Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Handheld, který vypadá jako kříženec mezi X360 a NGP. Značka Made in China se o "kvalitu" postará...

    Handheld rozhodně jako kříženec X360 nevypadá . Spíš se jen inspirovali barevným značením gombíků . Jinak tyhle oficiálně MP4 playery jinak čínské retro handheld všeuměly mám rád , Dingoo A320 mám ostatně doma a umí vše co od něj člověk za nabízenou cenu čeká .
  • Naughty Dog: „Uncharted 3 bude ve 3D tak skvělý, že si lidé kvůli němu pořídí 3D televizi.“

    :)A nebude je náhodou sponzorovat některý z výrobců ? (třeba Sony , že ;) ) .... ultimátní PR kecy .
    • hlupacku naughty dog je sony studio tak proc by je sponzorovali? :D
      • To byl koment do souteze o nejvetsiho debila, nebo tak neco?
        • a

          Tak to ti gratuluju k výhře.
          • Dik.

            Jeste mi teda vysvetli vyznam toho maselnickyho komentare nade mnou.
            Krom urazeni totiz jen hloupe slovickari a zaroven podtrhuje puvodni Xspyuv argument.

            Bojim se ze podobne chapavy jedince by do zadny poroty nikdo nevzal, takze tu gratulaci nakonec spis necham proplout...
  • zx_spektrum

    Deus Ex: Human Revolution si lze budete moci pořídit i přes Steam.

    Deus Ex si "lze budeme moci" koupit i na Steamu, to je fajn. Hlavně aby se tady zase neobjevil nějaký iracionální steam-hater...
    • Dokud tam je to "i" ,tak by nemel mit nikdo duvod nadavat
      • zx_spektrum

        Online komunita nezávislé akční hry Interstellar Marines má přes 100000 registrovaných členů.

        Právě že jměl, jestli to bude jako i u jiných her (nevím, netuším, nesleduju tak důkladně), Steamworks a Steam tam prostě bude i když si koupíš krabicovku.
        • Ja jsem to teda nejak nezkoumal,ale ta novinka na me pusobila,ze hra pujde koupit jak krabicove ,tak na steamu.Pokud je to tak,ze i krabicovka vyzaduje steam,tak potom jsou steam-hateri v pravu.I kdyz ja osobne se steamem problem nemam.
  • Ve hře Brink budete moci vytvořit přes 100 biliard jedinečných postav.

    Jen barevné kombinace jednoho předmětu nám dají 16 miliónů kombinací... Těch předmětu na postavě bude dejme tomu 10, což dá přes jeden a půl miliardy kombinací na jeden oblek. Ve výsledku to bude vypadat jako v každé jiné hře.
    • zx_spektrum
      Víš jak, marketing je na čísla vysazenej jak vosy, že ten rozdíl je minimální (a prakticky nulový) je jim už ukradený :)
  • Několik povedených koncept boxartů z The Simpsons Game parodujících známé hry nejen od EA.

    Dobrý, fakt sem se zasmál, škoda že této kvality ani zdaleka nedosahují nové série simpsnů.
  • Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.

    No oproti ME to vypadá hůř díky tomu, že tam hráč drží pro přežití nezbytnou zbraň. Já osobně jsem na parkour strašně zvědavej u Prey 2.
    • Stejně nejlepší parkour byl už v Total Overdose ... jen se tomu tehdy tak ještě neříkalo :D
  • Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.

    Oproti Mirror's Edge to působí strašně nepřirozeně... Tak trochu jako levitující kamera v prostoru.
    • Kez by udelali pokracovani mirrors edge,jedna z mala her ,ktera ma svuj vlastni styl a originalitu.
  • Urug

    Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.

    odkaz?
    • xolevle
      nejpis to bude tohle: http://www.joystiq.com/2011/05/06/brinks-parkour-video-will-probably-make-you-hurl/#continued
    • Videoporovnání reálného parkouru s pohyby ze hry Brink.

      a načo?:D:D:D:D:D
  • Kresby polonahé Triss v polském Playboyi ani fotografie a video z Ruska do ruky dětem nepatří!

    naozaj mate pocit, ze 3D rendery su kresby?
  • Handheld, který vypadá jako kříženec mezi X360 a NGP. Značka Made in China se o "kvalitu" postará...

    *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit