mám 17 a to si mužete mít skillu kolik chcete, ale neporazíte to.
    Jinak jsem nemel problém porazit nepřítele, který měl o +-10 levlu víc jak já dokonce ikdyž má premium. Odmeny za PVP jsou taky celkem chabé na to jak dlouho až mužou trvat a bez premium acc jsou tyto odmeny uplne k ničemu, protože si za ne nic nemuzete koupit.
    • XXDarthVaderXX
      Ty máš 17 a on 40 a víš jak se říká? Život je boj...no a? Tak namasíš army, přejedeš ho ekonomikou a může mít lvl jaký chce...výmluvy, výmluvy, výmluvy.

      Party se založit dá, tenhle problém jsem zažil a víš kdy je problém? Bohužel mezi židlí a klávesnicí jednoho z vás.
      Nejdřív by si to chtělo třeba jen ověřit na jakém serveru hrajete...
      A pak se nedivít, že to nejde, když jste oba dva někde jinde *3*
      • 40tej levl te preveze jak na ekonomice tak na army pokut to není vylozene noob.
        Život je boj, ale AoE nepovažuju jako život jestli ty jo tak gz, ale uvažuj o tom nekdy ten PC vypnout a jit ven.

        Party ? Já žádnou párty poradat nechci .D já chtel jenom partu a ta nejde založit pokut jeden z vás není premium, takže když o tom naprosto nic nevíš tak nekomentuj.
        Hrajes si na starsne chytreho, ale vys o te hre naprosté ho*no.
        • XXDarthVaderXX
          Chceš párty ne(party: veříčer(párty)...) neber to tak doslova *3*

          Já tu hru hrál to za prvé a za druhé se za chytrého považovat mohu. To není hrou, ale tím jaké je realita. Ale hádat se s tebou nebudu, hádat se má člověk z očí do očí a diskuse zde mě nerozhodí.

          Ono se říká párty hra, ale OK.

          Založit se to dá i bez prémium účtu, ale ono by bylo dobré si to nejdřív vyzkoušet, kdyby to nešlo, tak bych s několika lidma nahrál a to ani jeden z nás zatím nemám prémium civilizaci *3*
          • Já to zkousel a né jednou.
            Tak mi teda ukaž screen jak udelas partu s kamosem bez toho, aby nekdo z vás měl premium a joinuli 2vs2 arenu.
  • Asi byste měli číselné hodnocení umisťovat dolů, protože když vidím u takové hry tak velkou známku, nemám ani chuť tu recenzi číst. Každopádně všem doporučuji přečíst si tohle:
    http://www.overwatch.cz/2011/08/je-age-of-empires-online-i-pro-hardcore.html
    • To bych vubec neodkazoval, protoze to je nazor cloveka zalozeny na tom, ze to dohral jen nekam do 4 levelu, coz se AOE Online jeste ani poradne nerozjely...
    • Je to zdarma nema ani cenu to hodnotit na recenze se vetsinou divas kdyz si chces nejakou hru koupit tuhle muzes rovnou hrat!
      • ja bych zas radsi usetril cas zkousenim tuny F2P onlinovek.. ale to bych se nesmel ridit hodnocenim na TG ktere je mireno na casual hrace *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit