Přejít na výpis diskuzí

Vlaďka Erbová

OSOBNOST 15.3.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mého zbytečný člověk, který neukázal nic, co by bylo prospěšné lidem. Že se akorát ukazuje svlečená? Tím zachránila svět? A že je ukazuje ve společnosti primitiva (podle chování určitě), navíc fotbalisty, kteří tedy rozhodně trojmístným IQ neoplývají? A? Navíc - selebrity se páří mezi sebou pomalu už veřejně, tak proč o nich ještě psát/číst.
  • nika1979

    Vladka Erbenová

    vladka Erbenová
    Milá krasna užasna simpatická. .častej ju vidam Topstaru......................mam ju rada,
    jeji faninka-nikulka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4*
  • Furt říkají jak je sexy...já nevidím,že by byla sexy...
  • Erbová je dle mého tuctová, umělé poprsí je naprosto nechutné. Pokud by se nezviditelňovala po boku inteligentního čutálisty Dřepky, tak po ní nikdo ani nevzdechne. Že ji nikdo nemá rád, za to si může jen sama.
  • To, že je modelka je známo, ale jaké má vzděláni dáma o tom není zmínka
  • Nesympatická.
    • Tyhle missky přímo nesnáším. Každá je hned zamilovaná hlavně do prachatého - hokejisty, fotbalisty a nebo z vyšší společnosti. 20,30,40let rozdíl není na překážku.
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* je těhotná v
    Vlaďka Erbová bude to pořadu topstar§§§§§§§§¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨.............
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14* včera jsem ju viděla Vip Zpravy moji oblibenkiný čeká miminko.............. ja ji to přeju.......
  • Proboha, to že mi někdo nesední se snad dá napsat kultivovaně a ne řečí opožděného závistivého vidláka se zásobou výhradně vulgárních výrazů! Lidi, to že jste anonymní neznamená, že ze sebe nutně musíte udělat zamindrákovaný blby a z úst vypouštět žumpu! Představte si, že se takhle někdo vyjadřuje o vás!
  • co proti ní máte !!! at ukauje ta svá prsa když na to má....co jako
    a ta jeho dceruška nevychovaná by potřebovala pár facek aby se probrala trošku
    • hurvinkovalulu3

      jak vy vite že jeji dcerka je´´´´´´´´´´😇

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit