Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Brabec

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej dabér

    Jeden z našich nejlepších dabérů. *3*
  • Pan herec a daber.

    Zase v televizi proběhla 13komnata která mě moc zaujala vzhledem k tomu že byla o herci kterého rád vidím a slyším.Pokud se někomu nelíbil seriál "Třicet případů majora Zemana." tak ať se nedívá.Pokud ho budou dávat rád se podívá i když ho má na DVD uložen vedle AUT.Pokud se tato zpráva dostane i k oslovenému herci tak bych se ho chtěl zeptat co mu říká madrý Forman AHN 30-03.Pokud dokážete odpovědě i někdo jinný těším se na odpověď nebo to předejte dál.
  • Pan herec

    První záběr ze seriálu tzv. kostelík se natáčel v obci Měděnec okr.Chomutov.Jedná se o vrch Mědník.
    • Ano, byl to Měděnec a jsou za kopcem vidět i dva komíny z bývalého ústavu pro mentálně postižené,který v té době ještě stál a který tenkrát vyhořel. Oheň mněl na kontu celkově 27 mrtvých. To je ten ústav o kterém byl film Requiem pro panenku.
  • dejnadee

    Dabing

    A výtečně dabuje mého nejoblíbenějšího herce Seana Conneryho *3*
  • mrzimor

    :-)

    Bezvadnej herec,ale i dabér *14*
  • pan Vladimír

    Vážený pán Vladimír, želám Vám k narodeninám všetko najlepšie, hlavne pevné zdravie, mnoho pozitívnej energie a radosť zo života. Mám rada Vaše herecké umenie, pre mňa ste stále výborný herec. Eliška z Bratislavy *14*
  • Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

    dlouho jsem Vás neviděla, až teď v seriálu Ulice!
    Příliš jste se nezměnil, vypadáte stále velice dobře, jste můj nejoblíbenější herec. Vaše číslo jsem ztratila, ale byla bych ráda, kdyby jste se pane mgr. Zemane ozval, případně přijel někdy v pátek do TV klubu v Ostravě. Poznali jsme se přes Honzu Hapalu a seděl jste na parapetu, protože Dakaři obsadili všechna místa.
    Ozvěte se bude to po letech zase senzace. Šarinečka z Ostravy
    • Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

      Moje milá Šarinečko.Teď si už přesně nevzpomenu o co šlo.Popiš mi vše co se událo,určitě se ozvu.Nejsem si jistý zda jde o překlep a nebo jsi mě schválně nazvala magorem.Asi máš na mysli majora,ale to se páše mjr.Ne mgr.Tak budu čekat na odpověď.Vláďa.Můj mail.alkmaraz@seznam.cz
      • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

        Lépe:
        http://en.netlog.com/alkmar az
        *5*
        • Re: Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

          http://en.netlog.com/alkmaraz
          bez mezery, je to nějaké zakleté *16*
      • Re: Re: Vážený pane Vladimíre(mgr. Zemane)

        Nějak moc identit:
        http://en.netlog.com/alkm araz
        *13*
  • přání

    Vážený pane Zemane, líbíte se mi v současné roli Ulice, proto Vám přeji hezké vánoce a hodně zdraví a elánu v novém roce.Vaše Šarinečka z Ostravy. *14*
  • Pane Brabec jestli si najdete chvilinku pro mne čas velmi by mě to potěšilo. Děkuji Lenka . pbhaulage@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit