Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14* *14* *3* tenhle film je super videla jsem vsechny dily a je to suuuuuuuuuuuuper
  • CO se stane Tris ........
  • mě osobně se Divergence i Rezistence zatím opravdu líbilo..
    mé nejoblíbenější filmy, dokázala bych si je pouštět pořád dokola..
    Chystám se číst Alianci ale nevím jestli to zvládnu, když vím co se stane Tris..
  • jo ja se chystam čist knížkuale autor članku ju vživote nedržel. *4*
  • Čo si budeme hovoriť, autor článku nepochopil dej, ale nechce si priznať, že už mu to nepáli tak ako za mladých čias (niekedy v dobe kamennej). Tak to zvaluje na nezmysluplný dej, zlých hercov, autorku knihy ktorú ani nečítal a ovplyvniteľných teenagerov. Veď prečo nie...
  • Ja osobne som knihu nečítala a aj tak som pochopila zápletku. Navyše sci-fi = science FICTION, realita s tým nemá nič spoločné a autor nemá právo kritizovať to lebo to nie je reálne. Nechápem ako môže hodnotiť dej niekto kto ho nepochopil a kritizovať autorku niekto kto knihu ani nedržal v ruke. A pokial viem, tak filmy budu 4. Autor by si mal ísť sadnúť naspäť do parku a kŕmiť tam holuby - tie s ním možno budú súhlasiť. Ale tu má smolu, celému svetu sa ten film páči, len jemu nie. Nech sa vráti do jaskyne...
  • Nejspíš to bude asi tím že jsem jen hloupá teenegerka ale theo se mi díky tomuhle filmu velmi zalíbil a tím "zalíbil" myslím že jsem do něj celá paf *14* *14* *4*
    Já si prostě nemůžu pomoct prostě se mi líbějí třicátníci *15* jako je třeba : ian somerhalder,sheo james,paul wesley,... fakt nevím co se mnou je ale sheo se tímhle filmem stal mým oblíbencem (miluju když si holka začne s učitelem ) *4* *14* *14*
  • Tenhle film se mi velmi líbyl i když musím říct že bych byla radši kdyby tam bylo více milostných scén s theo a shailene.Ale jen můj názor *14*
  • Film sa mi velmi pacil. Pozrela som si ho dva-krat po sebe. Ocarila ma hlavna hrdinka - mlada herecka.
    Film ma co povedat kazdej generacii.
    Vrele odporucam.
  • nejlepší film pouštím si ho pořád dokola nikdy neomrzí. Napište prosím co nejvíc filmů kde hraje Shailene Woodley

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit