Přejít na výpis diskuzí

Wesley Snipes

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wesley

    Vyborny herec, ziskal si ma tou trilogiou Blade. A samozrejme, viacej dobrych filmov ma.
    Z ostatnych vybornych ciernych hercov treba spomenut Denzela Washingtona, Michaela Clarke Duncana, Ving Rhames, Laurence Fishburne, Ice Cube, Cuba Gooding jr. A ake bojove umenia vlastne ovlada ?
    • Ovládá capoeira,karate,box a hapkido...
  • wesli

    potřeboval bych v televizi další jeho filmy třeba 7 vteřin nebo detonátor atd. *7* *8* *8*
  • wesley

    drž te huby Rino a Jardo je to výbornej herec tak nevím co si stěžujete!!! *10*
  • ale fuj

    bohužel Wesley neumí vůbec nic z bojového umění. Všechny scény za něj hráli kaskadéři. Smůla, co :(
    • Re: ale fuj

      To je blbost! *13* Wesley Snipes má černej pás,tak nekecej!
      • Re: Re: ale fuj

        Nevím kdo to psal ale Wesleyho si vybíral Holywood do akčních filmů převážně kvůli jeho namakané postavě a kvůli tomu že umí spoustu bojových umění a převážne kickbox ;)
        • Re: Re: Re: ale fuj

          pokud vim tak ovlada musado *16*
  • ale fuj

    bohužel Wesley neumí vůbec nic z bojového umění. Všechny scény za něj hráli kaskadéři. Smůla, co :(
  • miláček

    Wesley je prostě super!.Vždycky když se mě někdo zeptá na oblíbeného herce tak se tak zatvářim že je to snad jasný že Snipes,pro toho bych snad i umřela. *14*
  • Blade

    Wesley Snipes je můj nejoblíběnější herec ze všech za toho bych i dýchal *3*
  • BLADE

    Wesley Snipes je fakt super a někdy bych se s nim chtěla setkat a pokecat :-D mam ho rada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Blade

    Wesley Snipes ? Vyborny herec, dokaze skvele zahrat hocico.... proste KULT. A jedna taka mala prosba. Ake bojove umenia ovlada ? Lebo chvilku som praktizoval aikido, tak ma to zaujima.Poprosim, date mi niekto vediet. Diky
  • krsavec

    je ůžasnej chlap chtěla bych si sním někdy pokecat ahojík *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit