Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jsem na tom filmu a také tuto knížku četla a můj názor je na to, že obě verze jsou jedným slovem ÚŽASNÉ.
    :)
  • BEST FILM CO JSEM KDY VIDĚLA!!!! Jako nevím, co si myslí ten co píše tu recenzi -_- Viděl vůbec ten film?? *16*
    • taky si myslím
      this movie is the best *14*
  • Nechapem ako niekoho vobec napadlo ze to nieje dobry film...vdaka nemu som si hned obstarala ostatne knihy...neviem ako sa ho opovazuje zrovnavat s twilight. Pribeh je skvely, hoc ako kazdy film ma svoje chyby.predsa len kniha je kniha.
  • Děláš si srandu?!!! ani neumíš napsat Clary ale napíšeš Carly! -.- Tohle je nejlepší film!! Je to úžasnej film i kniha. To že někde zkopčíš pár faktů je u mě debilita 1. stupně -.- Nečetl si to ani si na tom nebyl tak zalez -.-'' Ach bože,styď se :/ *4* *16*
  • Ten film je opravdu úžasný a o mnohem lepší něž Twillight. Já TMI opravdu zbožňuji a brečela jsem kvůli tomu asi hodinu, když jsem se dozvěděla, že možná nebude Město z Popela, což mě velice zklamalo. Opravdu doufám, že film bude pokračovat! *14* *14* *14*
  • Souhlasím! Úžasný film a knihy ještě lepší! Ano, možná patřím mezi ty "dospívající",ale to je mi úplně jedno! Film už sem si stáhla a řekla bych že není okoukatelný a neomrzí. Četla jsem všechny tři díly a už se těším až vyjdou další tři (a že vyjdou!). A DOUFÁM,že to bude alespoň trilogie! Protože s tam toho ještě má hodně co stát! Takže si trhni nohou člověku co nerozumíš dobrému filmu! *16* *4* *3*
  • Co má společného s Twilight???Snad vůbec nic..Film je skvělej a knížky taky!! *3* Na tenhle film se koukám pořád dokola nemůžu se dočkat na filmové ztvárnění druhého dílu!!Snad bude!!!Je to skvělej film!! *14* *14*
  • Hele byl jsi na tom vůbec ??? , nebo četl sis tu knihu ?? Za 1.Ano tenhle film je super a Za 2. Nejmenuje se Carly ale Clary ... když neumíš ani jméno hlavní hrdinky tak tady nepiš srance o tom jaká je to hovadina *3* Ach ty děti -_-
  • Pokud ví někdo něco o vrácení TMI Město z popela na scénu, prosím odkaz nebo něco. Z toho co jsem četla (bylo to víc jak 10 různých anglických stránek) tam nic moc nepsali. Jen že se to pozastavilo a že se to MOŽNÁ obnoví. - důvod mého neštěstí a pláče. Jinak nejlepší film co jsem kdy viděla. Samozřejmě že mohl být i lepší ale 1. díl není nikdy nej.. ani Hunger Games ani Twilligt pro mě nebyl ze začátku nejlepší, ale dali jim šanci a teď jsou o hodně lepší. Třeba se toho dočkáme i ve Městě z Popela, pokud tedy bude.
  • No já nepatřím zrovna k lidem co by rádi četli a když už tak ne knížku ,ale tenhle film mě vážně dostal . Těch 130 min úplně změnilo můj názor na filmy o upírech, vlkodlacích a démonech . A když i mě stál ten film na tolik že jsem si přečetla knížku tak by to třeba taky mohl zkusit autor této recenze :-( . Podle mě nezáleží na názoru jednoho blbce ,který zmete ze stolu skvělí film a ani mu nedá šanci .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit