Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • res extensa-naděje

    Dobrý den paní Vilmo,vážím si Vašeho umění,jste krásná a silná žena očima Picassa,která obohatila tento smutný svět,stejně jako ho jednou obohatí i Vaše Shimona,která věřím,že to vše zvládne,díky Vám.Všechno má svůj čas.Zlomená křídla čas zahojí,Shajmi jednou vzlétne,já to vím.Ora et labora.Pozdravujte prosím S. od pablita.Přeji Vám klid v životě i v práci.Mějte se krásně.p.
    *4*
  • K svátku

    Dobrý den Vilmo,
    přejeme vám s mamkou vše nejlepší k svátku. Jako herečka jste k nepřehlédnutí *4* a přejeme vám jen to dobré
  • gratulace

    Vážená paní Vilmo,přeji Vám k Vašemu svátku
    vše nejkrásnější.Prosím,zůstaňte jaká jste.
    Vy nehrajete-Vy žijete.Mám Vás rád a závidím panu Etzlerovi.Jste Naše Největší.
    Slam/Kalábůf Něžný Beat
  • diskuse

    ahoj vilmo,asi se budes hodne divit.nasel jsem si te na internetu,a rekl jsem si ze te pozdravim.cauky.jsem pepa ktery bydlel v jakubove,byla si s ivanou,na me svadbe,tva mamka delala me byvale zene vlasy,od te doby jsem te nevidel,ale casto jsem si na tebe vspomel.pamatujes si me?budesli mit chvilku,napis.budu rad.pa *4*
  • nejfaninka

    chyby

    milý ten co to tu psal(ten životopis)není nejmladší ze tří sester ale je uprostřed nepiš všechno co si vymyslíš *13*
  • Zajímavý člověk.

    Vše nej k narozeninám přeje Kamil. *4* *4* *4*
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    Má oblíbená herečka v mém oblíbeném seriálu!Vilma byla super v Soukromých pastech,kde hraje Sylvu,novinářku a pozdní milenku spisovatele Jana (alias Jiřího Bartošky).Kdo neviděl doporučuji shlédnou v online archivu TV Nova na http://archiv.nova.cz
  • Gratuluji !!!!

    Dobrý večer Vilmo, chci poslat gratulaci k právě udělené ceně Elsa 2008 , jste prostě bezkonkurenční herečka a nádherná žena.Moc vám fandím *14* *14* *14* Gabina
  • Re: Pani herecka.

    Je skvela *3*
  • Pani herecka.

    V kazdem filmu,ve kterem jsem Vas videl,tak jste zahrala skele *14*
  • Re: Partner

    Není zač.Byly to obě velice silné osobnosti,takže to musel být dost dramatický vztah.
  • boticka

    Partner

    Díky za odpověď, tak rychle jsem ji nečekala.
  • Re: Partner

    Byl ro režisér Miroslav Macháček.
  • boticka

    Partner

    Paní Cibulková měla kdysi o mnoho let staršího partnera. Nevíte prosím Vás někdo,o koho se jedná? Děkuji za odpověď.
  • Re: Re: Je to hysterka a ne herečka

    Třeba myslel "historie" *3*
  • Re: Vilma Cibulková

    Naprosto souhlasím!!!
  • Re: Je to hysterka a ne herečka

    Milý Vilíme, Nauč se pravopis, než začneš psát do éteru. Hysterie se píše s y!!!!! A já si ani nemusím mnout oči,abych slzela, když tu hrubku vidím.
  • Vilma Cibulková

    Dle mého je paní Vilma naší nejlepší současnou herečkou, i přes všechny její životní peripetie si zachovává eleganci osobní kouzlo a vyniká skvělými hereckými výkony. Kam se na ni hrabou všechny ty rádoby herečky - Šinkorová, Brožová a spol.
  • Vilma

    Paní Cibulková je tak zvláštní herečka což se máli vidí.Je obyčejná žádné šperky umí se tak žensky chovat při všech her.rolích.To že kouří spousty cigaret tak jí to svědčí jelikož vypadá skvěle i to její herecké obočí jako velká herečka paní Hlaváčová,to už se dnes nevidí.Jen by někdy měla zavítat na něaké představení do Plzně,přeju jí pevné zdraví a preferující hry i filmy.
  • Re: Re: Re: ---

    Omlouvám se fanouškům Vilmy Cibulkové, předchozí příspěvek jsem nepsala já, ale omylem můj blbej bratr na mou registraci, když jsem se zapomněla odhlásit.. Já jí mám celkem ráda a její obočí neřeším :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit