Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant

    Zlatí členové mají možnost si Xbox Marketplace stáhnout demoverzi Fable III.

    No to je skvělá zpráva, že si zlatí členové mohou za odměnu sedm měsíců po vydání hry stáhnout demo *8*. Proč troškařit a nevypustit za věrnost do roka a do dne nějaké trailery a neprodávat vážným zájemcům reklamní bannery na svou vlastní hru. Holt nová doba – host vyhazuje vrchního. Kurvahošidankešén.
  • Statistická čísla World of Warcraft.

    smazáno
  • Vilge

    Deus Ex

    Na net utekla plne fungujici preview verze Deus Ex: Human revolution..... To trosku nastve.....
    • Hanzales
      Ja bych tomu fakanovi co to vypustil nejradsi opravdu nakopal :/ Tahle hra si to opravdu nezaslouzi. Troufam si rict, ze po vypnuti vsech tech pomocniku, na nejtezsi obtiznost, pri stealth hrani a prozkoumavani vseho vsude, skrz naskrz, je stary dobry deus ex 1 zpatky. A to doslova bez zadnice. Ten pocit nadseni pri hrani prvniho dilu se dostavil i nyni a to s odstupem doby k tomu. Takhle si predstavuji nastupce. Takovy Bioshock proti System Shocku, to byl proti tomuto tady slaby odvar. Nebyl to primy nastupce, ale herni prvky a mechanismy mam spise na mysli. BTW na kazdem kousku jde videt, ze bylo primarne vyvijeno na PC a od nastaveni klaves az po ovladani cele hry (chuze/plizeni/beh/prikrceni/odklizeni omracenych tel) hackovani, dialogy, expo, inventar, z toho vseho mi jde hlava nevericne kolem. Predobjednavku bych nejradeji jeste naopak zdabloval. Pokud si tohle nekdo, kdo na hry finance ma nekoupi, stahne a jeste ktomu to pak pobrbla, bo to da na medium akcni cestou, primou carou, aby mohl hrat dalsi stazenou hru si zaslouzi, aby mu shorel HW :)
      PS: Pokud premyslite, ze to prubnete, doporucuji odolat. Po rozehrani neni cesty zpet a pro slabsi povahy, inu sam bych radsi, kdybch o tom uniku nevedel a hru si pak uzil po vydani se snad jeste vetsim nadsenim. Jsem zvedavy na recenze, protoze se jen tezce hledaji negativa z vicemene ne uplne hotove hry. A Grafika, pro ucely velmi dostacujici, stylizace naopak ubermaximalni. A ted prosim, at mi to po odehrani prvniho levelu spadne a uz nepujde spustit.
      • Indeed

        Nemuzu nez souhlasit. Architekturu a level design delal nekdo kdo vi jak se stavi baraky, vsechno je smysluplne tam kde by to clovek cekal, stylizace vsudypritomne techniky, atmosfera je nadherna a vtahne jako nic jinyho. Zbrane a prestrelky jsou uplny orgie, ovladani je privetive, Adam se nahyba zpoza krytu jak baletka. Taky zkousim obtiznost Give me Deus Ex bez pomoci a je to slastne. Tohle smazat po prvni misi bude orisek. Beru to jako demoverzi. Tezko skryt nadseni.
        • Vilge
          Presne tak. Souhlasim se vsim co jste rekli.... Je neuveritelne jaka je to pecka....vsude se neco deje, clovek se snazi najit new cestu ve meste a najednou jen tak prochazi barak kde maji doupe nejaky gangsteri nebo kdo :) Jedine co bych trosku vytknul je ze nebude CZ,nemam problem s anglictinou ale na druhou stranu nad ni musim trosku premyslet a byt hra v CZ je to proste vic easy pro zazitek....
          Behem prvnich par minut hra proste vcucne a nechce pustit....jen zaver prvni mise sem sel asi 10x nez to dopadlo tak jak sem chtel... :) Mam velike nutkani poridit sberatelskou edici...

          K tomu pirateni bych chtel rict ze nikdo neni svatej a proste hry ktere zato nestoji tak ja treba nekupuju,ale tohle stahnout a nekoupit je proste svatokradez,je to proste navrat k zabave.... zadna rychle spichnuta gameska kde se deje furt to stejne (Assasins Creed atd...) a nebo pokracovani "prvni dil byl super pojdme vydelat jeste mrak penez" (NFS..... Dragon Age 2.... atd.)

          Jedine co me odrazuje od poradneho rozehrani Deus Ex je L.A. Noire ktere tu mam rozjete na Xboxu a Zaklinac 2 rozehranej na PC....mno a pak kdyz nebude uz vazne co tak Minecraft.
  • Unikla prewiev verze Deus Ex

    Tak nevim, mam predobjednano na Steamu a kdyz se to samy stalo Crysis 2, tak mi to zazitek z plny verze nezkazilo, naopak bylo zajimavy videt co vsechno se ke konci vychytava za chybicky. Je podle vas okey, ztahnout leak? Neni to kompetni hra, pry jen prvnich par hodin a je zabugovana jak prase.
    • Mezi veřejnost unikla preview verze hry Deus Ex: Human Revolution.

      Pohodka. Ja to hram uz dva dni (kontrolujem kazdy roh), a mozem len povedat ze som nadseny. Hra je natrieskana obsahom na kazdom rohu.
    • Hanzales

      Záleží....

      Inu jak se to vezme, jak u koho. U mně už jedó jen originálky, na steamu poslední dobou převážně, či jiné digitální distribuce, ale tady jsem si předobjednal za tu Steamovou cenu jinde krabicovou augmented edici. A to právě po odehrání asi hodinky. Teď bude kumšt to rychle zase smazat a do vydání na to zapomenout. Rozhodně se nechci připravit o ten pro mně v poslední době vyjímečný zážitek. Bohužel tenhle případ, kdy leak nějaké hry někoho přiměje k okamžité předobjednávce bude spíše řídký. Btw, dle avataru jasně že miluju system shock 1, následovaný právě Deus Ex1. Deus Ex 2 mně uzemnil, až rozplakal tehdy, ale tohle naopak nakoplo, možná i s rozběhem. Btw proč to sem dáváte tyhlety novinky. Jak to mám teď po střídmé hodině smazat a necítit se jako děcko, kterému spadlo lízátko do písku? :)
  • Hanlivé výrazy

    můžete mi někdo prosím říct, proč jste zakázali sprosté výrazy?????
    Já píšu sáhodlouhý příspěvek, vyskytne se mi tam jedna pr del a všechnu pryč, se na to můžu vydělat.
    • Protože jde se vyjadřovat slušně a bez výrazů primitivních nevzdělanců s komplexem méněcennosti.
      • Do pátku seženete na STEAMu Thief: Deadly Shadows za 3,5€.

        Presne tak, kurvakristakokotbuznapicasvatamariakurvamaterjezisova, rozprávajte slušne!
      • Už dlouho mě nic tak nerozesmálo *1*
        • Hanzales
          též též *1* (myslím spíše ten první příspěvěk a to v pozitivním smyslu) *3*
          • Hanzales
            Nekdo nepochopil? Jednoduse forma originalniho pozitivne hodnoceneho prispevku pobavila. Co je na tom spatneho? :) Pokud je to jen za zbytecny post, pak je vse v poradku. *3*
  • První screenshot ze hry SoulCalibur V.

    Soul Caliber je jedna z nejhorších bojovek co jsem kdy hral, i kdyz virtua fighter je ješte o kus horší.
  • Lidé používají Xbox na hraní jenom z 60%.

    Tak by mě zajímalo v čem je tahle bleskovka inovativní, když ani ne před hodinou jsem na Games četl "Lidé používají ze 40% Xbox na jiné věci než hraní"
    • Aspoň jim to sedí :). V médiích bývá běžné, že tyhle procenta při součtu dají 110 % a víc.
      • Máš pravdu, zlatý FOX news se 110% nebo TV Nova *1*
  • ten jejich znak je tak ale vyobrazen moc hezky
  • Nvidia ke konci tohoto měsíce dodá do obchodů drátové 3D brýle pro 3D Vision za přijatelnou...

    DOTAZ: Tyhle brýle (+odpovídající monitor) jsou vše, co budu na svém PC potřebovat pro rozběhnutí her ve 3D? Samozřejmě se slušnou grafickou kartou, ale to by neměl být u GTX 470 problém, že?
    • Na 3D v nejbližších 2-3 letech uplně zapomeň. Je to jako hezký sice ale za ty peníze si přece nebudeš ničit oči. Počkej si až u té technologie nebude napsaný, že doporučujou po 40minutách hraní přestávky.
      • Tak tak,taky bych do toho nesel,je to stara technologie,kterou ted oprasili jak ve filmovem tak hernim prumyslu,ale neni to urceno na dlouhodobe pouzivani.
        Ale pokud si nekdo svych oci nevazi,tak smele do toho.
        • Ve filmu se mi to líbilo u Toy Story 3 xD
          • U filmu ty 2-3 hodky to neni snad zadny problem az na nektere citlivejsi jedince,kterym se z toho dela spatne.Ale na nekolika hodinove hrani nekolikrat tydne to podle me rozhodne neni rozumny.
          • Já byl ve 3D na Avatarovi a přestože jsem z toho byl unešenej, tak je to pořád takový pseudo 3D. Každej člověk to vidí trochu jinak a pořád to kazí oči. Dokud ta technologie nebude pořádně vychytaná tak je lepší se jí vyhnout. A ne být za každou cenu pokrokovej.
  • Výrobce herních zařízení Razer (nečekaně) vydal nový teaser trailer Battlefield 3.

    Tomu se snad neda rici ani teaser, ne?! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit