Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velitel povstalců Strelkov fňuká, že déle než do soboty nevydrží.
  • Požadovat vlastní stát na cizím území opravdu JE zločin . To by si mohli třeba cikáni vytvořit vlastní stát na Šluknovsku , že ? Jo a volynští Češi se bojí Rusů . Vědí co je to zač .
  • Já jsem sloužil dva roky na vojně. A pak už jsem jenom poctivě pracoval, šetřil, učil se, abych uživil rodinu.

    Podle mne estébák je PŘÍSLUŠNÍK StB, který to má jako placené zaměstnání. A pak je KONFIDENT StB (důvěrník, spolupracovník), který fízloval a donášel StB vedle svého zaměstnání. Jestli za to dostával prachy nebo funkce nebo obojí, to nevím
  • Pozadovat v referendu vlastni stat je zlocin, ktery je nutne resit genocidou? No a volynsti Cesi zadali o azyl v CR, protoze znaji mistni pomery a vedi, ze etnicke cistky probehnou i tam, vzdyt to popisovali, ze prijdou o vsechen majetek a ze se boji o zivot. A co udelala nase vlada? Vysmala se jim. Takze tam maji pochcipat. Koukam, ze ses narodil asi dneska rano, emteligente.
  • Tady někdo psal jak se, kdo kde choval,chci jenom připomenout,že my jsme mněli přes 100let továrnu s porcelánem a kdo nám jí zlikvidoval?No přece ti ,kteří nám jí záviděli a proto nám jí zlikvidovali,protože,by pak nemohli vykládat ,jaká jsme čuňata.Chce to postavit nějaký dřevěný srub aby nám ,ho ufouknul tajfun.protože my jsme si tady dělali všechno poctivě a tu zaprodanou bandu to štvalo.
  • Nějak jsem si nevšiml , že třeba volynští Češi na Ukrajině požadují vlastní stát a připojení k ČR. Tataři na Krymu taky nežadovali připojení k Turecku .
  • Tome, naprostý souhlas. *4*
  • To se dle tveho gestapackeho nazoru tedy budou muset vratit do zemi sveho puvodu i ostatni mensiny z Ukrajiny jako Polaci, Rusini, Turci, Tatari, Romove, volynsti Cesi, a jini, kteri take na Ukrajine opruzuji, aby uvolnili uzemi nacionalistickym radikalum, kteri ony etnicke cistky provadeji. Rusy to zacina a buhvi kde to skonci. Asi by ses mel sbalit a pomoci svym ukrajinskym Genosen. *12* *12*
  • Ukrajina je dnes běžný tržní stát. To znamená rozkradený a zadlužený na 1000 let dopředu.
    Ovčani chudnou a brblají jen doma či hospodách. Ve volbách stále dokola podporují
    pořád ty stejné politické mafie které je ožebračují. Na svobodě běhají tzv. úspěšní
    podnikatelé - ve skutečnosti zloději kteří se smějou nekradoucím sockám.

    Říká se že konec civilizace se pozná podle úpadku morálky. V tom případě už jsme též
    na konci. Ten bude po zásluze brutální a vojenský.
  • Aha proto se Putin tak vztekal když Ukrajina nechtěla do jeho Mongolsko. asíjského spolku ( SSSR 2)
  • Nějak si tečko, Tome, topeku odporuješ. Ani lajnu už neudržíš. Nechlastej a nefetuj.
  • Silně pochybuji , že jste někdy , někde byl a Rusy znáte jen jako okupační lampasáky se kterými jste si připíjel vodkou na bratrství. Ostatně jak tak koukám na ten výčet měst , to vypadá na nějaký poznávací zájezd pro důchodce za 500K . Je to tak , že ?
  • Od kterého Ruska by se rádi trhli?Tome - pitome?

    ,JInak máš všech pět pohromadě? Ukrajina je od pádu SSSR samostatná, rozkradli ji Ukrajinci, tedy přesně ukrajinští Židé, a jeden židotatar, žádný Rus mezi nimi není a to až k bankrotu, prodali kvůli tomu i část země Číně a tyto peníze pět rozkradli - voři v zakoně. Východní ruskojazyční do EU nechtějí, tak ať je pustí, ať mají svůj samostatný stát a západ bude v EU a EU na to dojede na sto procent .Na západní Ukrajině nemá 95% maskulin čistý trestní rejstřík. To je opravdu materiál pro EU a pro nás k nezaplacení. To budou lidi s velkým L: , to je terno.
  • Já jsem s Rusy byl v Itálii - pokaždé s jinými - v Benátkách, v Padově, v Raveně, v San Marinu a všichni se chovali slušně. Tak se s tím tapetováním běž už někam vycpat . - tečko - nnn- topeku.

    A do EU Rusko nechce, Východní Ukrajina také ne, tahnou je tam USA , Bilderberg, vazalská a nesvéprávná EU, Tak se obrať na tu správnou adresu -. USA - Fašhington a velvyslanectví USA v Praze, případně na j-elita bruselská do Bruselu - hodně zdaru, jen jim to pěkně napiš.
  • A to se ještě najdou vymaštěnci kteří by je tady navezli do nemocnit ať se tady jako léčí z válečných šrámů.My budeme do nekonečna přispívat do systému a banda si tady bude vylehávat v plné penzi!Kopat - kopat až na hranice.
  • Tak ať se Rusové vrátí domů do Ruska a neopruzují na Ukrajině . Nikdo tam o ně nestojí .
  • No to je právě to , že Ukrajinci by se o Ruska rádi trhli a stali se lidmi . V tom jim držím palce .
  • Kamenem budou za chvíli po tobě házet islamáci v rámci své svaté války po celém světě. Tak se připrav a za to mohou opět USA, co rozvrtaly Sýrii , Irák, Libyi a další státy. Bránil jsi Čečence, tak se připrav, jsou mezi nimi ve velkém také a jsou pěkně zuřiví, bez skrupulí, tvrdí, ukamenují tě, ani nemrkneš, pak si ještě na Putina vzpomeneš a dostaneš konečně dopal na lháře Štětinu a další i na USA co je bránily pro své velmocenské zájmy proti Rusku . : Jinak tě mohou ukřižovat, také pěkná smrt. Těš se- tečko. nnn.
  • Banda magorů na netu. Mudrujete jak v Akademii věd za Klauze.Realita je že rusák nebo ukrajinec do Evropy nepatří.Stačí třeba v Egyptě s nimi sdílet hotel.Dělá to kravál vydává to zvuky často to žere rukama z talíře a neví kde je počátek třeba frontičky na jídlo.Jsou zvyklí furt vítězit i v té frontě.Je třeba to hnát pryč pryč od bran království.
  • Prej na Ukrajine bylo postrileno par desitek lidi. Fuj tajbl, jenom u Nikolajevky to byly skoro dve stovky. To nepocitam ty dalsi stovky civilistu, zen, deti a dalsich bezbrannych osob. To, co ukrajinsti naciste provadeji, je normalni etnicka cistka a kdyby nemeli ukrajinsti Rusove moznost uprchnout do Ruska, pak by tyhle utoky do vlasnich lidi uz mely rozmery genocidy. Ze zapadni propagandisticke zumpy je mi fakt uz na bliti, je to vykon hodny Goebelse. *16* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit