Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Brabec

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pán herec

    Pane Brabče,děkuji vám za skvělé herecké a dabérské výkony.Nejsem komunista a nikdy jsem nebyl a proto vás neodsuzuji za 30 případů mjr.Zemana.Kdyby jste to nehrál Vy,hrál by ho někdo jiný a také bych ho neodsuzoval.Mám jen jedinou otázku.Kde se natáčel první záběr z tohoto seriálu.Jde mi o kostelík na hoře v pozadí.Děkuji za infomaci a přeji mnoho zdraví a dobrých rolí.
  • Na cestách

    Vážený pane Vladimíre Brabče, jsem ročník 67 a jako kluk jsem se vždy těšil na díly seriálu 30 případů majora Zemana. Dnes trávím většinu roku pracovně v zahraničí a 30 případů vozím stále s sebou na DVD. Momentálně se nacházím v Asijské části Ruska a Major Zeman je tu se mnou. Děkuji tímto všem tvůrcům a hlavně Vám pane Brabec. Hodně štěstí Vám z dalekého východu přeje Pelikán Vít, Rusko, Trojeck.
    • Re: Na cestách

      ZAJÍMAVÉ INFORMACE O PANU BRABCOVI I O CELÉM SERIÁLU NAJDEŠ NA WWW MAJORZEMAN.EU
  • přání

    Vážený pane Brabec
    Přání k Vaším dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a dobré
    pohody do dalších let.
    S úctou ! *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Zeman se v seriálu postavil za lidi - v seriálu jsem neviděl žádnou osobu proti níž by Zeman jednal neoprávněně. Všichni které stíhal buď vraždili, kradli, nebo šmelili. Je to klasický boj dobra se zlem - něco jako Old Seterhend ( ten taky hájil spravedlnost vyjedával s bílým otcem a ve skutečnosti se o ameriku svedl mezi indiány a přistěhovalci krvavý boj )To že milulý režim Pana Brabce ocenil a oceňoval za odvedenou práci je v pořádku, protože jí odvedl tak jak by to v té době nikdo jiný nedokázal. Naprosto perfektně. V hereckém výkonu vidím lásku, starost, přísnost i lítost perfektně zahranou Panem hercem. Je mi líto že někdo v náší krásné a obrozené demokracii může zničit herce který výborně zahrál svou roli. Kdo na pana Brabce veřejně a přes média plive tak ten by se tomuto herci měl omluvit. Oni byli za komunistů vynikající pracovníci i v jiných profesích a také dostávali za dobře odvedenou práci řády poděkování peníze a lázeňské pobyty - mj. rekreační objekty měla každá fabrika a jzd a dostávali se tam i pracujíjí jako pan marvan v Andělu na horách že? (toho mám taky rád) A my všichni ostatní můžeme být smutní z toho že případů majora zemana je jen 30, protože se na to fakt dá koukat. Nechci věštit :-) ale myslím si že pro naše potomky bude hrdina jako je pro mě.
  • Pan Vladimir Brabec,perfektni příjemny clovek,herec.Preji hlavne zdravi a stesti.Pozdrav z Prachatic,Jiří.UN4
  • Obdivuji pana Brabce, i herce v majorovi Zemanovi, byl to krásný serial.
  • Pane Brabec,strašně moc Vás obdivuji,vašeho Zemana zbožnuji,jste milý pán,přeji jen to nejlepší a těším se na další Vaše projekty,kdykoliv vás vidím i v jiném filmu velice mě to hřeje u srdíčka....
  • Pan Brabec

    Pro mě je pan Brabec výborný herec adabér. Co se Majora Zemana týče každý ví, jaká byla doba a chtěl li herec pravidělně hrát, tak zkrátka musel hrát i v takových seriálech. A kdo mohl vědět, že za pár let komunismus nebude ? Pro mě je to jeden z mála herců, kterých si vážím
    • Re: Pan Brabec

      No a je zač se stydět? Není. Tak hrál majora Zemana. To nebyla žádná hanba.Byl to pan kriminalista a v tom seriálu je řečeno vše popravdě. Byla to zlatá doba. Doba,kdy byla sociální jistota,nikdo se nebál o práci,naše zdravotnictví bylo zdarma. JZD prosperovala atd,atd. tak zač se stydět. *3* *4* *3*
      • dasha86

        Re: Re: Pan Brabec

        a k tomu skoro všechny ty příběhy byly podle pravdy, akorát to možná trochu "přibarvili" tou dobou, ale mám doma na DVD všech 30 dílů a ráda se na ně dívám *1*
  • marichri
    Pane Vladimíre,přeji Vám vše nejlepší do dalších let.Jste mojím idolem už 30-let.Stále si pouštím seriál 30-případů ,ikdyž ho znám nazpaměť není úniku.Škoda že jsem se nenarodila dříve.Takových lidí jako jste Vy je velmi málo.Ráda bych ,pokud by se našla chvilečka u Vás na odpověď.
  • Vážený pán Vladimír Brabec.
    Ďakujem vám za vaše filmové dielo. Aj vo filme 30 prípadov majora zemena ste vynikajúco zahral postavu hlavného hrdinu. Ten seriál mám rád a vždy sa teším na jeho reprízu v televíziach.
    Ste milý, sympatický a veľmi príjemný človek.
    Máme vás veľmi radi aj tu na Slovensku.
    Prajem Vám všetko najlepšie a veľa zdravia.
    • Pripajam sa majstre. Mame Vas radi majstre! Nech boh Vam da nekonecny zivot!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit