Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za brávka vypaseného u dveří auta osobně by sem je všechny vyrazil nahodinu i s jejich šéfém Babišem to transportu směr Slovensko .
    INteligentná striptérka Monika taky takový směr ,kde je Babišova původní manželka Slovenka než ji začal podvádět v kapitalistické firmě zahraničného obchodu co rozkradli ČSSR za teritoria odbytu výrobků .
    Potřebujeme Sametovou revoluci aodstranit kapitalistické mafiany mafie včetně mafianu automobilů mafia bankovnictví vyrazit bankovní ůřednice a zredukovat jejich počet,vyrazit cizinc e z podnikání v České republice.
    Potřebujeme Sametovou revoluci jinou než ji vytvořil Havel pro lehkozbohatlíky podvodníky cizince ,Sametová revoluce na národním základě naciaonalismu MOravského odtrhnout se od České republiky y vytvořit Velkou MOravu s Srbskem ,vyhnat ty nizozemce němce z České republiky vyhnat šlechtu ta selenka šlechty to sou taky jen podvodníci jako Serenyi co utlačovali pracující a lid po Bílé Hoře cizácká šlechta .
    Zázrak se stal ani na Turzovce ,když Babišova matka i otec byli v Komunisti Slovenska statečný člověk lesník Matůš Lašůt spravou vírou v Boha i DEsatera proti komunistům statečně v roce 1958 kdy zavírali všechno duchovenstvo a z řeholních sester dělali servírky ,tak prohlásil že viděl Panu Mariji na vrchu Živčáková ,mám sním společnou mentalitu dráždit naštvat režim politiků naštval sem Zemanovi ochránce i Hrůzovou Mynáře sem Zemana Kvitovou a její obdivovatele fanatické tenisty a jejich příznivce fanatické zahaleče co jen hledí na sport že nejsou Bohové aby je obdivovali parodie na terorismus ,kdo je inteligentní tak to pochopí,hotel mafie je hotel Horal mafiani realit mafie všeho druhu v autech svelkou spotřebou Porsche i další tací marnotratní zloději co okrádají národ svým luxusem aut jako minibus pro jednu mafianskou familiji ,tak ničí naše přírodní hodnoty stejně jako velkoměsto Praha s jejich politiky mafiany jaké vláda obsahuje
    • Blablabla. To je přímo slohová práce absolventa zvláštní školy.
  • Asi si taky založím stranu, bude se jmenovat JO ! , protože potřebuji leštiče bot . A někoho, kdo bude zakrývat moje malilinkaté podvůdky.
  • Srá.i....
  • mote
    Bože ten redaktor je dílo nad druhou !
  • Je zajímavé, že jsou sice blokovány neslušné výrazy (stačí, když například napíšu, že něco by si mohl myslet jen i..ot aniž bych tímto slovem někoho konkrétního očastoval, a už mě to automat zablokuje, ale že velectěný autor (tím myslím, že je velmi ctěn vedením serveru tiscali) nazve ty, kteří konečně jsou ochotni jednat o rozumným kompromisech s vítězem voleb a tím umožnit vznik vlády s důvěrou velice sprostě jako "mouřeníny", je asi tak nějak vpořádku. Milá redakce, nechtěli byste zamést před vlastním prahem a takovéhle autory ze serveru vykázat ???
  • Fuj, stačí přečíst nadpis článku a autor je jasný. *12*
  • Jégl prostě udělá vždy všechno pro to, aby rozeštval ty, kteří se chtějí rozumně dohodnout na kompromisu.
  • Ten Jégl je tragický magor ještě jsem od něho nečetl nic pozitivního. Myslim, že to v čechách špatně dopadne. Jsem zvědav jak se na to bude tvářit. Němci s Američany se už dohodli co v takovém případě udělají. Zůstanou stát v Rokycanech. Zřejmě máte jedinou šanci - začít pozitivně spolupracovat s Andrejem Babyšem jestli pro vás už není pozdě... ... ... *16*
  • Vykašlete se na to co se děje vRusku,USA či ČSSD,ale všímejte si co se děje u nás v centru Prahy.Vypadá to na běžence nebo i na dálnici ve Výškově .To je síla.Zakládejte domobranu po vzoru Maďarska.
  • Jégle ty chytrej analytiku co Ty bys radil a nejenom strašil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit