Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jsem na filmu a četla i knihu. kdyby si ten člověk přečtl tu knihu, tak by věděl ,že kniha je lepší než film a třeba by do toho nestrkal moc nos. Hodně věcí co je v knížce, vůbec nebylo ve filmu. A zase naopak některé věci, co jsou ve filmu jsou jen vymyšlené režisérem. V knize je vše dobře popsané, zatím co ve filmu ani tolik ne. Doporučuji přečíst knihu a pak až koukat na film. *3* *3* *3*
  • jzs, vždyť to je dobrej film i knížky jsou bezvadný. Jo, a mimochodem, to l vám někam uteklo, je to Clary ne Carly.
  • Chci znát jméno toho, kdo tuhle recenzi napsal. Fuck you man *3*
  • Co má společného s Twilight???Snad vůbec nic..Film je skvělej a knížky taky!! *3* Na tenhle film se koukám pořád dokola nemůžu se dočkat na filmové ztvárnění druhého dílu!!Snad bude!!!Je to skvělej film!! *14* *14*
  • Děláš si srandu?!!! ani neumíš napsat Clary ale napíšeš Carly! -.- Tohle je nejlepší film!! Je to úžasnej film i kniha. To že někde zkopčíš pár faktů je u mě debilita 1. stupně -.- Nečetl si to ani si na tom nebyl tak zalez -.-'' Ach bože,styď se :/ *4* *16*
  • Souhlasím! Úžasný film a knihy ještě lepší! Ano, možná patřím mezi ty "dospívající",ale to je mi úplně jedno! Film už sem si stáhla a řekla bych že není okoukatelný a neomrzí. Četla jsem všechny tři díly a už se těším až vyjdou další tři (a že vyjdou!). A DOUFÁM,že to bude alespoň trilogie! Protože s tam toho ještě má hodně co stát! Takže si trhni nohou člověku co nerozumíš dobrému filmu! *16* *4* *3*
  • Nechapem ako niekoho vobec napadlo ze to nieje dobry film...vdaka nemu som si hned obstarala ostatne knihy...neviem ako sa ho opovazuje zrovnavat s twilight. Pribeh je skvely, hoc ako kazdy film ma svoje chyby.predsa len kniha je kniha.
  • Hele byl jsi na tom vůbec ??? , nebo četl sis tu knihu ?? Za 1.Ano tenhle film je super a Za 2. Nejmenuje se Carly ale Clary ... když neumíš ani jméno hlavní hrdinky tak tady nepiš srance o tom jaká je to hovadina *3* Ach ty děti -_-
  • BEST FILM CO JSEM KDY VIDĚLA!!!! Jako nevím, co si myslí ten co píše tu recenzi -_- Viděl vůbec ten film?? *16*
    • taky si myslím
      this movie is the best *14*
  • Byla jsem na tom filmu a také tuto knížku četla a můj názor je na to, že obě verze jsou jedným slovem ÚŽASNÉ.
    :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit