Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film je skvělej, knížka ještě lepší a nechápu co autor tohoto článku píše za hovadiny, je to skvělý film a kdyby trochu dával pozor tak by to trochu pochopil :)))
  • Film mě nenudil.Něco noveho *4*
  • Pro mě je to perfektní film, baví mě a mohla bych si ho pouštět do kolečka a to mi není už ani 20. Herci taktéž dobří *3* *4*
  • Kdybych potkala toho,kdo to napsal,tak mu flknu tou lopatou do obličeje. Nic jiného na to říct nejde...
  • :D :D :D Už dlho som sa tak nenasmiala na recenzii. Zablúdila som sem nejako náhodou a už ani neviem čo som hľada, no toto stálo za prečítanie :D I keď už nie som násťročná, knihy sa mi páčili, film už nie, i tuto kritik to postrehol, že nechápal prečo, ako sa čo deje... logika, scenár je totálne na figu, koniec je na figu, lebo ho zmenili, nie je až tak podľa knihy...a bla bla bla,... ale svätá pravda, teenegeri potrebujú nejakú svoju filmovú sériu a hlavnej hrdinke sa nájdu aj 10x, tak ako to bolo napísané, tak to presne je a preto skladám pomyselný klobúk autorovi, že to tak vtipne a pravdivo zhrnul. I s filmovým priemyslom :)
  • Tento film je opravdu skvělý :) Tuhle recenci jsem četla až potom co jsem zkoukla film a musím říct že nemá pravdu v tom článku :) Akorát by mě zajímalo jestli nevíte někdo kdy bude další díl ? :)
  • nože, môžem si ten príspevok čítať tisíckrát, desaťtisíckrát, vždy ma rozzúri! je to hrozné, ako si niekto nevie dať ruku pred hubu keď kydá na nejaký skvelý film takéto dristy. "nový idol dievčatok Theo James sa objaví a všetko je v poriadku!" KRAVINA! choď písať niekde kde to ľuďom nebude vadiť, okay????!!!!!
  • a zabudla som že... keď sa ti nejaký žáner nepáči, nechoď naň do kina. a ak ťa veľmi baví urážať filmy, ktoré sa druhým páčia, urážať hercov, na ktorých sú iní závislí... píš si to doma do denníka a nezverejňuj to. pretože to si dosiahol len nenávisť zo strany čatateľov. nijaké like, nijaké páči sa mi. len fuj fuj a fuj. proste nie. nesúhlasím s tebou. nerešpektujem ťa.
    poníž ma, vysmievaj sa mi, znič tieto príspevky.. ale hrdosť Divergencie, hrdosť tisícok fanúšikov nikdy nezničíš. si jeden, nás sú tisícky. sme silnejší a brúsime jeden druhého. rovnako ako tobias brúsi Tris.

    pretože túto trilógiu si vyberáme každé ráno a každý večer. znova a znova si vyberáme len tieto knihy, len tieto filmy. neostávame fanúšikmi zo zvyku. zostávame, lebo cítime, že bez toho nie je možné žiť.
  • Tereza:
    súhlasím s časťou o autorovi články. je to chlap mimoriadne vysokej neiteligencie.. !!
    film je skvelý, čítala som knihu. a nijaké "a žili šťastne až do smrti" v knihe nie je. na konci je plač, smútok.. hotové peklo- Experiment je najsmutnejšia a najtragickejšia kniha od novodobých autorov.

    ps: ak autora článku stretnem, je po ňom. pretože Divergenciu, moju lásku nikto urážať nebude. po druhé, abosúlne nesúhlasím s tým že je tam zlé dosadenie hercov, po tretie, film nechytí len teenegerov, chytí každého komu sa páči sci-fi a futuristické filmy.
    nič nemusí byť okopírované, zlepené a podobne. je to ORIGINÁLNE dielo Veronici Roth a za týmto názorom si stojím. prečítaj si knihu trdlo a potom si dovoľuj urážať. keď budem mať v hlave fakty a nie piliny.
  • Od autora článku je opravdu moc rozumné hodnotit autorku knihy, když knihu ani nedržel v ruce a viděl pouze film, který mimochodem všechno kouzlo z knihy ztratil neznámo kde. Větou "Takže jako celé lidstvo podle autorky knihy lze smrsknout do několika málo pojmů a tím jako nastolit mír? Co ta dáma dělala ve škole? Kreslila si po penálu?" autor ukázal svou inteligenci, když ani nepochopil o co v knize/filmu jde. Každopádně, osobně si myslím, že s pochopením myšlenky knihy měli problém i tvůrci filmu a můžu jen doufat, že filmy skončí opravdu podle předlohy a ne koncem "žili šťastně až do smrti". Film je přijatelný, ale čtenáře knihy určitě zklame.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit