Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ŽOK lihu je milouš ovar.
  • Milanox
    bývalý agent kontrarozvědky: Miloš Zeman je vysoké bezpečnostní riziko. Andrej Babiš je to samé. Já se s tím netajím. Sám osobně jsem přinesl několik zpráv, kdy Miloš Zeman, ještě jako premiér, navštěvoval třeba řeckého miliardáře Prusalise. Já jsem do jeho sídla a vazeb zpravodajsky pronikal a přinášel jsem ověřené informace o tom, jak vysoce nebezpečný člověk to je. Miloš Zeman, ač věděl, co je to za figuru, tak tam jezdil, ještě se tam u toho opíjel. Samozřejmě jsme to zdokumentovali, nafotografovali, se všemi lidmi, kteří se tam scházeli, s Ludvíkem Zifčákem a ostatními. Miloš Zeman je pro mě veliké bezpečnostní riziko, včetně lidí, kteří jsou kolem něj, a velmi těžce nesu, že to tak je.
  • Nepřeji nikomu nic zlého, ale volačo sa šušká? Proč ožralý Ovar nedodal lékařskou zprávu? Na každém šprochu pravdy trochu..?! Vydrží do švestek?
  • pavel.zajda.7
    Chrchloid Zeman má na chrchly právo, je mu už sto let a zdraví mu nesouloží, ale legraci by si z toho dělat nikdo neměl!
  • Sotva ráno chrchloidi oči otevřou, už zuří, no a my se hned po probuzení máme čemu a hlavně komu chechtat! Je to prostě nádherná doba!
  • A rusáci klikají a klikají, je to hnus, co provádí Kreml! *12*
  • A jak myslíš, že chcípne ten starý ožralý krokodýl z Hradu??? *1* Jako tupl ruská swině. *1*
  • To, že ing.Zeman lže, jako když tiskne, na to si asi celá ČR navykla? To snad ne!! Nechci lháře na Hradě! *12*
  • Už si někdy viděl žok, debilní Sajmone?
  • Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu

    KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.

    A to ožralé hradní strašidlo se jim tam jede producírovat. Měl by být vypráskán z hradu a za paktování se zločinci by měl být zavřen zavřen do kriminálu nebo do blázince.
    A stádo tupých ovcí a p.tomců si TOHLETO zvolili jako svůj "symbol".
  • deathquick
    Tak to jsem zvědav, jak bude letos chcípat Owar...To je supr swině...
  • "ale Havel již zemřel..."
    Chrchla jak žil, tak chcípnul, jako swině
  • deathquick
    Brzy již odnese čas i ten prochlastaný, hradní žok lihu...
  • deathquick
    Jsi jistě "přepracovaný", soudruhu, ale Havel již zemřel...Teď čeká lafeta na Ovara,,,
  • Kdybych na té "Vokovické Sorboně" byl studoval, tak bych věděl co se tam vyučovalo. *3*
  • to byla chyba, mělo se hlásat "komunisti na kandelábry" *16*
  • A lze snad čekat něco jiného od toho podlého komoušského práskače STB - NELZE.

    Bývalý komouš - je stejný nesmysl jako bývalý černoch, apod. Bývalý komouš- stále komouš. Viď že ano ty vlastizrádný rusofilní žvástavý nabobský slinto zemane.
  • přééééésně, je to politický mág








    YEAH !!!
  • Kdyby tady nebyla demokracie, tak už se současné vedení KSČM dávno houpe na provaze. To by bylo to první, co by Nová progresivní KSČ udělala. Dělají to všechna totalitní hnutí od komunistů přes fašisty, až k islamistům.
  • Zeman by měl dostat za tenhle majstrštyk řád bílého lva

    vivat Putin

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit