Přejít na výpis diskuzí

Wesley Snipes

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bl@d3

    Pic DPc SKoda Ze WesLye NEprijede DO Cr ! JE NEjvic :D skoda ZE nema SKype bo ICq :D hh
  • Chci ho za muže pro svou krásnou dceru! Wesley neváhej tuto možnost maš jen jednu *15* *15*
  • Wesley je fakt kus pořádnýho chlapa chtěla bych si s ním někdy pokecat zatim ahojik *14*
  • mňam

    Wesley je prostě kus chlapa,je k sežrání a ta jeho postava.Miluju pořádnou barvu těla.Chtěla bych ho poznat osobně. *14* *4*
  • Nový forum

    Na seznamu bylo založeno nový forum o herci Wesleym Snipesovi, kde můžete o něm pokecat!!! Link: *1* http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&a uth=&forum_ID=30413 Těším se až o Wesleym pokecáme !!!! *13*
  • Mám plný počítač samej Blade a Wesley...On je super.... Dokáže zahrát vše.....Vyděla jsem všechny 3 díly Blade a první dva umím skoro na zpaměť......O jeho postavě ani nemluvím...No hlavně jak mu jeho matka v 1 díle ke konci rozžízla to tričko no.....uf Nevím co dodat no prostě je sexy a super
  • ninja

    je to sakra dobrej herec s nadupanou postavou.skvěle ovládá bojová umění a fakt bych chtěl jeho katanu z filmu BLADE
  • je sexy a libi se mi jak hraje je proste dobrej
  • Wesleyíček je prostě nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
  • Jo Wesley

    Jo Wesley je hoooodne hustej týpek a navic super namakanej :) to je muj sen :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit