Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám,že mě již p.Drahoš nebude obšťastňovat na čt1,24,protože by to byla přehlídka ztraceného času.Jílková domovnice je lepší.
  • diskuse v tv prima trapárna.jsem volič pana Zemana a volím ho.
  • Zemana preferuji navzdory jeho skandálům a takzvanům bonmotům. U Drahoše vadí servilní přístup k EU. Drahoš nejdřív podepsal výzvu vědců pro migraci. Pak řekl, že není vítač a část ty výzvy z uinternetu zmizel. Opravdu mu můžeme věřit? Já teda ne. Drahoš zradí, Zeman ohledně kvót ne.
    http://www.epshark.cz/clanek/382/otevreny-dopis-proc-vas-nevolim-pane-drahosi
    • Tento úryvek z odkazu nemá chybu:"Buďme sobě upřímní, do zveřejnění výsledků prvního kola se vlastně nejednalo o volby, ale o casting na Zemanova vyzyvatele."
    • "Výzvu vědců" jsem v roce 2015 četl, teď se Zemanovými osobními útoky jsem si jí znovu přečetl. Je stejná, nic nezmizelo. A nejde o žádné vítačství a otevírání hranic každému.
      Ale je vidět, že Zeman poznal, co na české voliče platí - těch našich 12 imigrantů co jsou za plotem uprchlického tábora mu ty volby vyhraje *15*
  • To opravdu chcete mít na Hradě to dementní, prolhané,uslintané, vulgární individuum s nepřítomným výrazem = Zemana...?!!!
  • ten tak umí skučet na besedách s občany, Bědovat a mudrovat o ničem. Kdeže by nějaké držení se tématu. Je takový vesnický šmudla z Jablůnkova.
  • Drahoš je dobře vypreparovaný a naprogramovaný panák. Musím uznat, že se naučil celkem dobře používat frází. Prázdných otřepaných a nic neříkajících frází. Párkrát se sice zadrhl, polykal na prázdno a propadl panice, ale v těchto chvílích ho zachránil extrémně dlouhý potlesk jeho obdivovatelů, takže pan Drahoš dostal šanci vzpomenout si na nějakou další naučenou, nic neříkající, avšak vysvobozující frázi. A když nepomohl dav, tak v nouzi nejvyšší zařídil onu spásnou pauzu na zotavení z šoku moderátor. Formát debaty byl šitý na míru Drahošovi. Debata na jednotlivá témata se nemohla rozvinout a dostat se tedy k jádru věci. Kdyby byl diskutérům poskytnut volný prostor, a nebylo by možné od jednoho nadneseného tématu skákat k druhému, aniž by se člověk dozvěděl, kde leží pravda, Zeman by Drahoše rozmlátil argumenty jak na kovadlině. Diskuze byla vedena tak, aby Zeman nemohl nekompromisně do důsledku požadovat jednoznačné odpovědi od Drahoše.
    Debata tak byla vedena povrchně, na konkrétní Zemanovy otázky i odpovědi Drahoš odpovídal frázemi, které byly zarámovány nepřirozeně dlouhým a frenetickým aplausem a potleskem Drahošových příznivců. Byla to spíše pouťová atrakce a ne seriózní politická debata. Nevím, jestli si příznivci pana Drahoše uvědomují, že v reálném životě nebude mít jejich oblíbenec při politických jednáních na domácí i mezinárodní scéně podporu hlučného nadšeného obecenstva, nebo shovívavého moderátora, ale že v tom bude sám a ještě na něj budou vyvíjeny obrovské tlaky z různých, často kriminálních zájmových skupin, a to jak domácích, tak cizích. Bude schopen těmto tlakům a nátlakům vzdorovat? Počítá vůbec s nějakým vzdorem a odporem? Anebo již teď ví, že se bude jen usmívat, vše odkývá a občas vypustí do éteru nějakou další prázdnou frázi? Třeba i takovou "prázdnou" frázi, kterou nase.e Rusko a Čínu, jejichž nelibost naše hospodářství silně pocítí, avšak Američané a soudruzi v Bruselu si budou jisti, že v Praze na Hradě vrtí ocáskem oddaný psík.
    • Dnes lituji,že jsem nedal hlas p.Fischerovi,asi by byl lepší.Nekoktá a umí englicky.Děkuji,že nešel pan Drahoš do čtyř duelů a sním sorta kolem něj.To by byla pořádná nuda,protože byl připo.již čtyřikrát.Myslím,že jsem p.Drahoše odhadl dobře.Holt mám praxi vyznat se v lidech.Doufám,že se pan Jégl pochlapí a přizná porážku.U pana Drahoše se to nedá očekávat.My potřebujeme presidenta a ne nepřipravené želé,který jel se předvést do Jablunkova s póvlem Svěrákem,gamblérem.Nevím proč pražská kavárna vybírá takové típky.Doufám,že umí alespoň hymnu.Vždyť je to bas.
    • jenže on se naučil jen 2-3 fráze, na víc nestačil.
  • Domnívám se, že odpůrci Zemana vidí jenom černé skvrny na jeho kabátě a unikají jim jeho největší klady na funkci prezidenta. Výrazně je ukázal v debatách na Nově a včera na Primě, kde byl také Drahoš. Ten se ukázal jako nepřipravený studentík na velkou zkoušku. Porovnat jej se Zemanem nelze v ničem, akorát, že je o něco mladší. Jinak je oproti Zemanovi "Béčko" jako malý zajíček sám v poli. Prostě jeho vystoupení včera byl trapas, že bych se za to styděl, být jeho voličem.
    • Drahoš není Béčko, je to Déčko.
  • Mít hodného prezidenta na Hradě,přitom nerozhodného a hlavně poslušného,co mu pražská kavárna naservíruje.....Děkuji,nechci.To raději opět prez.Zemana,který sice sem tam vzbuzuje zášť novinářů,kteří když mohou,ho obskakují s mikrofony a videí a s oblibou zveřejňují tzv.jeho přešlapy.Mně včera udivilo,jak snadno se nechá p.Drahoš chytit "na nudli",zejména na "Bisce",kde on ukázal,jak hloupě lze odpovídat na jednoduché otázky.P.Drahoš se víceméně snažil napadat prez.Zemana,ale ten mu bristkně vracel jeho chabé smeče.Mnoha lidem,sledujících tuto debatu,se muselo zdát,že jsou u "jiříkova vidění"světa.Takového prezidenta si tato republika opravdu,ale opravdu nezaslouží,myslím tím p.Drahoše.
    • Tak tam budeme mít poslušného kremelského a pekingského kašpárka. Už se těším na další a další vtipná videa s prezidentem. No kde to maj - komika na hradě ???
      *15* *15* *15*
  • Jestli vyhraje Drahuška, tak to bude z nuly prezidentem, prezident nula! Vím o čem píšu jsem také 00000000
  • Celou noc jsem nespala, brečela jsem při vzpomínce na mého milého pana Drahoše, jak dostal přes rypák od našeho exelentního pana prezidenta Miloše Zemana!
    P.S. Už sem vůbec nechodím, pa Simča!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit