Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Několik povedených koncept boxartů z The Simsons Game parodujících známé hry od EA.

    ehm....The Simpsons Game.
    • Na navíc to nejsou jen hry od EA, je tam i parodie na Wolfenstein nebo Half-Life.
  • Návod, který poradí jak dostat Internet Explorer do konzole X360.

    Hezké, ale řekněte mi, kdo by něco takového dělal? *1*
    • Pan_Klobouk
      Neni nad to mit PC na hry, praci a serfovani... plus k nemu treba jeste X360 na hry a klidne i to serfovani, kdyz se slinkuje s PC a to chudera porad bezi. ;)
    • Byl bys překvapenej :D
  • Drom

    Fanouška konzole 3DS napadlo vytetovat si kartu pro rozšířenou realitu na ruku

    Asi mu to 3D uz vlezlo na mozek *1*
  • Pokud se o víkendu PSN rozjede, bude prý muset čelit dalšímu útoku.

    Možná by nebylo od věci uveřejnit zprávu o osobních údajích asi 2,500 uživatelů PSN, které hackeři zveřejnili na internetu.
  • Cosi

    Fanouška konzole 3DS napadlo vytetovat si kartu pro rozšířenou realitu na ruku - funguje, doma (a...

    Taky by se lidi mohli naučit pozvat kamaráda co by držel kameru, aby si nemuseli neobratně natáčet vlastní konzoli jak natáčí vlastní tetování.
  • Takřka neuvěřitelné triky s kotskou v Portal 2.

    Kdyby to někoho zajímalo, tak to hraje na konzoli. Chci vidět jak po tomhle obhájíte vaše tvrzení, že gamepady jsou neohrabaný.
    Jinak celkem master ten típek ;)
    • Takřka neuvěřitelné triky s kotskou v Portal 2.

      protoze na kompu to nejde :) zkousel sme to s kamosem vcera 2 hodiny... kdyz chces tu kostku zahodit tjak ji to jakoby zasekne a pusti u vas.... nezahodi ji to...

      btw i na xbox a PSko existuji mysi na ovladani fps her :)
      • Pokud máte na mysli FragFX ovladač, tak vás musím ujistit, že se nejedná o plnohodnotnou myš. Pohyb této "myši" totiž nahrazuje pohyb analogu, a je to znát. Stejná funkce jako na PC se tedy nekoná.
        Pokud myslíte klasickou PC myš, připojenou přes USB (nebo možná i bezdrátově), tak jak už tu někdo psal - jedině UT3.
      • Psychotic
        Ano, ale kromě Unrealu 3 neznám hru, která by to podporovala. Díkybohu.
    • ucho
      no jde pořád vidět, že to hraje na gamepadu. ale všechno je to o zvyku a tréninku. nakonec se s tím dá naučit slušně (ale myši s klávesnicí se to nikdy nevyrovná, protože myší určuješ i rychlost pohybu. příkladem budiž otočení o 180° a zamíření někomu na hlavu, logicky s gamepadem je člověk v nevýhodě). to ale neznamená, že se tím nedá nic hrát, jen je člověk u FPS trochu znevýhodněn).
      jinak když jsem s gamepadem jel poprvé FlatOut 2, jel jsem všude jen ne po silnici :)
      při zkoušení Dirta jsem zase neměl úplně ideální časy a jednu trať v lese jsem nemohl ani za nic dojet, vždy jsem to někde v tom lese vysekal. po pěti hodinách hraní jsem se ale slušně zlepšil :) (na klávesnici jsem ale pořád lepší). ale je to o zvyku. je to prostě jiný ovladač, vše má své plusy a mínusy.
      • Já vím, že vše má své pro a proti. Ale už mi jsou k smíchu ty věčný komentáře těch haterů co v ruce nikdy nedrželi gamepad a nadávají na něj čistě z principu.
        Osobně když jsem poprvé hrál střílečku na gamepadu, tak jsem ani na nejlehčí obtížnost skoro neprošel přes prvního protivníka. Ale s tím otáčením máš pravdu, třeba když hraješ CS a vycitíš že za tebou někdo je, tak ani nestihneš mrknout a stihneš se 4krát otočit a dát 2 hlavy.
  • Za měsíc dojde do obchodů Kinect volant z Odolného Plastu.

    loool prej kinect volant, ja myslel ze u kinectu zadnej ovladac nepotrebuju... :D
    • Pan_Klobouk
      Jj, rikali to. U tohohle plastovyho siditka zase rikaji, ze je to tak lepsi... ze mas ruce stabilne ve stejne poloze, na stejnem prumeru a kdesi cosi... zkratka se ukazuje, ze nakonec se Kinect hry bez ovladace hrajou nejlip s ovladacem v ruce. A na to se napijem, to je revoluce! ;)
      • kdyz je kinect tak super tak proc v ruce nemuzu drzet volant z auta, treba ze skodarny? :D
        • To snad jo. Muzes si tocit treba talirem, ne?
          Ja myslel ze to tak funguje - proto mi lezly na nervy ty narky typu "hrat golf prazdnejma rukama je blbost"
          To si k tomu golfu nemuzu vzit misto hole (resp. holych rukou) dlouhej klacek? To snad kinect pobere uplne stejne, ne?
    • normalně dostaneš plastovej volant, kterej nic nemá a nic neumí. A abys si nepripadal blbě u toho kinectu, tak chytneš do ruky ten volant *1* a budes mít volant za 5000, kterej má pomalou odezvu, nemá pedály a nemá force feedback. No nekup to *1*
  • Zahraniční slevový server Groupon dnes nabízí na jakoukoliv hru od Big Fish Games (např. Plants...

    Nedá se to objednat z ČR, takže k ničemu taková zpráva.
    • Zahraniční slevový server Groupon dnes nabízí na jakoukoliv hru od Big Fish Games (např. Plants...

      Big Fish? Snad PopCap, ne?
      • ucho
        akce je na Big Fish Games
        • Zahraniční slevový server Groupon dnes nabízí na jakoukoliv hru od Big Fish Games (např. Plants...

          Ale Big Fish přeci nejsou výrobci Plants vs. Zombies, jsou to tedy distributoří? Jestli ne, tak jsem totálně zmaten...
          • ucho
            distribuují ji tam i tam, pro PopCap a Steam byla ta hra exkluzivně.
  • Dnes v pravé poledne čeká na hráče betaverze Gears of War 3 překvapení.

    To překvapení je, že všechny herní postavy mají velký hlavy a mluvěj jako šmoulové *1*
  • zirafcatko

    Pokud se o víkendu PSN rozjede, bude prý muset čelit dalšímu útoku.

    Ať jdou do hajzlu!Kdo se je o to prosí?!Tak zahoďte konzoli prodejte to co máte od sony a dejte pokoj!Když se vám to nelíbí!
    • Ataker
      Stejně tvé prosby nebudou vyslyšeny, tak nekřič.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit