Přejít na výpis diskuzí

Zita Kabátová

OSOBNOST 24.5.2007 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, jestli si tohle někdy paní Zita přečte, ale přeju Vám, paní Zito, hlavně hodně zdravíčka a štěstí, jste úžasná dáma a výborná herečka. Ať zdravíčko slouží i do dalších let. *3*
  • Paní Kabátová,přeji hezké vánoce a hlavně hodně zdraví v roce 2012.
  • narozeniny

    Milá paní Zito, k Vašim nádherným narozeninám Vám z celého srdce přeji hlavně pevné zdraví. Mám moc ráda Vaše filmy, jste úžasný a obdivuhodný člověk, moc Vám fandím a držím palce, aby Vám zdravíčko ještě dlouho dlouho sloužilo.Ještě jdenou hodně zdraví!!!!! *4* *4* *4*
  • koreta

    Narozeniny

    Také se připojuji ke gratulantům *4*
    PŘEJI VŠE KRÁSNÉ!!! *4*
  • Přání

    Zítra se paní Zita dožívá neuvěřitelných 98.let. Moc ji držím pěsti do té 100. Hlavně ať slouží zdravíčko. Paní Zito držte se! *3*
  • beri

    Pozdrav pro paní ZITU

    Milá paní Zito. Jak se Vám daří v roce 2011? Stále vzpomínám na naše setkání před třemi lety. Je opravdu nač vzpomínat. Zito, ať Vám ještě dlouho, dlouho slouží zdravíčko. *4* Držím Vám pěsti a držte se naše drahá paní Zito! Romana z Chrudimi *3*
  • zita

    Hodně štěstí a hlavně zdraví do nového roku 2011 paní Kabátová :-)
  • setkání ZDŠ,Jirka Zavřel

    Vážená paní Zito!Dne 1.9.2010 se uskuteční setkání se spolužáky Jirky.Nemám žádný kontakt na Jirku,a proto bych byla ráda o jakékoli sdělení.Přeji hodně zdraví a jsem s pozdravem Hana Matoušková/Lišková
    • Nevím, jestli je toto ještě aktuální, ale kontakt na pana Jirku máme např. v archivu společnosti Barrandov Studio a.s.
  • Zita Kabátová

    Milá paní Zito Kabátová! K Vašemu nádhernému životnímu jubileu Vám přeji hodné zdraví a do ,,stovky" nic jiného. Ikdyž jsem mladší ročník, miluji Vaše filmy a filmy s Vlastou Burianem.Mějte se moc hezky. L. Křížková K. Hora
  • Přání

    Milá paní Zito,
    přeji Vám k dnešním úžasným narozeninám hlavně hodně zdravíčka a spoustu energie do dalších let. Petra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit