Přejít na výpis diskuzí

Sasha Mitchell

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Okrem Krok za krokom bol Sasha Mitchell ešte dobrý v Kickboxer 2 a 3

  • Luky1987
    Vyhasl
  • Tak se cítí bůh v čr martin štych a jeho láska barbora ze startu ufo směr domov vesmir já čas v k.v a holky venku.
  • Luky1987
    Sasha Mitchell byl nejlepší v Kickboxer 2,3,4, ale jaxi už vyhasl jako herec
  • rad ladim s stanici nejakou hudbou radiju a take rad spim v cr ale jinak bez penez to tady nema cenu protoze nevlastniho brachu si tady nekoupim.
  • rád mám hudbu z filmů taková hudba mě zajímá .
  • černo bílé jsou i mé sny někdy si připadám jako uplně cizí kluk tu v čr.neni to můj pravý domov a tak si hlídam situací plnej zevnějšek je to dobrý až na pár chyb trefím domů jen s doprovodem těžkým jdu ti naproti na cestu kde se možná trefím domů někomu do oka že se mi líbí moje stará zem u mě kde že jsem žil v saudske arabie.
  • taky neradi čekáte jestli je vše v pořádku už to vydím jako můj černej bod a v něm dlouhá noc než se probudim vedle někoho z rodiny myslím tím jen má rodina máma.
  • sasha mitchell kdiž sem uvidela jeho film kickboxer 3 zalibil semi mam aj oneho na stiskuttte papiry od dneho černo bile *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Prázdné je usa a austrálie to je ten žert Codyho martin&štychk.vary.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit