Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film se mi (i přes drobné nedostatky) strašně líbil.. Jen nechápu, proč Tobiase hraje herec, který má 30. Ale knížky jsou úžasné a nechápu, proč někdo dává recenze na nějaký film, když ani nepochopil o čem ten film je..... *3* *16*
  • To si děláte p**el?!! Já ráda čtu, ale Divergence je něco uplně nového, originálního! Je to to nejlepší, co sem kdy četla a viděla! Takže pane autore, váš názor je mi tam dole, je*u na vás, divergenci miluju a je to MŮJ názor a spousty lidí taky! Takže se uklidněte a táhněte někam, okay? Okay! -_- *16*
  • naprosto souhlasím se všemi anonymy, všem se to moc líbilo, a tomu starýmu dědkovi, co napsal ten článek vyřizuji facku a kopanec do zadku
    Theo James a Shailene Woodley se dokazali dostat do skvělého filmu, zatímco článek napsal určitě starej žárlivec, který v životě nedržel knihu Divergence, a zkoukl jenom trailer.
    Theo James je jedním z mých oblíbených herců a Shailene Woodley moje nejoblíbenější herečka.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • presne tak, lopatou na autora toho článku! *16*
  • Nechápu autora tohoto článku! Kdyby si te autor přečetl ty knížky tak by asi změnil názor. Shailene Woodley je ta nejlepší herečka! A Theo James nejlepší herec! Ten článek o tom filmu nemá právo dělat člověk který viděl jenom trailer !!!!!
  • Jako pardon, ale autor tohoto článku asi nepozná dobrý film co?? Film je úžasný sám o sobě, a herci tam jsou taky skvělí, jako např. Theo James (můj 2. nejoblíbenější herec) a Shailene Woodley (1. nejoblíbenější herečka). Shailene teda rozhodně není žádná špatná herečka!!! Podívej se na film Hvězdy nám nepřály nebo White bird in a blizzard.
    Knížky jsem třeba četla všechny, a všechny (až na polovinu Alience) byly super!! První si přečti knížky, a pak něco piš. Myslím si, že film byl skoro podle knihy, ale jak už tady někdo napsal, film nikdy nebude přesně podle knihy. Kdyby ano, tak Divergence netrvá dvě hodiny, ale asi pět nebo čtyři. A všechno se podle knihy udělat nedá.
    Těm, co se to nelíbí, ať táhnou do pr**le!!!!! *16* *16* *16* *16* ¨
    PS: Další díl bude 19.3.2015 (tedy premiéra).
    SPOILER SPOILER SPOILER: Moc mě dojalo, jak se Tris obětovala. Škoda, že umřela. Kdyby všichni byly takoví, svět je lepší.
    • Film i knihy js
      • Pardon * jsou super,Čtu Alianci jen dotaz,Tris v Alianci zemře?
  • Myslím že ten co psal tu recenzi asi moc nepochopil děj, když říká že se v tom strácel. Mladší divaky to zaujalo asi o něco víc protože to chtěli pochopit. A taky to pochopil. Nevím proč se navážel do herců, když to odhráli na výbornou... A myslím že to napsal jen tak protože závidí hercům.
    • Můj názor je totožný já osobně Theo Jamese i Shailene obdivuji
  • Uznávam, že film nebyl tak dobrej, jako knihy, ale pořád byl skvělej a nějakej ten pokus o zpracování děje v knize do filmu tam bylo... Film Hobit se od knihy taky hoooodně liší, ale nikdo snad ještě neřekl, že Hobit je špatnej film, protože prostě není... S Divergencí je to stejný. Film a kniha nebudou nikdy stejný, ale můžou obě být perfektní, jako právě v případě Divergence nebo Hobita. Kdyby si autor přečetl všechny 3 knihy, podíval se na film, a pak teprve napsal, že je to hovadina, Měl bych právo na to, napsat o něm, že je to kokosák, ale takhle můu jen říct, že půlku filmu prospal a s knihama se vůbec neobtěžoval a bral si do huby skvělý herce, nebo tvůrce filmu celkově
  • Nevím co tady všichni idioti mají za problém, ale myslim si ze jde o kecy nějakých starých důchodců co tady melou blbosti než jim začne bingo nebo co.. Každyho baví neco jinyho a tak jim tady nemusejí cpát svoje prihlouply názory, taky by me zajímalo- co je podle vás asi úžasnej film, podle me (a to mluvím za teenagery) je to bezvadnej film- a jo přesně podle knížky ^,^ btw tam hraje asi nejvíc sexy kluk co znám (teda 5. sexy kluk co znam :-D) takze můžete jen závidět jeho- no co říct.. -VŠECHNO vy mača- jediný co teda musim podotknout je, ze ten film je na můj vkus moc krátkej a kdybych nečetla knížku tak to moc nepochopím- no nažerte se vy, co zo neneavidite. Blbostem zdar.... *16*
    • Theo James by klidně mohl jít dělat do modelingu a uspěl by. Všichni co si vyskskujou mu jen závidí. Můj pohled je takový ze opravdu jen pár kluků je hezčí než on.
  • Tak já osobně nepatřím k náctiletým už je mi trochu víc a film se mi moc líbil dokonce natolik,že se chystám koupit si knihu a přečist si jí. Film je fajn, ale přece jen kniha dokaže přiběh víc popsat takže se na to moc těším!!! Každopádně za mě film super!!!!! Hold jsem romantička :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit