Přejít na výpis diskuzí

Vilma Cibulková

OSOBNOST 31.12.2006 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhořadá herečka,peníze nejsou v životě všechno.

  • Druhořadá herečka,peníze nejsou v životě všechno.

  • Druhořadá herečka,peníze nejsou v životě všechno.

  • Druhořadá herečka.Peníze nejsou v životě všechno.

  • herečka:nar.1963,Ostrov nad Ohří

  • herečka

  • herečka

  • herečka

  • Ve filmu Pupendo ukázala svého bobra.

  • V současné době snad naše nejlepší herečka. Mám jí moc ráda, přeji hodně zdravíčka :)
  • dobrý den, paní Cibulková,moc Vám přeji štěstí, které prožíváte a držím palce hlavně dceři!!!vydržte...
  • Dobrý den ste jedna z mích nejoblíbenějších hereček mám vás moc ráda!
  • Tohle je opravdova herečka v současnosti se ji vyrovná snad jen Stašová
  • Jste úžasná "paní herečka", velmi Vás obdivuji, postavy, které ztvárňujete jsou charakterově rozmanité a plné lidskosti,jste jednička, držím Vám palce ať se Vám i nadále daří jak v umělecké profesi, tak i v osobním životě.
  • Pracoval jsem v Vaším otcem. Byl to SUPER člověk. A Vy jste po něm.
  • ani nevím jestli jsme si tenkrát, když jsme byli mladí tykali nebo ne, ale jste blíž k hvězdám, tedy paní Vilmo, mám pro Vás jednu fotografii ze společné dovolené na Korfu, pokud chcete pošlu Vám jí.
    Pepa
  • Paní Vilmo moc Vám držím palce, ať se Vám v životě daří, neměla jste to asi vždy jednoduché,ale jste nádherná ženská a navíc výborná herečka. Líbí se mi na Vás, že jdete občas proti proudu a ne jako beran (byť ho máte v horoskopu) s davem, ono se to občas nevyplácí, ale já jsem také taková, moc Vám rozumím. Ještě hodně krásných rolí a pohodu v osobním životě. Vše nej k narozeninám. Dáda
  • Milá Vilmo,
    přeji Vám krásné narozeniny:) Narodila jsem se ve stejný den jako vy a říkám si, že když někdo může vypadat tak skvěle jako vy, tak ta padesátka není tak špatné číslo! Hodně zdraví, štěstí, lásky a mnoho krásných rolí. Jana
  • Krásná VILMO !
    Vše nejlepší k narozeninám přeje fanda Jiří. *14* *14* *14*
  • Mila Vilmo obdivuji Vas jako herecku i dobreho cloveka chtel bych se stat vasim pritelem ale jsem obycejny ridic autobusu napiste mi na miroslav.grunza@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit