Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec

  • pan svěrák u mě klesl až na samé dno. no co chceme od komunisty od roku 1961

  • Pane Svěráku,
    nevím v čem Vás zklamaly volby. V tom, že se neprosadily strany ods, ČSSD, TOP09 a další zkorumpované strany, případně jejich dinosauří politici?! Prozraďte nám, ať se poučíme, koho jste volilVy. Přeji Vám stále silný svěrač a mějte se.
  • Zemana nevolila většina národa,ale pouze většina zúčastněných voličů
  • Dobrý den,velmi jsem si Vás vážila,ale co je prezidentem Miloš Zeman jste u mne klesl.Podporoval jste jiného kandidata vtom Vám nikdo nebránil,ale většinou hlasu českého národa byl zvolen Miloš Zeman tak to respektujte a ponechte si ty sve nejapné uražlivé řeči o prazidentovi.Jednou je to hlava státu a Vám nepřísluší ho pomlouvat.Jste inteligentní člověk a myslím,že ho musíte respektovat i když jste ho nevolil.Dost mě uráži jak se k němu někteří lidé z vašeho okolí tzv umělci chovají.Jak by vám bylo,kdyby byl zvolen váš kandidat a ostatní by k němu neměli respeka chovali se jyk vy.Jistě vám by to bylo nemilé a jako první by jste a jistě ozval,tak si uvědomte ,že jste jen kapka a většina byla pro pana Zemana .
  • Vážený Pane Zdeňku, je pravda, že Jára Cimrmann si nechal patentovat antigravitační podprsenku? A je pravda, že hlasování o největšího Francouze vyhrál Jára d'Artagnan?
  • Pane Zdeňku dobrý den, večer před spaním si zrovna čtu Vaše Povídky a usmívám se "pod fousy", kolik je tam pěkných nápadů a slovních hříček. Je to pohlazení. Díky moc! Ať jste zdravý a šťastný! B.
  • Mě Zdenda zase nejvíc rozesmál, když jako správný "vlastenec" a pravdoláskař podporoval knížete Kchárla a nápovědu myslím nepotřeboval.
  • milada.zamecnikova
    Dobrý den,mám ráda vaše divadlo už od 16 let ,myslím,že první dílko bylo Vražda v saloním kupé.Svěrák a Smoljak byla vždy záruka kvalitního humoru.Ale i v obecné škole či Koljovi jste mi dokázal hodně říct a to zrovna k popukání nebylo.Jste výborný herec ,váš hlas mě natolik uklidnuje,že pokud jsem vystresovaná,stačí si pustit vratné lahve,nebo Grinche,kterého jste tak luxusně nadaboval nebo vytáhnu něco z vaší divadelní tvorby třeba Záskok a opravdu mi stačí poslouchat a vždy mě to rozesměje.I když je pravda,že skoro všechny hry znám zpaměti,tak kdyby jste potřebovali v Brně nápovědu,stačí říct *2* Přeji,zdraví,štěstí a pohodu do dalších let.Milada Zámečníková, Brno. *2*
  • Číst mezi řádky a bude dobře na světě. Dávám dohromady tu svoji "tvorbu" . Až to sepíšu, napíšu Vám a čtěte mezi řádky, těším se na rozhovor, zlých lidí ale bojím....ale u vás to nehrozí. M *3*
  • Vážený a milý pane Zdeňku, pročítala jsem Váš životopis a Vaší tvorbu. Nemám vůbec žádné podlézavé skony ale co si myslím, to řeknu. Během svého života jste vytvořil tolik krásných věcí že můžete být sám se sebou spokojen a být nad věcí pokud Vám to někdo závidí. Tak šťastné Velikonoce a hodně, hodně zdraví. Marie
  • Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví milý Zdeňku! *3*
  • Dobrý večer, tak jak se tady pořád máte? Nevíte někdo zda již knížecí pohůnek odepsal Mařeně,co se napila bahnitý vody?
  • Paní Marie, já vůbec nezávidím Zdendovi. Ono ani není co. Svůj názor a ne zrovna nejlepší na něho mám. Nevím, jak jste na toto přišla. Já jen nesnáším podlézavé lidi vašeho formátu, kteří by vlezli svým idolům kde kam. Mě zuby nevypadnou, mám stále svoje a v dobrém stavu, na rozdíl od vás. Jo a ta houba smradivka, tak tu neznám. Asi roste pouze u vás na horách. Že by smradivka slizská?
  • Zdravím a vidím jak lidská zloba u pana anonyma Jardy roste jako houba smradivka po dešti. Lituji takové chudáky, kteří v životě nic nedokáží a utápějí se ve vlastní zlobě. Na každého jednou dojde, až ten pan Jarda se bude u televize smát, tak mu vypadnou přední zuby....chudák malej, tlustej, ošklivej, jinak by panu Svěrákovi nezáviděl jeho schopnosti.
  • Paní Marie, už se moc těšíme, až zase napíšete svému kámošovi Zdenkovi. Celá rodina se u toho moc bavíme a shodli jsme se na tom, že je to lepší než koukat na nudnou a ubohou televizi. Takové komedie tam už nedávají. Tak neváhejte a šup do toho.
  • Je ta Marie deme.t nebo si dělá SRANDU.Ať mu napíše domů.... *1* *2* *15*
  • Ó jak krásně a sladce podlézavé !!!ZZ6
  • Dobrý den pane Zděnku Svěráku,moc Vás zdravím,sedím na netu,ale kdybyste mne mohl vidět,tak byste viděl hluboce se klanící 75letou ženu/1940/,která si Vás moc váží za Vás lidský přístup,kterým jsou prodchnuty všechny Vaše díla.V Obecné škole se sama vidím,přístup k rodičům,krásně moje dětství i když někdy s tresty.Vy asi věříte pevně v lidskou dobrotu,já jsem když se trochu rozhlédnu dost skeptik.V tom dobrém duchu jste zřejmě vychoval i Vašeho následníka.Ještě jednou zdravím a klaním se.S láskou Marie
  • A čím dál víc, se podepisuje pod různé vylhané, dementní petice. Prostě pravdoláskař se vším všudy!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit