Přejít na výpis diskuzí

Zita Kabátová

OSOBNOST 24.5.2007 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc jsem držela palečky paní Zitě Kabátové aby se té stovky dožila,moc si to přála a já si to přála s ní.Měla ráda život,uměla žít,tak jen doufám,že nahoře bude v dobré společnosti a všemu se směje. Zito díky za krásné filmy,mám Vás ráda.Zuzana
  • Skvělá herečka, miluju její filmy. Upřímnou soustrast.
  • Paní Zituško,doufám, že se tam nahoře máte krásně a že se na nás budete pořád s láskou dívat. My na Vás zase budeme s láskou vzpomínat. Už teď nám tu všem moc chybíte. Jste úžasná.
  • Ja.hamr
    Je mi lito,že pani Zita zemřela. Byla to uzasna herecka a bude ji skoda. Ale zemrela v krasnem veku 99let. (o takovem veku se nam muze jen zdat) Jeji filmy mam strasne moc rada. Uprimnou soustrast.
  • Celé rodině přeji k úmrtí paní Zity upřimnou soustrast.
    • Přeji se neříká, ale "chci vyjádřit úpřímnou soustrast"
      • Nevhodná připomínka v této chvíli !
        • Není nevhodná, když tohle někdo řekně někomu na pohřbu, tak se pozůstalý spíše urazí...
  • Paní Zita by si zasloužila trochu větší mediální pozornost! :-(((((((((((((((
  • Poslední hvězda. TATO dáma je celebrita!!!
  • Moc milá a vitální žena, jistě žila život naplno - a vzdor dlouhodobějšímu pobytu v nemocnici se i těsně před stovkou neuvěřitelně drží, ale jako článek je to publikované ve strašném stavu. Škoda. Zasloužila by si trochu větší péči.
  • koreta
    Ráda bych dnes také popřála paní Kabátové vše dobré k narozeninám. *4*
  • Milá paní Kabátová,k dnešním narozeninám Vám přeji hlavně hodně
    zdraví,lásky, štěstí a pohody

    Přeje Zdena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit