Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony nabídne všem majitelům PS3 další dvě hry zdarma -> System 3 a James Pond 2: Codename Robocod.

    Ehm, jde o jednu hru jménem James Pond 2 od firmy System 3...
  • Sony nabídne všem majitelům PS3 další dvě hry zdarma -> System 3 a James Pond 2: Codename Robocod.

    ale hry stahovat este nejdu..
  • Welcome back na PSN

    Welcome back balicek je uz online na PSN *4*
  • První screeny z 3D remaku Frogger.

    Konecne hra co vytahne 3DS ze sracek :o)))
  • Užijte si bezplatný víkend s Call of Duty: Black Ops.

    Nevím no. U MW2 jsem zjisti, že mi stahování za to nestálo. Tak tady to vidím podobně, i když se možná nechám zlákat.
    • U MW2 to byl taky free weekend jen tak mimochodem. *3* *1*
  • Užijte si bezplatný víkend s Call of Duty: Black Ops.

    Myslíte aktuální bezplatnou zkoušku Black Ops na tři dny na Steamu, kde nejde Singleplayer a u Multiplayeru každou půl minutu padá net ? To si téda užijem.
    • smejki
      je to free multi weekend. to snad mluví za vše ne?
      • Sony nabídne všem majitelům PS3 další dvě hry zdarma -> System 3 a James Pond 2: Codename Robocod.

        To by mě ten multiplayer měl fungovat...... a nefunguje :).
        • smejki
          hmmm... tak mně tedy ten mlutiplayer jede, ale technicky stojí za hovínečko, to se musí nechat. A navíc musím Treyarchu poděkovat, poprvé jsem po roce a půl na Win7 viděl blue screen of death... not funny *10*
        • smejki
          weekend?
  • MrSanta

    Demoverzi Duke Nukem Forever si již nyní může vyzkoušet každý, kdo si hru předobjednal, nebo...

    Projeto dvakrát, našel jsem tři plechovky piva a holoduka. Už se těším na plnou, je to skvělá zábava s tradiční hratelností. Jsem nadšen *1*
    • ucho
      tak já našel jen jednu plechovku. ale ty ho*na v záchodech byly nechutný, proč to bere do ruky sakra :)
      • T M I! S P O I L E R A L E R T!
  • Activision: „EA mluví o naší hře (Modern Warfare 3) více, než my sami.“ :)

    A ma bohuzel pravdu. Battlefieldu 3 strasne moc fandim, ale to jejich neustaly srovnavani s MW3, jak to bude lepsi, jak to bude mega super mi uz leze krkem. Hosi, soustredte se jen a jen samy na sebe, kazdej prece vi ze MW3 pro vas konkurence neni *1* . Jen bohuzel prodeje asi kazdej tusi jak opet dopadnou.
  • Průměrný Call of Duty hráč prý této herní sérii věnuje 170 hodin času ročně.

    No ja odehraju tak 7 a z toho je sest SP a zbytek zkouska MP *1*
    • Průměrný hráč ze základny aktivních hráčů. Kdyby to počítali s ohledem na počet prodaných kusů her, tak to bude razantně nižší číslo :)
  • Rockstar zatím nemá v plánu vydat žádná další DLC pro L.A. Noire. Musíte si vystačit s kolekcí...

    Tak ja jsem zatim porad bez hry. Uz mi z neznamych duvodu selhala treti objednavka, a vubec postupne narazim na dalsi a dalsi duvody, proc si ji (jeste pred mesicem svoji nejocekavanejsi hru) nakonec koupim az dyl nekde z bazaru.
    Teda... Ted se chci hlavne jeste jednou zeptat na tu herni dobu.
    Vcera jsem se prizivil na kamaradove procitenym rozbalovani, a asi hodinu s nim hru provetral.
    A... ..za tu hodinu uz jsme byli min. ve ctvrtym pripadu (z 21!)
    To jsou ty pokrocilejsi pripady opravdu o tolik delsi?
    Uplne prvni az tak kratkej nebyl, ale potom tam byly nejmin dva opravdu bleskovy.
    A to rozhodne neslo o zadny uspechany hrani - naopak.
    Ne ze bych nejak cekal na grafiku, ale taky me az vydesilo, jak strasne hnusny to je - teda hlavne LOD, kdy jsou i baraky par desitek metru vzdaleny nechutne rozmazany a ostrouhany - ve vetsi dalce bezne treba jen jedna rozplizla textura - to jsem snad nikdy nevidel (kompletni instalace na disk)
    No ne - nejvic me stejne vytaci ten jizdni model, a hlavne nechci odbihat od otazky:
    Jak je to s tou herni dobou? Jsou dalsi pripady opravdu o tolik delsi? To aby se pak hra dostala na tech vsude avizovanejch 20+ hodin, tak by musel kazdej dalsi trvat minimalne hodinu...
    • Jazz
      "az dyl" facku, dik *12*
      • Duvod? Dik
    • posila
      Hlavni pribeh jsem dokoncil za 22 hodin, ale vsude jsem ridil sam (nenechal jsem ridit partaka) a podle statistik jsem rizenim stravil 4 hodiny. Ostatni veci se moc vic urychlit nedaji, protoze se vetsina cutscen a rozhovoru neda preskocit. Jo a taky jsem jezdil skoro ke vsem vedlejsim pripadum. Presto jeste par hodin potrva nez hru dokoncim uplne na 100 % (posbiram zlate filmove pasy a najdu vsechna auta).

      To s tim LOD a depth of field ... nevim, jestli jsi hral GTA IV na konzoli, ale tam mi to prislo jeste horsi. Pocit z jizdniho modelu mi zlepsilo vypnuti automatickeho nataceni kamery. Takze jsem si musel vzdycky dorovnavat pravym analog stickem pohled kamery, ale aspon jsem to mohl delat kdy jsem chtel a jak jsem chtel. Nevyhoda je, ze to vypne nataceni kamery i pri chuzi, coz docela komplikovalo nektere honicky.
      • Jo - GTA jsem hral, a urcite mi prijde ze je na tom daleko lip. On je to asi vazne jinej engine. V LA bohuzel kolikrat treba misto cely ulice bylo videt jen totalne rozmazanou kvazitravnatou skrvnu bez predmetu, llidi, aut... No tohle rad i prekousnu : )
        Jinak preskakovat nic nehodlam - urcite si to natahnu co to pujde...
        Dik teda za info

        Jinak jeste - DLCcka na dalsi pripady (nebo neco dalsiho rozsirujiciho samotnej gameplay) jsou jen dve? Naked City a Slip of the Tongue?
        Nebo je jich vic? Na marketu vidim jen tyhle dve, ale mel jsem za to, ze byly jeste dalsi...
        • posila
          Jj, zatim jsou jen 2 DLC pripady a v prubehu cervna pribudou jeste dalsi 2. Pak je jeste bagde challenge DLC, ktere spociva v hledani 20 policejnich odznaku schovanych ve meste, ale do toho se mi nechce (hledani fimovych pasu staci :D).
          • Mmmm.. No taky ted behem cervna asi preci jen pokoupim.
            Hledani skrytejch predmetu snad ani nepotrebuju zadny. Nejvetsi skoda sice asi bude prave to nevyuzity giganticky mesto, ale tyhle sberatelsky ukoly mi vzdycky prisly jen jako nudna znouzectnost...
            Budu holt proste vasnivej turista, abych si to nadherny LA pekne omrknul ; )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit