Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráty jsem nevolil. Ale vidím, že to začíná být docela zajímavá partaj. Mimo jiné také proto, že stoupenci smečky Basmea mají z Pirátů "bobky".
  • Naše združení NAU -násilníci a úchylové nechtěli k volbám ani zaregistrovat,že je to provokativní a hanobící název a blábláblá....Jak je možné,že PIRÁTY--(z fr. pirate, řec. peiratés, lupič, pirát) je původně námořní lupič---zloděje,vrahy zaregistrovali a dokonce je bl"""ci volili ?? Asi si bude muset naše združení změnit název na vrahy a zloděje...VAZ....néé jako krk ani jako auto,ale může se to tím i zdůvodnit těm cenzorům -vlastně té komisi..... *1* *1* *1*
  • Možná někoho popudím, ale sleduju mladou generaci okolo sebe (cca 10 jedinců, věk 25 let a nhoru). V minulosti jsem neviděl, že by někoho z nich zajímala politika a šla k volbám. Myslím že dredy vůdce udělaly své, letos mám dojem byli všichni.O politice asi moc neví, ale je možno být opět proti něčemu- být jiný.
  • že to jsou mladí lidé otevřeného myšlení a nových přístupů. Ovšem když jsem slyšel jejich žvásty že by si nejvíc rozuměli se zlodějskou TOPkou zhrozil jsem se co za trojského koně a Jekylla a Hydea se nám tam dostalo. Dvě tváře...navenek vlídní a laskaví, uvnitř gauneři.
  • Svět se razantně změnil, proto vznikli piráti . To má hoch pravdu ale až takhle ?
    Každý ví co znamená "PIRÁT" ale beru aspoň to ,že to říkají na rovinu ! Jinak i když jsem nevěřící tak říkám :"Pámbů s námi a zlí pryč !"
  • smažíme ,smažíme , piko, téčko a pak s chlapci transka péčko...smažka, transka, sluníčko, sebemrskač ,b u z e r a n t ,to je profil voliče této pseudostrany

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit