Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho

    Dnes na STEAMu: The Sims 3 se slevou 40%, datadisky do The Sims 3 se slevou 50%, SimCity 4 Deluxe Edition...

    ano, jsem hnidopich, ale tak třeba tím pár lidí vzdělám :)
    u těch slev patří před procento mezera. proč? protože bez mezery je to přídavné jméno. 10% roztok, chcete 40% slevu? chcete slevu 40 %? tak :) tedy vždy s mezerou... (ano, bez mezery to vypadá lépe, ale není to tak docela správně, má to ten rozlišovací význam :) )
    ještě budu detailista s "2.5€". u nás se nepoužívá jako desetinná čárka tečka, ale právě ta čárka.

    jinak ty Sims 3 masakr, za komplet dáte skoro tři tisíce korun :)
    • Jazz
      Tobe kamarade, dobre jeb* ;)
    • Cosi
      Máš pravdu, ale důvod je ten, že takhle se to píše v americe, tam nerozlišují mezery u procent. Proto na Steamu je x% sleva.
      • ucho
        ano, tam se to nerozlišuje, ale tady právě nejsme v Americe. proto by se to zde rozlišovat mělo. nejde jen udělat ctrl-c a ctrl-v na všechno.
        • Ty ses fakt strasnej hnidopich. *1*
          • Ucho(16,04): Hmmm.. Tak to uz je tak zazity, ze je to kazdymu jedno. To jsem teda nikdy nepostrehl, a to ctu myslim vic nez 90% lidi (na mezeru yebat : D)
            Tu odpoved jsem z tebe vypacil, takze nerikam ze je to tvuj pripad, ale kdyby me nekdo chytal za "lepící pásku", tak ho asi z milosti utratim : )
            • posila
              Ja bych to prave nelamal pres koleno ani u tech procent ... ale jen v tech bleskovkach ;)
            • Však já vím... ale takhle bych řekl, že je to přehlednější a alespoň to nelítá po řádcích...
              Záleží, jestli to tedy budeme lámat přes koleno *5*
            • ucho
              posila: jo, o té měně a jednotkách vím, ale bál jsem se už to zmiňovat :D
              oceňuji, že došlo k nějaké opravě.
            • posila
              @ucho: Wow, na "lepicí páska" vs. "lepící páska" me muj oblibeny grammar nazi na IRC nikdy neupozornil, takze jsem chvilku myslel, ze sis to snad i vymyslel. (Pak jsem to nasel ve slovniku) :)

              K tomu hnidopistvi... To pravidlo s mezerou plati i pro vsechny jednotky a meny ;)
            • ucho
              není to jedno, je to ostuda lidí, kteří dělají něco za peníze (a zrovna u reklamy je například text důležitý) a zmastí to... ale to je jedno. a ty si dělej s lidmi, co uznáš za vhodné, nezajímá mě to :)
          • ucho
            já vím, je to blbost, dá se nad tím mávnout rukou, ale někdo si to teď třeba bude nadosmrti pamatovat, tak proč to nezmínit :) nepovažuji to za zásadní chybu, většina lidí to ani nezaregistruje.
            mimochodem to funguje na stejném principu jako přídavná jména stylem "50letý muž"...
            to máš to samé, jako když hodně lidí píše "lepící páska", taky si tu chybu neuvědomují.
            • ucho
              Crook: má to různý význam. lépe se to pochopí na "kropicí konev" vs "kropící konev". tedy když popisuješ předmět, je to kropicí konev (lepicí páska). kropící konev je popis konve, která právě kropí, teď. není to obecný název toho předmětu. předmět je tedy vždy krátce "lepicí páska". "lepící páska" má jiný význam. hodně reklamních letáků má tyhle věci špatně...
            • Jasne ze to tam nepatri - proste to takhle blbe pisu, no. Proto to rikam.
              Ptal jsem se ale prave CO je blbe na "lepící páska". CO si neuvedomuju?
            • ucho
              Crook: tak to píšeš špatně, žádné "ti" ani "-ti" za číslovku nepatří.
              a jak to souvisí s "lepící páskou"? asi tak, že je to rovněž věc, kterou si mnoho lidí neuvědomí, protože to vizuálně působí velmi podobně...
            • Lepici paska? To si teda asi taky neuvedomuju.
              Jak to souvisi s 50ti letym muzem? (tak to pisu ja : D)
            • No pokud ti to za to stoji,tak proc ne ze *3* .Popravde je to pro me novinka,takze diky tobe jsem zase o neco chytrejsi *1*
  • hitokage

    Recykluje BioWare hlavní postavy ve svých hrách? Mnoo...rozhodně se to nedá popřít.

    Na Cracked.com vysel podobny clanek uz davno a je nesrovnatelne lepsi.
    http://www.cracked.com/funny-3872-bioware/
    • Cosi
      Kdyby kopírovali jen postavy, ale dohrál jsem Mass Effect 2 a pak si pustil Dragon Age: Origins a přišlo mi jako bych Mass Effect hrál znovu. Šedý strážce = Spektra, Nákaza = Reapeři, nepřítel z Mass Effect 1 Saren = se r Loghain, atd...
      • Cosi
        prej příspěvek obsahuje zakázené slovo s e r
        • MrSanta
          *1* S těma automatickýma blokama je to bžunda. Já jsem takhle asi týden koumal proč mi nejde nahrát můj charakter z DA:O do BioWare Social Network profilu. Pak mi došlo, že jméno Yannus obsahuje velmi nepěkné slovo *1*
  • krunoslav

    Brána do otevřené betaverze APB: Reloaded se všem hráčům otevře 18. května.

    jsem v uzavřené betě a teda není moc o co stát..prakticky žádné změny, spíše více chyb než předtím..to si raději zahrajte GTA s kamarády, je to větší zábava
    • Cosi
      Chyby budou dány tím že je to uzavřená beta ne?
  • Nolan North nenadaboval jen postavu Drakea v Uncharted 3, ale na svědomí má asi více titulů než...

    Ked som hral Dragon Age: Origins, tak som si hovoril, ze Alistair ma nejaky povedomy hlas ;-) A kratky pohlad na imdb.com ma veru presvedcil, ze som sa nemylil :-)
    A Chloe z U2 + Morrigan z DA:O je tiez dabovana jednou a tou istou osobou.
    • Ale Nolana si v Portal2 akosi nedokazem vybavit... Koho tam nahovoril?
    • Oprava

      Sekol som sa... Alistaira daboval ten isty chlapik ako Harryho Flynna... nejak sa mi to pomotalo :-)
  • EA: „Impact Engine ve hře FIFA 12 bude největší změna, kterou jsme udělali od předělání...

    Jest-li pak i na PC ?
  • Ataker

    Saints Row Drive-By bylo zřejmě pro PSN a XBLA zrušeno, vyjde pouze na 3DS.

    Tak toto mě naštěstí nijak netíží :)
  • ucho

    Dnes na STEAMu naleznete následující díly NFS ve slevě: Hot Pursuit (50% sleva), Shift (66% sleva),...

    a Amíci mají NFS Undercover za 2,5 dolaru :)
  • Malleth

    Natočte 90ti sekundové video, vyplňte dotazník a držte si palce - třeba právě vy budete reprezentovat...

    Do toho bych šel.................abych jim udělal pořádnou ostudu.
    • Natočte 90ti sekundové video, vyplňte dotazník a držte si palce - třeba právě vy budete reprezentovat...

      The promotion is open to any UK resident... takze to neni pre nas ;)))) zbytocny post
  • EA vydá limitovanou osmi diskovou edici soundtracků hry Medal of Honor.

    Přesněji řečeno už vydalo společně s vydavatelstvím La-La Land Records. Vizte http://www.lalalandrecords.com/MOH.html . Vydali už i 2CD soundtrack Crysis 2.
  • Pár dní před útokem na PSN vyhodilo Sony přes dvě stovky zaměstnanců. Objevili se tak spekulace,...

    Spekulace se objevilY. Ne objevili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit