Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že to jsou mladí lidé otevřeného myšlení a nových přístupů. Ovšem když jsem slyšel jejich žvásty že by si nejvíc rozuměli se zlodějskou TOPkou zhrozil jsem se co za trojského koně a Jekylla a Hydea se nám tam dostalo. Dvě tváře...navenek vlídní a laskaví, uvnitř gauneři.
  • Piráti "údajně" podporují prvky přímé demokracie,... Ale když za nima přijde SPD která má přímou demokracii a odvolatelnost politiků v hlavním programu tak o ničem jednat nechtějí, piráti jsou jen trolové a vítači migrantů nic víc bohužel....
  • Možná někoho popudím, ale sleduju mladou generaci okolo sebe (cca 10 jedinců, věk 25 let a nhoru). V minulosti jsem neviděl, že by někoho z nich zajímala politika a šla k volbám. Myslím že dredy vůdce udělaly své, letos mám dojem byli všichni.O politice asi moc neví, ale je možno být opět proti něčemu- být jiný.
  • piráti jsou smažky dosazené sorosem a jemu podřízeným loutkám, které memohou dopustit opravdovou demokracii v naší zemi
  • antifa je hnůj i když si říká piráti
    • antifa to mi něco říká... to je ten spolek co ho podporujou piráti a nedavno jak vystřílel magor ty lidi v kostele to byl člen antifa... pěkná svoloč *12* *16*
  • smažíme ,smažíme , piko, téčko a pak s chlapci transka péčko...smažka, transka, sluníčko, sebemrskač ,b u z e r a n t ,to je profil voliče této pseudostrany
  • Naše združení NAU -násilníci a úchylové nechtěli k volbám ani zaregistrovat,že je to provokativní a hanobící název a blábláblá....Jak je možné,že PIRÁTY--(z fr. pirate, řec. peiratés, lupič, pirát) je původně námořní lupič---zloděje,vrahy zaregistrovali a dokonce je bl"""ci volili ?? Asi si bude muset naše združení změnit název na vrahy a zloděje...VAZ....néé jako krk ani jako auto,ale může se to tím i zdůvodnit těm cenzorům -vlastně té komisi..... *1* *1* *1*
  • 7 let jsem byl u speciálních jednotek, tak něco vím a něco jsem prožil a pak?, pak někdo bude vytvářet něco? že politická reprezentace je hodně odtržená od jejich potřeb?, a zatím mu rodiče platí jeho úlety, tak to jsme dopadli, kuře učí slepici?.
    • Milují to, když houby zrají,
  • Piráti jsou ještě větší zklamání, než se původně předpokládalo, i když člověk do nich v koutku duše vkládal jakési naděje. Zřejmě první a poslední volební období pirátů v parlamentu. Projevili se jako pěkní trotlíci a budižkničemuvé.
  • Foto 2 - sednout si na schody či vůbec něco kamenného či betonového je vcelku spolehlivý způsob, jak získat tzv. vlka.

    Na to ale musí přijít každý sám, něco vykládat Velikým Osobnostem je zbytečné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit