Přejít na výpis diskuzí

Vlaďka Erbová

OSOBNOST 15.3.2009 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vladko když budeš v tom Hodoníně tak zajdi v sobotu na oldís disko *12* *16* *16* *16* *16* *6* *6* kultůrní dům horní valy. Ja tam jezdím v sobotu na oldis party.Nebo po přehlídce na paladium disko tam je otevřeno asi aji v pátek svrbý mě jak bolavá pata *12* *6*. Hodí se mě to v tu sobotu vezmi kámošky z přehlídky a rozjedem to až do rána obleč si něco dole legíny a nahoře velký vystřih velmi lesklého. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*DEJ SEM VĚDĚD JESTLI V PÁTEK LEPŠÍ PRO MĚ V SOBOTU TAM BUDEŠ *14* *14* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Závistiví čecháčci, starejte se o sebe a svůj život a Vlaďku si neberte do svý nevymáchaný huby! Ono je to hrozně jednoduchý udělat z ní tu zlou a z paní botoxové Renaty tu chudinku, nic není tak černobílé jak to vidíte. Zameťte si před vlastním prahem.
  • Na co si Erbová hraje, že milenka manžela je gogo atd? Kolik žen v zemi by se nechalo fotit jako ona? To co dělá je něco podobného jako gogo ale ona si myslí že ne. A jak dlouho to vydrží s pošukem Řepkou? Dávám dva roky a pak bude mít dvě děti a každé jiného tatínka. A pak dál a dál.
  • Vladku vůbec neznáte, nechápu, jak jí můžete soudit.. To je ta INTELIGENCE! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit