Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Zemáka stačí šťouchnout prstem a svalí se na zemegulu! *2* *2* *4* *4* *5* *1* *16*
    A a to prej jsem mlád a zdráv!
    To je jako na tom hornickým pohřbu:
    Loučíme se s tebou naposledy Josefe hornickým pozdravem "buď zdráv". *1* *1*
    • Zeman nepotřebuje nohy, na rozdíl od Drahoše má Hlavu...
  • Proč ten Zeman toho nenechá za chvíli ho budou vozit na vozíku a hlava mu taky již neslouží.
    To ty jeho doktoři říkají v jakém je super zdravotním stavu, proč lžou národu a dělají s lidí hlupáky. Proč Zeman nechal rozpustit zdravotní konzilium, protože mu je jasný, že ani lékařské konzilium s jeho zdravotním stavem zázrak neudělá a on už vidí jeho blížící se konec, každý to pozná sám k tomu nepotřebuji bandu mastičkářů. Když Zeman jde na záchod, tak má problém vůbec vstát a ráno s postele o tom ani nemluvím, takový člověk má problém se vůbec obléci. To že mam hlavu neznamená, že má ještě rozum. Kam to dotáhl s touto zemí snad každý vidí za 30 let jsme v prd......a můžeme děkovat Zemanovi. Urážet Drahoše v TV a říkat, že Drahoš není ekonom, že tomu nerozumí a sám vyšel s prognostického ústavu je sprostý. Jeho demence se projevuje zapomínáním. Nebo, že by mu Babiš slíbil zaplacení státního pohřbu?
    • nuláku nuláku. A to jako myslíš že ti takovou zhovadilost bude někdo celou číst? Tvoje blbost je bezmezná.
      • Proč si to četl? Pravda se těžko příjmá. Zeman prohlásil, že třetina národa je dementních a další dvě třetiny ještě horší, ty budeš patřit do té druhé poloviny.
        • ... víte já jsem nahluchlý blb, tudíž panu Zemanovi podsouvám co nikdy neřekl.
          • Jsi magor a nula jako Zemanovci.
  • Tak ten Drahoš včera, no to byl pěkný trapas...absolutně bez názoru, bez znalostí a hlavně bez schopnosti vést v klidu nějaký dialog...jestli tohle chce být prezidentem, tak to si ho Makrela natře na chleba, třepal se nervozitou jak nějaký ratlík v dešti...tohle jako má být budoucí Státník ? no pane bože....
    • Já bych chtěl vidět tebe co by jsi vykouzlil za moudra. Drahoš zapomněl mu říci jak za Zemana přiletělo letadlo s uprchlíky ze Sýrie za naše peníze ze slávou jak budou u nás pracovat a vzdělávat se. Za 14 dní už byly v Německu. Je to Zeman co si vozí uprchlíky do Čech ne Drahoš. Zapomínáte rychle vážení.
      • Uprchlíci přiletěli sice za Zemana, ale ten s tím neměl absolutně nic společného. Hlavním iniciátorem a organizátorem byla jakási "geniální" nezisková organizace. Ty tzv. neziskovky bych odstřihl od financí. Ze státního rozpočtu, nebo z EU ani korunu. A pokud berou prachy od Sorose, peníze zabavit a je zavřít jako cizí agenty.
      • Proč bych já kouzlil moudra? na rozdíl od Drahoše se neseru do toho, na co nemám, jako bývalý boxer bych Drahošovi poradil hodit ručník, kdejaký student by si poradil se Zemanem lépe...
        • Ty si býval boxer? To se potom nedivím se že máš vyhrabáno. K tomu není co dodat.
          • přeci nulák je obecní demagog a hlupák.Certifikovaný.
            • Dovedeš urážet jako Zeman jen tak dál. Vrána k vráně sedá.
  • Smutný konec debaty-Zeman vyskakuje ze židle a mává nám všem na rozloučenou
    • těmi dvěma ? Jeden má lepší nohy a druhý má zase lepší hlavu. :-)
  • https://aeronet.cz/news/druhy-prezidentsky-duel-a-j-drahos-na-tv-noe-s-vyzvou-a-merkelove-my-to-zvladneme-a-j-drahos-velmi-symbolicky-s-berankem-na-ramenou/

    *6*
  • Chudák Miloš. Zamotával se do toho, jak zlodějíček přistižený u pokladny supermárketu. Urážením a pošklebováním se snažil zakrýt, že na profesora Drahoše prostě nemá a že se jasně ukázalo, že se v prezidentské funkci nezřízeně flákal a jezdil akorát , se svými osobními sponzory, na výlety do Ruska a do Číny, které sice přišly daňové poplatníky na milióny , ale ze kterých vůbec nic nevzešlo, žádné významné investice, jen další desetitisíce imigrantů z Uzbekistánu podobných "destinací"
    • Koukal jsi asi na jinou tv *1* *1* *1*
    • je vítěz včerejší debaty. :-))) :-))) :-))) A získal nerozhodnuté ... Ha ha ha
  • 10 minut a musel jsem to přepnout. Opravdu jsem se nemohl koukat na to, jak si Zeman maže Drahoše na chleba, který seděl jak vyplašený školák, co ho přistihli při podvádění během písemky... Bylo mi do dokonce líto, ale ne, tenhle akademik Drahoš - loutka, nemá na to dělat hlavu státu. Ikdyž se říká, že silná šlechta potřebuje slabého krále...
    • Skoro jsem měl pocit, že čeká nápovědu do sluchátka...Má zapotřebí ze sebe dělat loutku ?
      • Moc mocichtivého Drahoše je silná loutka jako droga.To by si ho EU namazala .To tam budou zase mimo.
      • bylo mě ho líto Drahoše
  • Zeman v debatě opět jasně dokázal, že jeho osobní a etnické problémy jsou pro něj důležitější, než bezpečnost a prosperita občanů České republiky. Takový člověk by neměl vést ani pionýrský oddíl. Je zcela zaujatý svými mindráky a už vůbec nedokáže vnímat , co se děje v jeho okolí.
    • obdivuji jejich vnímání výsledku debaty, kdy nadále věří, že jejich kandidát dokázal získat nerozhodnuté voliče. Přitom se stačí podívat na kurzy sázek před a po debatě.
  • úroven celeho poradu nic moc, snaha o show ala superstar :(
  • Eman si prý vzal včera do debaty nové pampersky, proto se tak rozvaloval, cítil se bezpečně *1*
    • To Drahoš si je nevzal a začal koktat.
    • z voličů pana Drahoše.
    • No a ty jsi si koukám nevzal sebou ani slušnost ani mozek
      • Z čeho prosím tak usuzujete??
        Pouze konstatoval skutečnost. Ta podlá prolhaná populisticky žvástavá rusofilní obludnost je se svoji prostatou "20letého jinocha" prostě jen obyčejný pochan, o kterého jeho ovčinec pečuje tak aby alespoň v přímém přenosu neměl mokré kalhoty.
        • nepanikař *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit