Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vindows8 a X360

    No co . Stejne je XBox zakuklene PC . A i kdyz to zni az moc skvele , tak bych rad vydel ty protaze ksichtiky consolfans co si nakupuji veskery herni hw. Jo tak takovou podporou PC hrani by M$ vazne bodoval na cele care ....
    • Uvedomujes si ale,ze pokud by tomu tak opravdu bylo,tak by se jednalo pouze o xbox 360 hry a ne hry z nove generace xboxu.Tedy pokud na tom neco pravdy je,tak to nejspis bude tak,ze az vyjde (pripadne se vydani bude ocekavat kazdou chvilou) novy xbox ,tak MS vyda win 8 s podporou xbox 360!! her,ale ocekavat od MS,ze jeho nove win 8 budou podporovat hry z nove generace xboxu je celkem naivni.Byli by sami proti sobe.
      Ta podpora stare generace by mozna nebyl az tak hloupy tah,tezko rict.Kazdopadne s podporou her z nove konole bych rozhodne nepocital.
    • Je to hloupost, ale pokud by to Microsoft udělal, tak už může klidně vydávat do konce světa ty nejhorší OS na světě, a budu je zbožňovat... Těch her, které bych si zahrál, není moc (spíš jsou na PS3-HR, jRPG,...), ale i tak.... Forza, bojovky, pořádná FIFA a NHL,... :-D No, ono by toho nakonec bylo docela dost...ale je to prostě hloupost, protože tím by se zbourala strategie skoro všech vydavatelů, kteří nějakým způsobem upřednostňují konzole, což je ostatně i sám Microsoft (Alan Wake)
  • Reakce na uživatele trr a jeho příspěvek 31.05.2011 19:53. Možná kdyby jste toho smajlíka použil v prvním příspěvku tak by ten "vtip" každému došel...
  • L.A. Noire Rockstar Pass, který si nyní můžete za 800MSP zakoupit na Xbox MarketPlace obsahuje 7...

    Jak je to tam s tema bonusovejma pripadama? Koukam ze jich je celkem dost...
    To se normalne vlozi nekde mezi ostatni pribehovy pripady dalsi kapitola? Kazdej ten pripad prece musi mit svoje misto, ne? Nebo se pak daji poustet jen nejak z menu, a v ramci hlavniho pribehu vubec roli nehrajou?
    • Hele pripady jsou normalne vlozeny mezi ostatni,kdyz jedes story,tak automaticky jedes i pres ty bonus pripady,sedej do pribehu.A taky mas moznost spustit pripad rovnou z menu,kde jsou jednotlive.Ale co me mrzi nejvic,ze Rockstar se vyjadrily,ze to je vse co k L.A noire vyjde :(
  • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

    Větší hloupost jsem na tomto serveru asi ještě nečetl. Samozřejmě je to absolutní nesmysl.
  • Pokus o nový útok na sítě Sony právě začal?

    "Hey @Sony, you know we're making off with a bunch of your internal stuff right now and you haven't even noticed? Slow and steady, guys."

    LOL kdo vsechno uz tam ma zadanou novou kreditku? :o)
  • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

    Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahh ghhhhhhhhh bleeeeee, tfuj. To tak ...
  • Pokus o nový útok na sítě Sony právě začal?

    To fakt hrozně světu pomůžou, že zaútočej na Sony. Idioti.
    • -

      Je to banda zm*dů, kteří škodí hráčům. Pozavíral bych je parchanty.
      • ale prd, skodej jenom sony a uzivatelum sony, normalnim hracum je to volny...
        • Definice normálního hráče je podle tebe jaká - pubertální prase hrající na PC pirátské verze her?
          • ano urazet, to je presne to naco se zmuzes *12*
            • Hezky, takze nejdriv nadavky, ted jsi si kopnul do cloveka na kolenou ...opravdu ryzi charakter Zlodeji.
              Docela verim, ze je ti spatne...
            • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

              Já jsem sám PCčkář, ale je mi špatně z lidí jako jsi ty.
            • ale tak proc, trocha legrace na ucet sony a zaslepenych fans :)

              a voni po tom skocej :)
            • Mhmmm.
              Naproti tomu tvuj puvodni komentar byl opravdu hodnotnej, a predevsim politicky naprosto korektni : D
              Tobe podobnejm bych jako absolutistickej diktator (ono to prijde!) daval nejaky samofackovaci obojky, abyste se takovyhle trotloviny odnaucili vypoustet do sveta : D
        • Obdivuji vaší inteligenci...
  • Amylee.Anderson

    Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

    No, ale kupovalo by to víc lidí a nemusely by se dělat konverze...
    • tim by imho podkopli nohy sve konzoli.Na druhou stranu,pokud v dobe ,kdy nove win vyjde ,bude na trhu uz nova generace pripadne jeji vydani bude na spadnuti ,tak by to byl mozna i chytry tah,protoze by tim urcite prodej novych win podporili.
      Predpokladam,ze nikoho nenapadlo,ze by na win 8 sli hrat hry z pristi generace xboxu,to by byl MS vazne proti sobe
  • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

    Jako nevím proč by to nemělo být možný jestli to v sobě bude mít na to speciélně nějakej emulátor a podporu xbox ovladačů bez nějakých přídavných periferii. Ony ty systémy tak rozdílný nejsou.
    • Tak jde prece o büznüs ; P
      Neverim tomu. Pochybuju ze by to bylo pro MS v dlouhodobym meritku vyhodny. Kdyby chteli, mohli hrani xbox her umoznit uz davno...
      • Dávno asi těžko. Problém je HW náročnost a nelze zapomínat, že Xbox hry budou mít zamknutou grafiku (detaily, fps i nativní rozlišení).
        • Tak si budeme definovat co je "davno", nebo co?
          Neverim tomu, ze by to treba dva roky starej herni komp neutahl.
          Jo - architektura ty konzole je urcite optimalizovana uplne jinak, ale (jak vsichni PCckari radi opakuji) uz dva roky starej pocitac je daleko vykonnejsi nez xbox.
          Vsechno by to bylo prave o praci microsoftu na ty SW emulaci.
          Rikam teda ja, jakozto blb co tomu prd rozumi *3*
          • On ten hardware toho xboxu zas tak slabej není, ten procesor co tam je je celkem povedenej kousek na tu dobu. Problém je akorát v malé ramce a slabší grafice (takže vlastně jo je to celý slabý) *5*
            • Já ho kupoval v listopadě a koupi nelituju. Měl jsem dvě možnosti buď tu částku nalit do upgrade pc anebo koupit rovnou celou konzoli. zalží jak se člověk rozhodne co se mu bude líbit víc, zkusil jsem a jsem spokojenej.
            • Tak tak...
              Kazdopadne ja bych byl spis nasranej, ze jsem si ten xbox na podzim koupil : D
    • neni ta architektura primo identicka ? xbox 360 se lisi snad jen v operacnim systemu
      • Co já vím tak tam je problém v tom že konzole mají trošku(hodně) odlišnou architekturu hardware. Na konzole(mluvím o xboxu) musíš mít speciální nástroje, který jsou té dané konzoli přímo šitý na míru abys mohl vytvářet na ně obsah. Vídím to opravdu tak, že by se musel vytvořit emulátor, který by na pc tento hardware simuloval jinak by se každá hrá musela složitě portovat (což by bylo jednodušší sýhnout po již hotové PC verzi)
  • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

    Ale zas tak nelogické to není. Vlastně, on by to byl velmi prozíravý tah... MS vlastní Xbox i Windows a peníze z Xbox divize mu jdou hlavně z prodeje her a využívání služeb. Takhle by si citelně rozšířil uživatelskou základnu, i když ne tolik jako portem Xbox her na PC (problém s nekompatibilitou HW a ovládání).
    • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

      hrat hry z x360 na PC - proc ne neni to zase tak nemozny kdyby vylezli na trh s dalsi konzoli
      • Nebo ideálně by ta další konzole mohla mít windows 8 ;)
        • Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

          o tom silně pochybuju
          • M.Habarta

            Windows 8 prý umožní na PC hrát X360 hry. Věříte tomu? My ne...

            Já zas silně pochybuju, že to David.Lemon myslel vážně. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit